Nadační fond PRAVDA O VODĚ Soudci a soudy Vak Prostějov

Soud z důvodu “Corony” odročil projednávání protiprávnosti kauzy Vak Prostějov, kterou řeší neskutečných 16 let

Soud z důvodu “Corony” odročil projednávání protiprávnosti kauzy Vak Prostějov, kterou řeší neskutečných 16 let

Soud opět nerozhodne a vše jede dál

Soud, který měl rozhodnout o tom, že se koncern Veolia dostal k prodeji vody na Prostějovsku díky protiprávnímu jednání politiků a vedení městské vodárny Prostějov, kteří obelhali akcionáře (z 90 % jde o města), aby je přiměli udělit souhlas s uzavřením smluv s Veolií na desetiletí, byl údajně z důvodu “covidu” zrušen. Na prosazení práva a spravedlnosti se tak již čeká 16 let. A ceny vody letí a letí nahoru a peníze od lidí tečou v nemalém objemu do zahraničí. Městská vodárna přitom přišla i stamiliónové dotace z EU na obnovu infrastruktury a politici toto kryjí a udržují v chodu.

 

 

zavery soudců

 

 

O co jde?

O vyvedení ziskové části prodeje vody z městské vodárny d rukou koncernu na základě lží a manipulací. Z toho, co lidé platí za vodu, končí díky tomu milióny v zahraničí.

 

966665/0300

nebo

Děkujeme🐬

Obranu vody financujeme z vlastních zdrojů a z příspěvků lidí, jako jste vy. Od státu a politických stran nechceme ani korunu.

 

Žádné komentáře

Comments are closed here.

Prosazujeme vyšetření protiprávní instalace koncernů k naší vodě a garanci práva lidí na vodu v ústavě. Petici již podepsalo přes 36.000 lidí.

CHCI PODPOŘIT

Voda je dar, proto ji a lidi bráníme.
Vše financujeme z vlastních zdrojů a z příspěvků lidí, jako jste vy.

Transparentní účet

966665 / 0300 ČSOB

NEBO

 

AUTOŘI PROJEKTU PRAVDA O VODĚ

AUTOŘI PROJEKTU PRAVDA O VODĚ

Českou vodu si prodávejme bez cizinců a překupníků. Lidé, města i voda na tom vydělají. Ne zisky v daňových rájích, ale čistou vodu, kvalitní trubky v zemi a rozumnou cenu vody.

SLEDUJTE A SDÍLEJTE