Vítám každého zástupce médií, který má odvahu se přidat a stav kolem vody a vodáren s námi otevírat a informace zveřejňovat

Byznys s vodou, na který všichni doplácíme. Tentokrát co se děje kolem vody a proč je voda tak drahá, rozkrýváme s p. Tunou!

 
Za 21 let obrany vody a vodáren mohu z vlastní zkušenosti říct toto. Dokud téma často protiprávního rozprodeje vodáren a absurdní způsob „regulace“ zisků z vody , která je z pohledu občanů, kteří vše platí – nefunkční – nebudou pravidelně otevírat i mediía, tak náprava bude trvat dál roky.
 
Bez podpory informovaných občanů, tzn. bez médií, se s rozsudky k nápravě dobereme za dlouhou dobu, protože po(B)litici tu lumpárnu v tichosti udržují v chodu a to ticho jim vyhovuje.
 
Jak mnozí víte, informuji i zástupce médií o vodě léta a pokud projeví zájem, tak nemám problém předat informace, důkazy i rozsudky. Konce konců je poskytuji lidem léta ZDARMA. Většinu zveřejňuje v rámci osvěty, které pomáháte – Nadační fond PRAVDA O VODĚ.
 
Když se na mne obrátil p. Tuna, tak jsme se spoluprací s pořadem TUNA VERSUS souhlasil.
Předal jsme mu předem naše důkazy, stejně jako předtím zástupcům Reportérů ČT, Nedej se Plus, DVTV, Svobodného Universa, O čem se mlčí, Svědomí Národa, Inovace republiky a také Blesku, Mladé fronty, Svobodnéh vysílače, Parlamentání lisů nebo Czech industry atd.  
 
KDO JE ODPOVĚDNÝ ZA TO, ŽE NA SEV. MORAVY PRODÁVÁ VODU JIŽ 5. KONCERN A MILIARDY Z TOHO, CO PLATÍME V CENĚ VODY MIZÍ V CIZINĚ?
 
Na tyto otázky odpověděl již v roce 2022 Nadační fond PRAVDA O VODĚ, který zdokumentoval a zveřejnil zásadní informace. Jak tři velká města na sev. Moravy diletantsky prodávala akcie Severomoravských vodoovdů a kanalizací (SmVaKu). Že by šlo o naivitu, lze uvěřit jen stěží.
 
Nadace součaně zdokumentovala a zveřejnila i vývoj ceny vody v jednotlivých letech od roku 2000, přehled čistého zisku, který s vodného a stočného generují cizí koncerny a také i to, jak vzniklo obří zadlužení SmVaKu. 


Jsou pro vás tyto informace užitečné, pak je šiřte a podpořte zveřejnění dalších.
Politici ani koncerny nám na odhalování toho, co se kolem vody děja a páchá nepřispívají.

Podpořit nás můžete převodem na transparentní účet u ČSOB 966665/0300 nebo rychlou QR platbou

200 Kč
500 Kč
1000 Kč

nebo přes darujme.cz

Děkujeme 💦🚱

Podobné články