Koncerno-milové a jejich příspěvky na FB VODA LIDEM?

Nový přístup v jednání a v postupu koncerno-milů na FB VODA LIDEM?

Soudy díky mé 15 leté vytrvalosti a jednání rozhodly o ukončení protiprávního tunelu okresní vodárny Zlín, voda se vrací do rukou měst, zisky z vody nepotečou do zahraničí a vyschnou kapsy Hadů na radnicích. Hrozí dominový efekt, kdy tento příklad spustí proces nápravy po celé ČR (a to je můj cíl). O vodu a nemravnému jednání kolem různých pokusů o vytunelování městských vodáren se čím dál více mluví média. Když mají zájem, tak v nich veřejně říkám, co jsem zjistil, proti čemu jsem se postavil i proč. Roste počet lidí, kteří se o vodu zajímají, pozornost, kterou vodě věnují, znemožňuje další instalace modelů, znamenající privatizaci zisků a zestátnění nákladů. Prostě koncerny a jejich naháněči PRAVDU O VODĚ rádi nemají.

Trollové?

Jednou z novinek, kterou příznivci cizinců u naší vody již spouští, je kampaň proti Radkovi Novotnému a PRAVDĚ O VODĚ. Mimo jiné má stát na podobných „argumentech“, které noví přispěvovatelé a účastníci diskusního fóra na facebooku VODA LIDEM začnou vkládat pod příspěvky jako komentáře.

Jak je poznáte?

  • Profil bez přátel
  • Často bez fotky nebo naopak s fotkou pěkné ženy 🙂 (to mi připadá vtipnější)
  • Bez vyplněných informací o sobě
  • Často žijící v cizině
  • Bez nebo s minimem příspěvků, i když byl založen před 3 lety
  • Bez toho, že by byl účastník soudních řízení, měl v rukou důkazy jako soudci a rozsudky se „fundovaně“ vyjadřuje k závěrům soudců
  • S komentáři, které mají vyvolat závist, pobouření nebo evokovat něco špatného, směrem vůči mně nebo PRAVDĚ O VODĚ.

 Dle mého názoru ukázkový příklad podobného profilu:

Komentář

Dne 27.1.2017 jsem na FB VODA LIDEM zveřejnil informace, které odpovídají na otázku:  Čí zájmy hájí v českém vodárenství Ing. Martin Bernard? Původně ředitel okresní vodárny Zlín, který poté, co byly protiprávně uzavřeny smlouvy s Veolií, přešel pracovat k Veolii a stal se mimo jiné její Generální ředitel.   

Pod tento příspěvek vložil komentáře Marek Hruška, který žije v New Yorku a také se tam narodil

Čí zájmy hájíte vy, protože váš podíl ve vodárnách by vám pak vynesl víc peněz? Tak jen jestli vám nejde jen o vlastní kapsu.

Hruška z New Yorku

Má odpověď pánovi Hruškovi, žijícímu v New Yorku

Pane Hruško, díky za to, že jste toto napsal z toho New Yorku. Máte absolutní pravdu. Vlastně seprifit koncernu a vodárny divím, že se ptáte. Samozřejmě, že hájím svůj zájem, svůj majetek, který byl v řadě případů protiprávně rozkraden, svou peněženku proti drancování a svou svobodu i svobodu svých dětí proti novodobému kolonialismu. To je v ČR právo každého občana. 🙂 V Americe indiáni toto právo neměli. :-(.

Škoda, že lidé zatím nechápou, že svou kapsu musí hájit také, jinak Hadi na radnicích náš stát rozkradou přes anti-privatizace. To, že se toto netýká jen mně, ale i lidí, to není má zásluha, to je důsledek toho, že jde o vodu, kterou potřebujeme k životu všichni a někdo z ní dělá kšeft samovyvolených. Já je u naší vody a v ČR nechci a to říkám veřejně. Za vodu platím(e) úplně ve všem, nejen v kohoutcích – potraviny, služby, výrobky.

Koncerno-milové, kteří protiprávně instalovali mezi vodu a lidi soukromé penězovody, to dělají pro naši kapsu, nebo pro svou kapsu? Toto jsou peníze z kapes občanů Zlína vyplacené jako zisky cizincům. Jde o 766 mil. korun za 12 let. V které kapse skončily?

Vy budete patrně šťastný akcionář Veolie a ne občan či akcionář Vaku Zlín.

Závěr

Odborníci na FB mi radí, ať je blokuji a neztrácím s nimi čas, ale přesně tak fungují jednobarevná fóra různých koncernových webů a facebooků. Tak to zatím nechám tak, budu na ně reagovat jen někdy a alespoň bude  FB VODA LIDEM pestřejší :-).

SOUV.ČLÁNKY

ks brno 2010

tunel Vak Zlín

Chcete znát celé rozhodnutí soudu a zdůvodnění soudce popisující, co se kolem tunelu Vaku Zlín dělo a kdo to všechno páchal?

Napište mi na RN@cccfm.cz

prazdny - div j

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Podobné články