Drahá voda v rukou cizinců zůstane… Začnou-li v Otrokovicích kolaborovat!

U starosty Otrokovic, pana Budka (ČSSD) nepochybuji o tom, že kolaborovat nezačne.

Je bojovník, stejně jako předním starostové Otrokovic p. Mišák a p. Matuszková, ale ne všichni na radnici chtějí jednat v zájmu občanů a měst a navíc noví lidé v zastupitelstvu neví, co 15 let obrany vodárny a zájmu občanů provázelo a provází. Neví, co organizovaná skupina ve vodárně provedla, jak léta manipulovala se zastupiteli, jak podváděni byli starostové a kdo na to léta doplácí.

Soudce označil jejich jednání a proces kolem Vaku Zlín za mimořádně nemravný a nezákonný:

Přijetím napadených usnesení vrcholilo cílené jednání řada osob (právnických i fyzických) započaté někdy v roce 2001. …Obecně se dá uzavřít, že každý vztah měl svůj smysl, každý vztah byl předem načasován, stejně jako jednání každé právnické nebo fyzické osoby. Žádný vztah, žádné jednání nelze označit za nahodilé. … Soud považuje za zbytečné vyjmenovávat jednotlivá ustanovení, s nimiž jsou napadená usnesení v rozporu. Za nejvýznamnější však považuje právě otázku dobrých mravů. Některá jednání však dosahují takové intenzity, že je otázkou, zda byly porušeny toliko dobré mravy.“

Tam, kde není žalobce, není soudce a ani náprava

Co když  město prodá akcie nebo stáhne žaloby na ukončení tunelování městské vodárny? Voda zůstane v rukou cizinců a peníze od lidí potečou dál do Francie. To velmi dobře ví koncerny, koncernoví naháněči a také Hadi, kteří v zájmu koncernů jednají.

Jak zachovat tok zisků z vody do zahraničí?

Zkorumpovat část místních politiků, aby stáhli žaloby a další nepodávali. Za vlastní profit a směšnou výhodu pro město hodí občany, osud města a celého okresu do ekonomické stoky.

VODA ZŮSTANE V RUKOU CIZINCŮ, ZISK Z VODY POTEČE DÁL DO ZAHRANIČÍ, TUNELOVÁNÍ  VODÁRNY BUDE POKRAČOVAT A LIDÉ VŠE ZAPLATÍ V CENĚ VODY NĚKOLIKRÁT. TO VŠE DÍKY VÝHODÁM PRO PÁR HADŮ!

Podobná zrada již proběhla v roce 2008: 1. zrádci z řad obránců vody na Zlínsku byli ze Slavičína

 • kolaboracePřednostní investice ve městě Slavičín, místo v orgánech tunelovaného VaK Zlín a za to stažení žalob a hození občanů Zlínska přes palubu.
 • V roce 2007-2008 vyhrálo město Slavičín u soudu žaloby týkající se protiprávního procesu tunelování Vaku Zlín a drancování peněženek lidí.
 • Pak město Slavičín žaloby stáhlo a to dokonce tak, že náklady na advokáty a soudní poplatky nemusela protistrana platit. Tím „politici“ připravili město Slavičín a jeho občany o statisíce a s velkou pravděpodobností umožnili pokračování systému, který připravuje občany celého Zlínského regionu o stamilión korun!
 • Původní starosta města Slavičín, p. Studeník (KDU-ČSL), byl iniciátorem obrany Vak Zlín od samého počátku. Hájil zájmy lidí u soudů a léta bojoval o vrácení vody zpět do rukou měst a obcí. Když Hadi na radnici rozjeli akci „tunel pokračuje“ byl PROTI STAŽENÍ ŽALOB, proto byl zbaven funkce.
 • Hlavní roli převzal Oldřich KOZÁČEK (ODS), který působil jako zastupitel Slavičína od roku 2006 do roku 2014.
 • Poté již nebyl do zastupitelstva zvolen, ale přesto dál působí v představenstvu Vaku Zlín a bere z vytunelované vodárny Zlín odměnu 54 tis. Kč měsíčně – které platí lidé v ceně vody.
 • Pomáhá udržovat systém, díky kterému lidé na Zlínsku od roku 2008 platí nejdražší cenu vody v celém Zlínském kraji a díky kterému na účty fr. koncernu odteklo 760 mil. Kč zisku z vodného a stočného, které také zaplatili v ceně vody lidé z Zlínska.
 • Město Slavičín stáhlo v roce 2008 žaloby a má opravené trubky, ale pokračuje odtok stovek miliónů korun z vody do Francie a Vak Zlín a celý region a řada další měst a obcí nic opravené nemá navíc je dál bez dotací z EU. Rozhodnutí soudu mohlo pomoci tento pro všechny města a obce nevýhodný stav ukončit, ale vedení města Slavičín žaloby stáhlo. 

Rok 2016: 2. zrádci z řad obránců vody na Zlínsku?

Totéž, co udělali ve Slavičíně, se nyní snaží prosadit Hadi v Otrokovicích. Po vydání rozsudku Vrchního soud v Olomouci 22.11.2016, přichází pokus eliminovat obranu zájmu lidí, měst Zlínského regionu a vodárny Zlín, přes nabídku odkoupení akcií okresní vodárny Zlín a různé korupční nabídky. Naháněči koncernů si již v Otrokovicích vytipovali Hady na radnici. Nabídli jim bakšiš nebo trafiku za to, že město Otrokovice stáhne žaloby.

 1. Odkoupení akcií z majetku města a tím zbavení města navždy možnosti pokračovat v soudní obraně vodárny a hájení zájmu lidí i vodárny
 2. Korupce přes přednostní investice v městě či obci
 3. Trafika pro „politika“ v orgánech vodárny

Starosta Otrokovic, p. Budek (ČSSD), je ve stejné pozici, jako byl starosta Slavičína, p. Studeník (KDU-ČSL) v roce 2008.

V Otrokovicích probíhá zákulisní jednání Hadů s vybranými zastupiteli, aby město Otrokovice prodalo akcie Vaku Zlín. Proč se toto děje?

 • Jde o to zbavit Otrokovice aktivní legitimace k pokračování v žalobách a možnosti podávání nových žalob. Není-li město akcionář Vaku Zlín a tak nemůže podávat žaloby a již je jen otrokem daného systému.
 • Hadi slibují některým zastupitelům investice do infrastruktury Otrokovic. Ví, že to, co vodárna Zlín v Otrokovicích zainvestuje, tak to vše zaplatí lidé celého Zlínského okresu v ceně vodného a stočného. Toto zastupitelům Otrokovic samozřejmě neříkají. Mluví jen o tom, že místo města bude investovat Vak Zlín a město Otrokovice díky tomu „ušetří“. Podmínkou této „fantastické úspory“ je, že město Otrokovice STÁHNE ŽALOBY NA TUNEL VODÁRNY ZLÍN.
 • Hadi nabízí Otrokovicím placenou pozici zástupce města v orgánech vodárny Zlín. Jde o trafiku a past současně. Odměny chtivého „politika“ systém pohltí. Vezme odměnu a stává se za pokračování protiprávního tunelu trestně právně odpovědný.
 • Hadi dobře chápou, že zrušení TUNELOVÁNÍ VODÁRNY ZLÍN znamená, že již jen městská vodárna Zlín může investovat do obnovy infrastruktury všech měst a obcí v celém Zlínském regionu navíc cca 80 mil. Kč ročně, které dnes končí jako zisky koncernu v zahraničí. O tom samozřejmě Hadi nemají zastupitele Otrokovic informovat.
 • Hadi dostanou bakšiš, jen pokud se jim podaří města z žalob vyšachovat. Proto již začali zákulisní kšefty např. s volebními místy na kandidátce strany nebo s návrhy „bártrů“ hlasování v jiných věcech, jiným stranám. Na lidi kašlou a ti co se přidají rovněž  –  hrnou se za vlastním prospěchem.

  podpořte nás

  Transparentní účet
  966665 / 0300 ČSOB

  nebo

  Každá částka pomáhá?. I moře se skládá z kapek?. Děkujeme

 

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

koho volit-j 600

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Podobné články