Zlín a voda: 26.11.16 TV PRIMA vysílá zprávy a v nich informuje o rozhodnutí soudu

Pokoutný proces je neplatný a protiprávní

Voda může zlevnit a správa věcí kolem vody se do rukou měst navrací. Dne 22.11.2016 Vrchní soud v Olomouci pravomocně rozhodl, že jednání a proces směřující k předání monopolu vody z okresní vodárny na zahraniční koncern bylo nemravné a protiprávní. Voda a její správa se tím vrací městům.

Soud potvrdil můj závěr o protiprávním jednání organizované skupiny osob jednající na úkor občanů, do které byly a stále jsou zapojeni i místní „politici“. Důsledek je jasný, peníze od lidí tečou do zahraničí místo do obnovy trubek a máme vytunelovanou městskou vodárnu, která díky tomu přišla o dotace z EU.

Proč mne TV PRIMA požádala o komentář?

Protože jsem autor projektu PRAVDA O VODĚ a člověk, který léta poskytuje městům poradenství a pomáhá jim zachovat vodu a zisky z ní v rukou obcí a také často sám bráním vodárny přes  soudy. Jsem léta přesvědčen, že dochází  k nastavení systému, kdy jsou mezi lidi a vodu instalované soukromé penězovody, za podmínek, kdy dochází k tunelování vodáren a k drancování peněženek lidí. TrautneberkV podstatě jde v reálné světě o totéž, jako v pohádce Jak Trautenberk prodával vodu až na to, že Kuba, Anče a hajnej (politici) se nechali koupit a pracují pro Trautenberka, takže zájem lidí nikdo nehájí.

Zde na TV PRIMA komentuji průlomové rozhodnutí soudců v kauze okresní vodárny, kde díky protiprávnímu jednání organizované skupina právnických a fyzických osob. Na důsledky jsem místní politik předem upozornil. Přesto dál jednali v zájmu koncernu, tak jsem sebe a lidi začal bránit přes soudy. Proto vím o kauze Vak Zlín téměř vše. Aby soudci  mohli o tunelu rozhodnout, musel jsem předložit jasné důkazy o protiprávním jednání a také argumenty, na základě kterých soudci shledali, že mám pravdu a prohlásili proces, kterým byl vytunelován Vak Zlín za PROTIPRÁVNÍ.

Je to průlomové rozhodnutí pro celou Českou republiku a všechny občany

Vrací vodu a hospodaření s ní zpět do rukou měst a obcí a ukončuje monopolní pozici francouzského koncernu Voelia, ve které měl být díky protiprávnímu jednání min. 30 let.

Rozsudek je průlomový. Dává jasný příklad, že tunelování městských vodáren jde důslednou právní obranou ukončit přes soudy. Obdobné nemravné procesy, totiž probíhal v řadě dalších okresů a vodáren po celé ČR. Je jasné, že když se města a stát do obrany vody a zájmu lidí i města pustí, tak vyhrají. Vždyť tady se proti Hadům a radnici a v oblecích postavil jeden člověk a uspěl, přestože na něho byly použity i gangsterské praktiky. Po neskutečných 15 letech jsem se dočkal spravedlivého PRAVOMOCNÉHO rozsudku.

SOUV.ČLÁNKY

Tisková zpráva: Vrchní soud v Olomouci, pravomocně ukončil protiprávní tunelování Vodovodů a kanalizací Zlín

TUNEL 2

prazdny - div j

Uložit

Uložit

Uložit

Jedna odpověď

  1. Tak nám od 1.1. 2017 zase zdražili vodu budem plati 94 kč za vodné a stočné už je to neunosné

Podobné články