Slepičí polévka: Poděkování za pomoc a co vnímám …

19 let informuji vrcholové politiky a vodaře o tom, co se děje s vodárnami a kolem prodej vody. Nyní se díky podpoře lidí dostáváme do pozice, kdy nás již je tolik, že nás musí vyslechnout  v Parlamentu ČR. Roste počet lidí, který „vodu“ sleduje, stejně jako počet lidí, kteří informace šíří, podepisují petici VODA LIDEM, pomáhají nám bránit vodu a lidi finančně i nefinančně a spolu s námi požadují vrátit zájmy lidí do správy a dodávky vody.

Roste proto i počet útoků na nás přes troly, hatery, anonymní weby, koncernofily a vyhrůžky. Od zástupců médií vím, že na nás pomlouvají i někteří vrcholoví politici – pár nahrávek, co novinářům říkají, jsem slyšel a evidentně mají stažené zadky a protože toto člověk, který se nebojí, neříká.

Před nedávnem přišly tři extrémní pokusy mě zkorumpovat nebo zastrašit

  • Nabídka odkoupení webu www.pravdaovode.cz za 49 mil. Kč
  • Když jsem se nenechal koupit, přišly žalobní útoky koncernu
  • Přišlo i vyhrožování smrtí

Toto chování a také vítězství u soudů a růst počtu lidí, kteří se přidávají a vodu se mnou brání, mne utvrzuje, že jdeme správnou cestou, která vede k nápravě a vrácení zájmů lidí do správy vody. Darebáci to ví a mají strach, protože ví, že jsou za své činy odpovědní.

Čím jsem starší, tím víc chápu, že jeden člověk sám VODU nenapraví a jak rád říkám: 

jen kapky společně tvoří moře

Co obranu vody a lidí provázelo a provází, často nebylo a není snadné ustát.  Za 20 let mi voda hodně vzala a také hodně dala a naučila mě pokoře a mít rád lidi.

To vše bych nevydržel a neustál, kdyby nebyli kolem mě lidé, kteří mi pomáhají už jen tím, že jsou takoví, jací jsou:

  1. Má žena a má rodina
  2. Mí přátelé a kamarádi
  3. Staří vodaři a lidé kolem vody
  4. Rozumní politici, především na obcích
  5. (Ne)obyčejní lidé, kteří se přidávají

Bez podpory VŠECH výše uvedených lidí, bez toho, že přes 30.000 lidí podepsalo petici VODA JE ŽIVOT, bez toho, že téměř 40.000 lidí v FB komunitě VODA LIDEM informace šíří a sdílí, bych byl jen samotná kapka.

Když jsem četl průvodní podpisy lidí, kteří posílali podepsané petiční archy, když čtu komentáře na FB a nebo mluvím s lidmi, tak si myslím, že jsme všichni přes vodu společně propojení a lidé to již začínají chápat čím dál více. Konec konců Emoto to prokázal.

 

Závěr:

Děkuji Vám všem, kteří vodě věnujete pozornost a přidali jste se. Koule se do kopce díky vám tlačí snáz a myslím, že z kapek se již postupně stává řeka …

Podobné články