Náprava Politici Soudci a soudy

Jak to, že panu Gazdíkovi a Adámkovi (STAN) nevadí stamilóny od lidí na účtech Veolie?

Jak to, že panu Gazdíkovi a Adámkovi (STAN) nevadí stamilóny od lidí na účtech Veolie?

Za tunel ve Vaku Zlín, za drahou vodu i za nemožnost čerpat dotace z EU, odpovídá vedení města Zlín v čele s p. Adámkem (STAN)

Kdo a jak pomohl protiprávně koncernu Veolie ovládnout monopol vody a zisky z vody na Zlínsku, jasně ukázalo pravomocné stanovisko soudců Vrchního soudu v Olomouci – vedení města Zlín a Vaku Zlín. O tom není žádný pochyb, protože dveře do vodáren se otevíraly pouze zevnitř a uvnitř vodárny seděli nejprve zástupci města Zlín a později zástupci města Zlín a Veolie. Nové vedení města Zlín, reprezentované STAN a p. Adámkem po roce 2010, neudělalo nic proti zastavení protiprávního stavu, nic proti promlčení škod a vrácení vody do rukou obcí. Díky tomu odteklo na účty Veolie 500 mil. Kč jen ze zisku ve vodném a stočném a to zaplatili lidé na Zlínsku v ceně vody. Panu Gazdíkovi a p. Adámkovi toto evidentně nevadí. Místo nápravy ve prospěch lidí mezi své lidi šíří toto:

 

Gazdík a Němec

Má odpověď na tento “E-MAIL” je opět veřejná:

Vážení zástupci hutí STAN,

někteří z Vás mi poslali e-mail p. Jana Němce, poradce pana Gazdíka. Obsah je zajímavý i pro mne Mezi tím, jsem se dozvěděl od některých poslanců a zástupců médií další informací, které o mne pan Gazdík šíří a to vše potvrzuje můj závěr z minula: Pan Gazdík, ani vedení hnutí STAN, nic pro nápravu nevýhodného stavu ve vodárenství a pro zastupitele a lidi neudělají.

Má reakce na e-mail pana Němce, poradce pana Gazdíka:

 • Nikam jsem nikoho netáhl. Obrátil jsem se na celé hnutí STAN. Informoval jsem o tunelování vodáren celé politické hnutí STAN, nikoliv jen p. Gazdíka. Podrobně ZDE.
 • Pan Gazdík ví, že cílem projektu PRAVDA O VODĚ je vrátit vodu a hospodaření s ní zpět do rukou města a obcí. Také ví, že soudci hodnotí jednání vedení města Zlín jako nemravné, pokoutné a protiprávní, viz rozhodnutí soudců.
 • Upozornil jsem, všechny členy poslanecké sněmovny, že řada městských vodáren byla protiprávně vytunelována a na STAN jsem se obrátil s 3 body:
 1. Předáním informace o protiprávním tunelování společnosti Vak Zlín
 2. Žádostí, aby zástupci Vašeho hnutí v Parlamentu ČR, odpověděli na CHARTU VODA 300
 3. Prosbou o finanční i lidskou pomoc projektu PRAVDA O VODĚ, tzn.  při krocích k ukončení protiprávního tunelování Vaku Zlín i tím i dalších vodáren v ČR.

Na nic z toho, jsem konkrétní odpověď nedostal.  

 • Poradce předsedy poslanecké sněmovny p. Němec ví, co je to aktivní legitimace a ví, že pokud nejste akcionář vodárny, nemáte právo přijít na valnou hromadu, ptát se ani podat žalobu. Prostě bez akcí nemáte informace a nemůžete zlodějně bránit. Na rozdíl od tunelování vodáren vlastnictví akcií není protiprávní. Tunely panu Němcovi (Gazdíkovi) evidentně nevadí, že se akcionář obrátil na soudy a informuje o tom členy strany, to ano.
 • Pan Němec a Gazdík, ví o komisi. Super. Můj střet zájmu v Komisi byl předem eliminován interními pravidly Komise. Ať vám je zašle, vždyť je evidentně někým informován. Kdo říká opak, ten lže a pracuje pro koncerny. Cílem Komise bylo zpracovat analýzu českého vodárenství. Pan Gazdík ví, že poté, co jsem komisi předložil rozbor, jak koncerny protiprávně ovládají monopol vody v ČR, (díky kolaboraci politiků), jsem byl přepaden, zmlácen a následně bylo vyhrožováno násilím na mé rodině, pokud se z komise nestánu. Proč toto neříká v médiích a v e-mailech?
 • Kupodivu vám „zapomněli“ říct, že mne v roce 2005 křivě obvinili. Každý soudný člověk chápe, že kdybych páchal něco protiprávního, tak od roku 2003 sedím za mřížemi. Koncerny by určitě nečekaly dva roky než by šly na policii.
 • Ano, požádal jsem hnutí STAN o pomoc a to i finanční. Připadalo mi to logické, p. Gazdík říkal o vodě totéž co já. Hnutí jsem věřil a netušil jsem, že část jeho vedení je prohnilá.
 • Nemám za sebou žádné ruské ani místní či americké investory, jak někteří zástupci STAN sugerují zastupitelům. Jsou to ti sami, díky nimž ve Zlíně za 6 let, kdy je ve Zlíně u moci p. Adámek STAN, odteklo 500 mil. Kč.
 • Bráním vodárny u soudů. Stojí to peníze, proto jsem požádal STAN o pomoc.
 • Odpověď pana Gazdíka byla pro mne zklamáním. Jeho e-mail již ne. Považuji ho za člověka, který hájí zájmy koncernu a ne občanů. Dle mého názoru i v tomto případě platí:

Díky lidem jako je p. Adámek a p. Gazdík, je pro mne hnutí STAN do poslanecké sněmovny nevolitelné a to znám řadu rozumných členů STAN a chtěl jsem STAN volit. URČITĚ NEBUDU.

Ing. Radek Novotný

Má veřejná reakce na tento  e-mail byla zaslaná stejně jako původní prosba o pomoc při vrácení vody do rukou obcí na tyto lidi z vedení STAN: ‘kalinovavlasta@seznam.cz’; ‘starosta@troubky.cz’; ‘petr.rys@stan.cz’; ‘petr.hejma@gmail.com’; ‘lacina@volny.cz’; ‘mmachacek@gmail.com’; ‘jana686@email.cz’; ‘marek.pieter@kraj-lbc.cz’; ‘starosta@teplicenadmetuji.cz’; ‘michal.majak@seznam.cz’; ‘milos.ruzicka@dablice.cz’; ‘joco@seznam.cz’; ‘jiri.svec@stan.cz’; ‘ou@heraltice.net’; ‘starosta@zelechovice.net’; ‘obec.drmoul@seznam.cz’; ‘dolakova@staryplzenec.cz’; ‘starostka@meusmecno.cz’; ‘pzurek@seznam.cz’; ‘miladavoborska@voln.y.cz’; ‘petr.hlubucek@praha-lysolaje.cz’; ‘starosta@mikulovice.cz’; ‘vera.bartunkova@post.cz’; ‘starosta-ou@vraclav.cz’; ‘ludmila.bubenikova@stan.cz’; ‘starosta@praha-slivenec.cz’

SOUV.ČLÁNKY

Zdrzený hejtman a oloupeni akcionáři i občané Zlína?

Uložit

Žádné komentáře

Comments are closed here.

Prosazujeme vyšetření protiprávní instalace koncernů k naší vodě a garanci práva lidí na vodu v ústavě. Petici již podepsalo přes 36.000 lidí.

CHCI PODPOŘIT

Voda je dar, proto ji a lidi bráníme.
Vše financujeme z vlastních zdrojů a z příspěvků lidí, jako jste vy.

Transparentní účet

966665 / 0300 ČSOB

NEBO

 

AUTOŘI PROJEKTU PRAVDA O VODĚ

AUTOŘI PROJEKTU PRAVDA O VODĚ

Českou vodu si prodávejme bez cizinců a překupníků. Lidé, města i voda na tom vydělají. Ne zisky v daňových rájích, ale čistou vodu, kvalitní trubky v zemi a rozumnou cenu vody.

SLEDUJTE A SDÍLEJTE