Kolonizace ČR Náprava Pravda o vodě Sucho a nedostatek vody

Byl jsem požádán zástupci dvou politických stran, abych vypracoval Rozbor návrhu ústavního zákona k vodě…

Byl jsem požádán zástupci dvou politických stran, abych vypracoval Rozbor návrhu ústavního zákona k vodě…

Dostal jsem do rukou návrh ústavního zákona Ministerstva zemědělství údajně o ochraně vody a vodních zdrojů a byl jsem požádán zástupci dvou politických stran, abych vypracoval Rozbor. Každý žádal o trochu jiný pohled, ale smysl má, aby byl jeden a to komplexní.

Zástupci, kterých stran jmenovat nebudu, protože jsem to slíbil, ale současně jsem trval na 3 podmínkách z mé strany, když jim Rozbor udělám:

  • Vše, co uvedu v rozboru, si každý ověří, dá do souvislostí, doplní a sám vyhodnotí. V případě politické strany, odborník z dané strany „na vodu“ vypracuje samostatné stanovisko strany k vodě a co z mého rozboru použije je jeho rozhodnutí. Jsem ochotný problematiku konzultovat.

 

  • Rozbor poskytnou politikům nezávisle na politické příslušnosti, neboť jde o zásadní zákon a k jeho přijetí je třeba koncensus napříč politickým spektrem. Poskytnu ho k diskusi např. hydrologům, členům akademie věd, politikům, protikorupčním organizacím, bezpečnostním složkám např. BIS, i zástupcům médií a veřejnosti.

 

  • Za Rozbor nestanovuji cenu. Jeho hodnotu si stanoví ten, kdo z něj bude čerpat. Pokud vyhodnotí, že mu pomohl se správně rozhodnout, v tak zásadní otázce, jako je ústavní ochrany vody a vodních zdrojů, dle své vůle finančně podpoří NF PRAVDA O VODĚ.

Důvod stanovení podmínek je, že řešení VODY je pro občany zásadní. Rozbor, který bude chodit kolem horké kaše, k nápravě nepovede. Je třeba říct pravdu a dát do souvislosti i věci, o kterých se v ČR mlčí a nebýt „politicky korektní“. To se nebude části politiků ani soukromých subjektů líbit.

 

Pracuji na tom a Rozbor dostanou všichni poslanci, senátoři, nadace, odborníci i zástupi médií a bezpečnostní složky a samozřejmě i lidé.

Nyní chci říct jen toto:

NEDOPORUČUJI pro tento návrh hlasovat žádnému poslanci ani senátorovi

Dokud nebude upraven tak, aby kromě povinnosti financovat investice na začátku vodárenského odvětví, garantovala státu a jeho občanům právo ovládat peněžní toky a zisky z vody na konci vodárenského odvětví.

 

Vše kolem vody zaplatí nakonec vždy pouze občané.

Zaplatí-li přehrady, infrastrukturu i dodávku a vyčištění vody pak musí mít v ústavě garantováno, že to co do vodárenství investují z vodného a stočného i z daní, to skončí ve vodárenství, ne na účtech překupníků.

Toto v návrhu Mze není!

Není-li to obsaženo v návrhu ústavního zákona, pak jakýkoliv „ústavní návrh ochrany vody“ dokazuje slova soudce Krajského soudu v Brně Weinštuka.

„Veškerá faktická moc v České republice patří nadnárodním koncernům nebo jiným korporací a vše ostatní je stále trapnější hra.“

 

 

Informování a obranu vody a lidí financujeme z vlastních zdrojů a z příspěvků lidí, jako jste vy. Od státu a politiků nechceme ani korunu, aby nás nemohli ovlivňovat. To nám umožňuje odhalit často protiprávní jednání politiků.

Transparentní účet

966665 / 0300 ČSOB

nebo

Děkujeme?

 

1 Komentář

  • Karel Popper

    8 června, 2020

    Jsem velmi rád, že mezi námi existuje člověk, který ve věci vody dokáže přesně vymezit všechny pravdivé skutečnosti, které poukazují na negace v našem státě!!!! Je samozřejmé, že za jeho veřejně prospěšnou činnost si zaslouží výrazné ocenění!!!!

Comments are closed here.

10 principů, jak vrátit do správy vody zájmy lidí podepsalo již přes 31.000 lidí.

CHCI PODPOŘIT

Voda je dar, proto ji a lidi bráníme.
Vše financujeme z vlastních zdrojů a z příspěvků lidí, jako jste vy.

Transparentní účet

966665 / 0300 ČSOB

NEBO

 

AUTOŘI PROJEKTU PRAVDA O VODĚ

AUTOŘI PROJEKTU PRAVDA O VODĚ

Českou vodu si prodávejme bez cizinců a překupníků. Lidé, města i voda na tom vydělají. Ne zisky v daňových rájích, ale čistou vodu, kvalitní trubky v zemi a rozumnou cenu vody.

SLEDUJTE A SDÍLEJTE