Chci poděkovat Veolii za její žalobu na mne

Žaloba Veolie posílila mé přesvědčení, že to co dělám a je správné a potřebné

Měsíc a půl, který jsem díky žalobě na mně musel věnovat procházení a studiu materiálů z archivů, z rozsudků, z dokumentů, analýz, zahraničních materiálů atd. o jednání, praktikách a prioritách koncernů v ČR i v zahraničí, to rozhodně nakonec nebyl ztracený čas. Mé přesvědčení, že koncerny je třeba od české vody odsunout, stejně jako armádu SSSR, která k nám přišla prosazovat internacionální pomoc z východu, se touto inventurou změnilo v JISTOTU.

Jsem přesvědčen, že:

  1. Žaloba na mne je neoprávněná a PRAVDA O VODĚ je na mé straně.
  2. Žaloba je vědomá snaha mne finančně a časově sát.
  3. Usnesení soudců v kauzách tunelovaných vodáren v ČR a také soudců v zahraničí i výše uvedený názor soudce dokazují, že žaloba koncernu je pokus zneužít justici.
  4. Je to snaha zabránit  lidem, aby znali  PRAVDU a implantovat lidem do srdcí strach.
  5. Historie dokazuje, že lidé, kteří se bojí, se nebrání a snáší koloniální a protiprávní praktiky s ohnutým hřbetem.

Pro vše výše uvedené, považuji tuto žalobu za ze všech útoků, které jsem prožil s mou rodinou, za nejbrutálnější. Považuji ji za útok na svobodu všech v České republice.

Je třeba vrátit vodu do vodáren v rukou samospráv/krajů

To, co říkám, co dělám a dokládám má za cíl, vodu a vše, co s ní souvisí vrátit do vodáren v rukou samospráv/krajů nebo státu. To se koncernům a různým privatizačním naháněčům nelíbí.  Stojím si za tím a budu za tím stát dál. Dělám to posledních 15 let bez ohledu na to, kolik to stojí času, práce, úsilím, nervů, peněz i bez ohledu na to, že mi gangsteři zapálili auto, napadli mne fyzicky, vyhrožovali napadením mé rodiny a jsem léta pod mediálním či psychickým nátlakem různých koncernofilů.

Moc Veolii děkuji za její žalobu

O své pravdě a správnosti svého jednání jsem přesvědčen a ať soud rozhodne soud, jak rozhodne, mé přesvědčení žádný soud ani koncern nezmění.

Voda je život a náš život, ani život našich dětí, do rukou zahraničních koncernů ani překupníků rozhodně nepatří. 

koupel-ditete-j

Díky Veolii za žalobu, objevil jsem díky ní Miladu Horákovou

Respektive jsem náhodou (nic není náhoda), při zkoumání videí na YOU TUBE, narazil na záznam její výpovědi a ten mne doslova zhypnotizoval. Uvědomil jsem si, jak velké přesvědčení o PRAVDĚ muselo být uvnitř Milady Horákové, když pronášela svou závěrečnou řeč, před „Váženým Státním soudem“.

Zažil jsem, že některé soudy 15 let jednaly protiprávně

15 let jsem musel čelit neskutečnému neodbornému a často protiprávnímu jednání některých soudců a jen díky tomu, že jsem věřil ve svou PRAVDU a vydržel jsem někdy i zvůli soudců, jsem nakonec dosáhl 5 nálezů Ústavního soudu ČR, který potvrdil, že PRAVDU mám a v posledních letech mi již soudy na všech úrovních zapravdu dávají.

Z vlastní 15 leté zkušenosti vím, že justice v ČR řádně nefunguje. Dosažení pravomocného rozsudku po 15 letech, kdy soud konečně potvrdí můj již na začátku dokládaný názor, že jde o evidentní protiprávní jednání organizované skupiny, která vytunelovala okresní vodárnu, byl pro mne spíše šok, než radost. Vždyť tunel vodárny se týká života cca 350.000 lidí, do ciziny místo do obnovy trubek odtekly stamilióny. U monopolu vody máme díky anti-politikům systém, umožňující dobývání renty.

 

 

Jedna odpověď

  1. Prozil jsem tri a pul roku ve vezeni za podvraceni republiky. Prohral jsem jeste mnoho soudu , jako soud s MNV, CSSZ apod.. Mam toho celkem dost, ale jestli si vykoleduji dalsi soud s vodarenskou spolecnosti SUEZ tak to snad jeste vydrzim. Preji mnoho stesti. Machacek

Podobné články