Chtějí váš hlas? Tak ať předem řeknou: Kdo má mít v rukou vodu, peněžní toky a zisky z vody? A totéž u elektřiny, tepla a plynu!

Voda, energie, teplo a plyn mají být spravovány jako služba občanům a ne jako kšeft k dolování zisků překupníků a nadnárodních korporací. Důvod? Investice do elektráren, vodovodů i plynovodů zaplatí vždy pouze občané a pokud je to investice občanů ČR, pak tako investice musí sloužit občanům a zisk z ní plynoucí patří také občanům. Není důvod, aby zisk z vody, elektřiny, tepla či plynu končil na účtech překupníků, šmejdů, koncernům či jejich politických poskoků. Souhlasíte?

Dáte-li někomu hlas, pak volte s rozvahou. Protože pak vám řekne, já mám teď váš hlas, takže mlčte.

Volme odvážné lidi. V senátu potřebujeme většinu, to je 41 odvážných lidí.

Senát má pro stát a jeho občany smysl, jen pokud jsou  v něm lidé, kteří mají odvahu a problémy řeší. To znamená nejde o trafiku pro politické důchodce nebo na povel hlasující tajtrlíky, kteří kryjí záda svým kopiím ve sněmovně, kteří léta rozkradají stát, jedno jestli zprava nebo zleva.

O tom, kdo sedí nahoře a rozhoduje o našich životech, rozhodujeme my, občané.  Roce 2022 se volí 27 senátorů z celkového počtu 81. Proto volme lidi s odvahou problémy řešit a ne trotly a lotry, kteří svým jednáním už prokázali, že nic řešit nebudou a jsou loutky s logem strany bez mozku nebo nominanti různých finaních skupin či mafií.

Peticí VODA JE ŽIVOT jsme donutili  každého politika v senátu se odkopat. MUSEL říct – hlasovat – jsem PRO / PROTI vyšetření protiprávních instalací cizích korporací k naší vodě a PRO / PROTI zacyklení peněz občanů ve vodárenství. Ukázalo se tím, zda jedná / nejedná v zájmu občanů.Nadace PRAVDA O VODĚ proto zveřejnila profily 27 senátorů, kterým končí v říjnu mandát. Jak se k požadavku na nápravu postavili? Zveřejňujeme přehled, jakou dovahu stávající senátoři prokázali a jak hlasovali o strategické surovině, kterou potřebuje každý z nás – O VODĚ (a tím vlastně i o energii, tepla či plynu, kde je obdobný nevěstinec jako ve vodárenství.

Klikněte na obrázek s přehledem a dostnete se na profily senátorů.
Další profily kandidátů postupně přidáváme. Pokud vám to dává smysl, tak tento příspěvek sdílejte a šiřte a pokud nám chcete pomoct, tak podpořte šíření profilů těchot lidí na FB přes DARUJME.CZ

 

Zbabělci a trafikanti nic řešit nebudou, proto volme ty kandidáty, kteří prokázali odvahu.

Pokud bude většina lidí v senátu odvážných, nebudou svázaní politickou mafií – deníčkovou, dalikovou, rathovou, gazdikovou…, pak může senát plnit to co má a může pomoct prosazovat nápravu shora. Více ZDE. Ověříte si, zda vodu brání nebo je po(b)litik, který jen omílá prázdně fráze a nic pro nápravu nedělá.

Ptejte před volbami těch, kteří chtějí vás HLAS:

 1. Kdo má mít v rukou vodu, infrastrukturu, dodávku vody, peněžní toky a zisky z vody? Koncerny, nebo vodárny v rukou veřejné správy?
 2. Podpoříte vyšetření vodárenských kauz, a jak se zahraniční koncerny dostaly do pozice, kdy z cca 70 % ovládají peněžní toky z vody v ČR?
 3. Pomůžete prosadit dodržování zákonů ČR a vrátit do správy vody zájmy lidí?
 4. Jste proto, aby právo občanů na vodu bylo zakotveno v Ústavě ČR nebo garantováno ústavním zákonem?
 5. Pomůžete vrátit správu a prodej vody do vodáren v rukou měst a ukončit prodej vody přes překupníky a koncerny?
 6. Podpoříte nás ve vedení soudních sporů na obranu protiprávně tunelovaných vodáren nebo podáte sami žaloby?
 7. Podpoříte legitimní růst tlaku veřejnosti na politiky šířením petice VODA JE ŽIVOT na vašich stránkách a na stránkách vší strany/hnutí?

Totéž platí pro energii, plyn a teplo.

Kdo neodpoví, ten vám odpověděl. Ignoruje vás před volbami, bude vás ignorovat i po nich.

 

Příklad: jednání senátora Vystrčila 

Stávající senátor HLASOVAL PROTI – VYŠETŘENÍ PROTIPRÁVNÍCH INSTALACÍ CIZÍCH KONCENRŮ K NAŠÍ VODĚ A PROTI ZACYKLENÍ PENĚZ OBČANŮ VE VODÁRENSTVÍ.

Přehled 6 letého jeho informování a následného jednání k vodě je ZDE . Máte v něm i příležitost vyjádřit svůj názor na to, zda chcete, aby dál o vás a vodě rozhodoval. V jeho případě poměr hlasů již dnes určitě o něčem hodně vypovídá

PROTI 1039 : PRO 26

Více? Klikněte na obrázek

Kdo jsme? Co děláme? Jaké máme výsledky? Co se daří a co ne? Kolik lidí nám pomáhá?

 •  

  Od státu a politiků jsme nikdy nedostali ani korunu.

  Transparentní účet
  966665 / 0300 ČSOB

  nebo

Podobné články