Pravda o vodě Videa Voda a města Vodárny

VODA 300: Informování 300 politiků v Parlamentu a ve Vládě ČR o stavu vodárenství

V rámci iniciativy CHARTA VODA 300 proběhla sbírka občanů ČR na francouzský dokument o vodě pro politiky, kteří ROZHODUJÍ o tom, jak je vše s vodou nastaveno pro 10 mil. občanů ČR.  Občané se složili na dokument „Jak korporace bohatnou na vodě?“ a vyzvali společně politiky k nápravě a vrácení priorit lidí do správy vody.

165 občanů složilo:

150. 450 Kč

a koupili dokument Jak korporace bohatnou na vodě?na DVD  300 vrcholným politikům ve sněmovně, senátu a vládě, protože rozhodují o tom, jak a pro koho je nastaven systém hospodaření s vodou v ČR. Doložili politikům také informace, které dokládají, že požadavek občanů na nápravu, je zcela legitimní.

Pokud politici pracují v zájmu státu a občanů, pak iniciativu VODA 300 nemohou ignorovat.

voda je problém

 

Předání iniciativy VODA 300

Materiály k vodě a dokument na DVD, byly osobně předány dne 19.9.2016 na podatelnách senátu a poslanecké sněmovny.

Nejvyššímu státnímu zástupci a ochránkyni veřejných práv byly zaslány. Iniciativa byla zaslána také Evropské komisi, velvyslancům některých zemí, protikorupčním nadacím a Bezpečnostní informační službě.

 

Více zde: CHARTA VODA 300

 

NADAČNÍ FOND PRAVDA O VODĚ

Jeden z cílů NFPOV je informování a vzdělávání přes datovou a investigativní žurnalistiku.

NFPOV proto poskytuje informace, o kterých jiní mlčí. Informuje o praktikách koncernů a odhaluje, že za placeným „píárem“, protikorupčními kodexy a nadačními fondy koncernů, je často nemravné, protiprávní a korupční jednání a útoky bílých límečků i gangsterů. Informace pomáhají prosadit právo a ubránit vodu a vodárny před nájezdníky.

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

1 Komentář

  • Jan Němec

    18 února, 2017

    Vážení občané této super zemičky.S odpuštěním která k….va zapůjčila a nebo přímo prodala naše bohatství které prýští z naší země.Ano vododovody a kanály slavní privatizéři více méně ku… zapůjčili formou nájmu za cnu údržby a to té základní Frantíkům,Rakušákům a různým západáckým soukromým vyčuránkům a tě ještě prodáváme vodi za 2 kč za kubál.A oni tito vyčuraní zmrdi vozí peníze které jim náš občan zaplatí za vodné a stočné doprdele řekl bych že na svoje konta ve švajcu.Tito vyčuránci serou na nějaké velké obnovy a rekonstrukce a náš stát potažmo zkorumpovaná vláda naporučila zbudovat svazky obcí,které dosáhnou na všechny dotace včetně bruselu a budou těmto hajzlů budovat kapacity aby mohli odváže ještě větší kufry peněz.Já sám s tímto bordelem mám problém na obci se 70 hlavama kdy starostka machruje,že my jsme blbci a nedovedem si ošetřit provozování posraného obecního vodovodu pro 70 hlav.Já v tom nevidím problém ale ona je jistě zkorumpovaná zástupkyně státu jakop všichni co těmto vyčuraným soukromníkům dali naše obecní vodovody do nájmu za darmo.Takže já bych je poslal dom at to zkouší doma kdío jimdá něco zadarmo a toho kripla co tento bordel vymysle bych poslal s nima at jim to tam zavadcde.O obajkalovi a sobotkovi příště.Lidi vemte rozum do hrsti a začněte se chovat normálně a ne jako stádo ovcí.

Comments are closed here.

Prosazujeme vyšetření protiprávní instalace koncernů k naší vodě a garanci práva lidí na vodu v ústavě. Petici již podepsalo přes 36.000 lidí.

CHCI PODPOŘIT

Voda je dar, proto ji a lidi bráníme.
Vše financujeme z vlastních zdrojů a z příspěvků lidí, jako jste vy.

Transparentní účet

966665 / 0300 ČSOB

NEBO

 

AUTOŘI PROJEKTU PRAVDA O VODĚ

AUTOŘI PROJEKTU PRAVDA O VODĚ

Českou vodu si prodávejme bez cizinců a překupníků. Lidé, města i voda na tom vydělají. Ne zisky v daňových rájích, ale čistou vodu, kvalitní trubky v zemi a rozumnou cenu vody.

SLEDUJTE A SDÍLEJTE