Cena vody Lifestyle Náprava Pravda o vodě Voda a města

Věnujete nám 3 minuty? Chcete, aby peníze, které platíme z vodu končily v řešení sucha a ne v zahraničí?

Věnujete nám 3 minuty? Chcete, aby peníze, které platíme z vodu končily v řešení sucha a ne v zahraničí?

Nadační fond PRAVDA O VODĚ, léta prosazujeme právo lidí na vodu v Ústavě ČR, vrácení priorit a zájmů lidí do správy vody a odsun koncernů od české vody.

Jsme toho názoru, voda je život, ne zboží. Proto musí být dostupná všem občanům ČR a nesmí být zdroj dolování zisků soukromých firem. Systém, ve kterém jsou zájmy soukromých firem nadřazeny právu a zájmu lidí, je ve svobodném státě neakceptovatelný.

Pokud nás neznáte, tak se nejdříve podívejte na to, co děláme. Jaké máme výsledky, co se daří, co nedaří a kde vidíme cestu k nápravě: ZDE  Poté, pokud vám to dá smysl, se vraťte na tute stránku :-).

Pokud nás znáte a chcete nám pomoct, pak jednou z příležitostí je podpora cílů NFPOV přes portál GIVENIO. 

Na něm můžete spustit podporu Nadačního fondu PRAVDA O VODĚ procenty % z nákupů, které běžně provádíte na e-shopech a nezaplatíte přitom ani o korunu více. Máme odzkoušeno, že to opravdu funguje a systém je korektní. Postupně roste počet lidí, kteří takto podporují to, co chceme s vodou a pro lidi dosáhnout. Již to je 511 lidí.

Někteří z nich nás upozornili, že se o této formě pomoci dozvěděli náhodou. Doporučili, abychom o tom dali více vědět lidem a protože řada z nich neví, že něco podobného existuje. Což touto formou rádi děláme, protože boj o vodu není snadný a stojí čas, energii i finance.

 

Přes GIVENIO.CZ  můžete podpořit naši práci a přitom nezaplatíte ani korunu navíc takto

  1. Vyberete Nadačí fond PRAVDA O VODĚ, který je registrován na webu www.givenio.cz.
  2. Až nakoupíte v některém z e-shopů, tak určité % z vaší platby, pošle givenio na účet Nadačního fondu. Nestojí Vás to ani korunu navíc a podpoříte dobrou věc :-)

Jak je možné, že podpoříte organizaci, ale nic navíc neplatíte?

Dárcovský portál Givenio má s e-shopy smluvně domluveno, že poskytnou odměnu z platby neziskové organizaci, kterou si lidé při nákupu vyberou.

Jak nakupování přes Givenio probíhá?

Jednoduše :)

a) Abyste podpořili to, co děláme při nákupu, můžete se vydat dvěma cestami. Můžete navštívit web Givenio a vyhledat Nadační fond PRAVDA O VODĚ, kliknout na Chci podpořit a vybrat si e-shop z kterého chcete nakupovat.

b) Nebo si přidáte do svého prohlížeče darovací tlačítko/plugin, díky kterému nikdy nezapomenete zdarma podpořit dobrou věc při nákupu, který stejně děláte.

Co je to Darovací tlačítko/plugin?

Darovací tlačítko, bezpečné rozšíření Vašeho internetového prohlížeče, které Vás upozorní, vždy když se budete nacházet v e-shopu, kde lze darovat % z nákupu. Jeho stažení do prohlížeče je jednoduché a navíc za jeho stažení připíše samotné GIVENIO podporované organizaci bonus 300 Kč!

1.Vyberte si darovací tlačítko podle prohlížeče, který používáte, z oficiální stránky daného prohlížeče. Stačí kliknout na některý z následujících odkazů.

 

2.Vyberte si v tlačítku organizaci, kterou chcete podporovat
Začněte psát název organizace a vyberte si z nabídky tu Vaši. Plugin obsahuje všechny zaregistrované organizace a obchody, v kterých můžete nákupem zdarma podpořit dobrou věc. Po přidání pluginu do prohlížeče se zobrazí úvodní výběr organizace/projektu/školy, které chcete podporovat.

 

3. Pokud budete mít s instalací nejaký problém, zavolejte na tel. 774 774 680, zkusíme s vámi problém vyřešit.

Co Darovací tlačítko/plugin – provádí?

Plugin spolupracuje s Vaším prohlížečem, a pokud se dostanete na webové stránky  e-shopu, zobrazí se informace, že daný e-shop podporuje Vámi vybranou organizaci a kolika procenty, či jakou částkou v korunách poskytuje organizaci z Vašich nákupů.

 

Jak to funguje a nejčastější otázky

Jsou vaše data v bezpečí?

Darovací tlačítko/Plugin nesbírá a ani neodesílá žádné údaje o Vaší historii prohlížení stránek. Pouze Vás informuje o e-shopu, ve kterém můžete nákupem organizaci podpořit  .

Pokud zadáte při výběru svůj e-mail, nebude vás nikdo obtěžovat (spamovat) reklamními e-maily. Budou Vám zasílány pouze informace o Vašem příspěvku pro organizaci a informace o tom, co je nového. Když se rozhodnete, že nechcete přijímat informační e-maily, můžete se kdykoliv odhlásit z odběru.

Zapojení se v reálném světě je víc, než sdílení v tom virtuálním, proto s respektem
k svobodné vůli každého Vás, co vám tato podoba podpory dává smysl a chcete ji sdílet s přáteli, prosím,
přidejte k lidem, kteří přes aplikaci GIVENIO, práci nadačního fondu podporují.

něco tu nesedíČlánek o podpoře práce NFPOV přes aplikaci GIVENIO má 170 sdílení na webu,

tzn. lidé ho doporučí přátelům, ale pouze 2 z těchto 170 lidí  se přidali.

Mezi mými přáteli je část lidí, která se přidala již dříve, ale není to více než 1/3 z těch, co článek dál šíří.

V čem je to, že lidé dají sdílet, ale nezapojí se?

U těch, kteří nereagují vůbec, to chápu, jde to mimo ně, ale u těch, kterým se myšlenka líbí, to nechápu a rád bych tomu rozuměl.

Je to na vás moc složité?

Pak se podívejte se, co jiného můžu udělat :-) 

 

NADAČNÍ FOND PRAVDA O VODĚ

Postavili jsme se protiprávní komercionalizaci vody přes soudy a projekt PRAVDA O VODĚ. Soudy potvrzují, že říkáme pravdu.

Voda je život, ne zboží. Proto musí být dostupná všem občanům ČR a nesmí být zdroj dolování zisků soukromých firem. Systém, ve kterém jsou zájmy soukromých firem nadřazeny právu a zájmu lidí, je ve svobodném státě neakceptovatelný. Proto léta prosazujeme právo lidí na vodu v Ústavě ČR, vrácení priorit a zájmů lidí do správy vody a odsun koncernů od české vody.

podpořte nás

Transparentní účet
966665 / 0300 ČSOB

nebo

Každá částka pomáhá🍀. I moře se skládá z kapek💧. Děkujeme

Žádné komentáře

Comments are closed here.

Dává nám váš boj za vodu smysl? Podpořte nás

Libovolnou částkou na transparentní účet u ČSOB, číslo účtu: 966665/0300

Další možnost podpory je kartou zde

 

AUTOŘI PROJEKTU PRAVDA O VODĚ

AUTOŘI PROJEKTU PRAVDA O VODĚ

Českou vodu si prodávejme bez cizinců a překupníků. Lidé, města i voda na tom vydělají. Ne zisky v daňových rájích, ale čistou vodu, kvalitní trubky v zemi a rozumnou cenu vody.

POPULÁRNÍ ČLÁNKY

SLEDUJTE A SDÍLEJTE

Follow