Náprava Videa

ČR drží oligarchové, říká šéf Transparency Internationa ČR

ČR drží oligarchové, říká šéf Transparency Internationa ČR

Šéf Transparency international ČR a ČR v rukou oligarchů

Oligarchistické rodiny drží tuto zemi, nabírají si svoje pomahače a přisluhovače, vazby sahají až k premiérům, bude se to stupňovat, očekávám ohňostroj špíny, k té budou sloužit média, která byla koupena, jsme svědky privatizace veřejného zájmu, vazby se posilují, nosí se peníze, motivuje se přímou korupcí, tlačí se funkcemi, dělá se to promyšleně, říká šéf české pobočky Transparency International David Ondráčka o korupci a fungování klientelismu v ČR. Případné dominantní vítězství Andreje Babiše v podzimních volbách by prý mohlo být rizikem. Kontrola veřejné moci by pak údajně byla v rukách strany, kterou vede jeden z miliardářů.

ti na dvtv

SPUSTIT ZÁZNAM ZDE

Korupce politiků na všech úrovních

Pan David Ondračka jako ředitel Transparency internationa ČR zde nepřímo potvrdil můj názor na dění a jednání politiků a to nejen těch na komunální úrovni, ale především  ve vrcholové politice, které v případě vody a vodohospdářství vede například k již prokázanému protiprávnímu tunelování okresní vodárny. Navíc korupční praktiky o kterých zde hovoří šéf Transparency international nedávno potvrdil i dnes hejtman Zlínského kraje p. Čunek, který v pořadu ČT2 Nedej se plus přímo řekl, že v souvislosti s pokusy zprivatizovat zisky Vaku Vsetín, se ho různé skupiny pokoušeli uplatit a je přesvědčen, že obdobný proces probíhal kolem vodáren po celé České republice.

SOUV.ČLÁNKY

dvtv-voda

SPUSTIT ZÁZNAM ZDE

prazdny - div j

Uložit

Žádné komentáře

Comments are closed here.

Prosazujeme vyšetření protiprávní instalace koncernů k naší vodě a garanci práva lidí na vodu v ústavě. Petici již podepsalo přes 36.000 lidí.

CHCI PODPOŘIT

Voda je dar, proto ji a lidi bráníme.
Vše financujeme z vlastních zdrojů a z příspěvků lidí, jako jste vy.

Transparentní účet

966665 / 0300 ČSOB

NEBO

 

AUTOŘI PROJEKTU PRAVDA O VODĚ

AUTOŘI PROJEKTU PRAVDA O VODĚ

Českou vodu si prodávejme bez cizinců a překupníků. Lidé, města i voda na tom vydělají. Ne zisky v daňových rájích, ale čistou vodu, kvalitní trubky v zemi a rozumnou cenu vody.

SLEDUJTE A SDÍLEJTE