Bez kategorie Kdo je kdo?

Koncerno-milové a jejich příspěvky na FB VODA LIDEM?

Koncerno-milové a jejich příspěvky na FB VODA LIDEM?

Nový přístup v jednání a v postupu koncerno-milů na FB VODA LIDEM?

Soudy díky mé 15 leté vytrvalosti a jednání rozhodly o ukončení protiprávního tunelu okresní vodárny Zlín, voda se vrací do rukou měst, zisky z vody nepotečou do zahraničí a vyschnou kapsy Hadů na radnicích. Hrozí dominový efekt, kdy tento příklad spustí proces nápravy po celé ČR (a to je můj cíl). O vodu a nemravnému jednání kolem různých pokusů o vytunelování městských vodáren se čím dál více mluví média. Když mají zájem, tak v nich veřejně říkám, co jsem zjistil, proti čemu jsem se postavil i proč. Roste počet lidí, kteří se o vodu zajímají, pozornost, kterou vodě věnují, znemožňuje další instalace modelů, znamenající privatizaci zisků a zestátnění nákladů. Prostě koncerny a jejich naháněči PRAVDU O VODĚ rádi nemají.

Trollové?

Jednou z novinek, kterou příznivci cizinců u naší vody již spouští, je kampaň proti Radkovi Novotnému a PRAVDĚ O VODĚ. Mimo jiné má stát na podobných “argumentech”, které noví přispěvovatelé a účastníci diskusního fóra na facebooku VODA LIDEM začnou vkládat pod příspěvky jako komentáře.

Jak je poznáte?

  • Profil bez přátel
  • Často bez fotky nebo naopak s fotkou pěkné ženy 🙂 (to mi připadá vtipnější)
  • Bez vyplněných informací o sobě
  • Často žijící v cizině
  • Bez nebo s minimem příspěvků, i když byl založen před 3 lety
  • Bez toho, že by byl účastník soudních řízení, měl v rukou důkazy jako soudci a rozsudky se “fundovaně” vyjadřuje k závěrům soudců
  • S komentáři, které mají vyvolat závist, pobouření nebo evokovat něco špatného, směrem vůči mně nebo PRAVDĚ O VODĚ.

 Dle mého názoru ukázkový příklad podobného profilu:

Komentář

Dne 27.1.2017 jsem na FB VODA LIDEM zveřejnil informace, které odpovídají na otázku:  Čí zájmy hájí v českém vodárenství Ing. Martin Bernard? Původně ředitel okresní vodárny Zlín, který poté, co byly protiprávně uzavřeny smlouvy s Veolií, přešel pracovat k Veolii a stal se mimo jiné její Generální ředitel.   

Pod tento příspěvek vložil komentáře Marek Hruška, který žije v New Yorku a také se tam narodil

Čí zájmy hájíte vy, protože váš podíl ve vodárnách by vám pak vynesl víc peněz? Tak jen jestli vám nejde jen o vlastní kapsu.

Hruška z New Yorku

Má odpověď pánovi Hruškovi, žijícímu v New Yorku

Pane Hruško, díky za to, že jste toto napsal z toho New Yorku. Máte absolutní pravdu. Vlastně seprifit koncernu a vodárny divím, že se ptáte. Samozřejmě, že hájím svůj zájem, svůj majetek, který byl v řadě případů protiprávně rozkraden, svou peněženku proti drancování a svou svobodu i svobodu svých dětí proti novodobému kolonialismu. To je v ČR právo každého občana. 🙂 V Americe indiáni toto právo neměli. :-(.

Škoda, že lidé zatím nechápou, že svou kapsu musí hájit také, jinak Hadi na radnicích náš stát rozkradou přes anti-privatizace. To, že se toto netýká jen mně, ale i lidí, to není má zásluha, to je důsledek toho, že jde o vodu, kterou potřebujeme k životu všichni a někdo z ní dělá kšeft samovyvolených. Já je u naší vody a v ČR nechci a to říkám veřejně. Za vodu platím(e) úplně ve všem, nejen v kohoutcích – potraviny, služby, výrobky.

Koncerno-milové, kteří protiprávně instalovali mezi vodu a lidi soukromé penězovody, to dělají pro naši kapsu, nebo pro svou kapsu? Toto jsou peníze z kapes občanů Zlína vyplacené jako zisky cizincům. Jde o 766 mil. korun za 12 let. V které kapse skončily?

Vy budete patrně šťastný akcionář Veolie a ne občan či akcionář Vaku Zlín.

Závěr

Odborníci na FB mi radí, ať je blokuji a neztrácím s nimi čas, ale přesně tak fungují jednobarevná fóra různých koncernových webů a facebooků. Tak to zatím nechám tak, budu na ně reagovat jen někdy a alespoň bude  FB VODA LIDEM pestřejší :-).

SOUV.ČLÁNKY

ks brno 2010

tunel Vak Zlín

Chcete znát celé rozhodnutí soudu a zdůvodnění soudce popisující, co se kolem tunelu Vaku Zlín dělo a kdo to všechno páchal?

Napište mi na RN@cccfm.cz

prazdny - div j

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Žádné komentáře

Comments are closed here.

10 principů, jak vrátit do správy vody zájmy lidí podepsalo již přes 31.000 lidí.

CHCI PODPOŘIT

Voda je dar, proto ji a lidi bráníme.
Vše financujeme z vlastních zdrojů a z příspěvků lidí, jako jste vy.

Transparentní účet

966665 / 0300 ČSOB

NEBO

 

AUTOŘI PROJEKTU PRAVDA O VODĚ

AUTOŘI PROJEKTU PRAVDA O VODĚ

Českou vodu si prodávejme bez cizinců a překupníků. Lidé, města i voda na tom vydělají. Ne zisky v daňových rájích, ale čistou vodu, kvalitní trubky v zemi a rozumnou cenu vody.

SLEDUJTE A SDÍLEJTE