5 dnů před volbami nám FB zablokoval možnost informovat občany o odpovědích kandidátů na otázky k vodě

POŽÁDALI JSME OKAMŽITĚ FB O ZRUŠENÍ NEOPRÁVNĚNÉ BLOKACE

 

 

V žádosti jsme uvedli důkazy o tom, že rozkrýváme protiprávní jednání, vše zveřejňujeme a soudy nám dávají za pravdu.

 

Jsme nezisková organizace a neporušujeme žádný zákon, naopak porušování zákonů rozkrýváme, dokládáme rozsudky – soudy vyhráváme.

Odhalujeme, kdo se dopouští protiprávního jednání a s rozumnými politiky prosazujeme nápravu – více zde – www.pravdaovode.cz/nfpov  

Společnost FB nám jako neziskové organizaci dokonce jistou dobu pomáhala rozvíjet komunitu www.facebook.co/vodalidem Informujeme o vodě, tzn. o sociální tématice, což jsme FB předem oznámili a v reklamách je to vždy uvedeno. Poslední reklamu jsme zveřejňovali koncem září 2022. Příspěvky nadace za poslední měsíc zveřejněné na FB se týkají:

1) Rozsudků, stanovisek soudců Ústavního soudu, Nejvyššího a Vrchního soudu a pozvání na soudy.

2) Informování občanů, že jsme kandidátům na prezidenta zaslali rozsudky o tom, co se páchá ve vodárenství ČR

3) Odpovědí kandidátů na prezidenta na naše otázky vodě

4) Zákonného veřejného slyšení ve Sněmovně k cenzuře   

Předpokládáme, že váš současný krok – vyhodnotil nějaký robot nebo jde o chybnou reakci FB, kdy si na obsah námi zveřejňovaných informací účelově stěžují lidé, které v ČR léta páchají protiprávní jednání a snaží se zabránit tomu, aby se o tom, dozvěděli občané a slušní politici.  Soudy nám dávají za pravdu – př. www.pravdaovode.cz/rozsudky

Nemáme, co skrývat a věříme, že ani vy ne, takže se vše vyjasní.

Proto náš i váš postup při vzniku a řešení této situace transparentně zveřejňujeme, aby občané ČR a zastupitelé, kteří naše informace o vodě používají, mohli komukoliv doložit, že říkáme pravdu a informováním, zveřejňováním příspěvků a FB neobchodní reklamou  prosazujeme dodržování zákonů v ČR a EU.

Žádáme vás proto o rychlé ukončení neoprávněné blokace používat FB reklamu pro Nadační fond PRAVDA O VODĚ. Blokujete totiž v době, kdy jsme chtěli spustit reklamní kampaně informující občany o tom, jaké mají názory na vodu jednotliví kandidáti na prezidenta ČR. Jde o projekt nadace PRAVDA O VODĚ, na kterém se pracuje 4 měsíce, a v tomto týdnu měli občané ČR dostat jeho výstup, tzn. stanoviska jednotlivých kandidátů. Vaše blokace reklamy 5 dnů před volbami – znehodnocuje 4 měsíční práci nadace a řady dobrovolníků. Předpokládáme, že za tím stojí účelové stížnosti lidí, napojených na protiprávní skupiny, které se snaží, aby se tyto informace k občanům nedostaly.    

Pokud budete potřebovat něco více vysvětlit nebo doložit, jsme k tomu připraveni. Ozvěte se na prosím na email nebo na tel. 774 774 680 ČR.“

Všichni kandidáti na prezidenta od nás dostali tyto důkazy a rozsudky.

Na otázky k vodě odpověděli pouze tři ze všech oslovených kandidátů. Předpokládáme, že se lidem, kteří protiprávně instalovali koncerny k naší vodě nelíbí, že občané získávají přehled, že řada kandidátů na protiprávní stav nereaguje.

FB dá vědět do 48 hod.

Pokud chcete mít jistotu, že se k vám informace o vodě dostanou, tak odebírejte AKTUALITY a co vás zaujme, To prosím sdílejte.

Děkujeme za pomoc.

Jsou pro vás tyto informace užitečné, pak je sdílejte a podpořte zveřejnění dalších. Podpořit nás můžete vkladem nebo rychlou QR platbou

Převodem na transparentní účet nadace u ČSOB
966665/0300 nebo rychlou QR platbou

966665 / 0300 ČSOB

200 Kč

500 Kč

1 000 Kč

Příjemce daru je Nadační fond PRAVDA O VODĚ, IČ: 069 25 316

nebo
přes darujme.cz

6 komentářů

  1. Díky za výbornou práci! Musíme mít otevřené oči, abychom viděli, jak hanebně je s vodou u nás nakládáno. Děkuji, že se snažíte o nápravu.

  2. Nadační fond „Pravda o vodě“ dělá velmi prospěšnou činnost. Je již skutečně nejvyšší čas vrátit českou vodu do správy českých měst a obcí. Pokud jsem správně informován, pak ve Francii to řada měst již udělala. Ruda Pacholík

  3. Zdravím Radku! Bohužel mě současná situace v podstatě kdekoliv v těch našich „západních demokraciích“ co se týká cenzury a překrucovaných informací nepřekvapuje. Marek to v tom rozhovoru říká trefně. Jen já bych k tomu dodal, že ta současná propaganda, cenzura a strach z objektivních informací současných „vládnoucích“ (v úvozovkách proto, že mě nevládnou) není jen stejně blbá jako byla za socíku. Tam byla jednoduchá, hloupá až primitivní, námi všemi lehce prohlédnutelná (pro naprostou objektivitu ale musím říct, že v něčem a nebylo toho málo! měli ve svých tvrzeních o Západu dokonalou pravdu), ale nyní je daleko propracovanější, sofistikovanější a o to o hodně víc nebezpečnější obzvlášť pro ty mladší ročníky, kteří NEVÍ, nemají ty naše zkušenosti. Radku neustále platí moje nabídka s čímkoliv pomoci v Liberci a okolí.
    …a klidně moje vyjádření uveřejni i se jménem 🙂
    jirka cerman

  4. Zablokování je pro mne důkazem toho, že tyto informace jsou opravdu pro mocipány nepohodlné a ohrožující a z toho až mrazí. Udání na pravdu o vodě jsou dílem pachatelů protiprávního jednání, které odhaluje skupina dobrovolníků občanům i politikům. Děkuji za všechnu tu neskutečnou práci a boj nejen s politickými mlýny….

Podobné články