Arogance je parukou k zakrytí duševní pleše

Nejlepší obranou proti hlouposti jsou informace a humor

Zveřejnil jsem článek související s videem, kde politici a občané Německa komentují snahy Bruselu o předání zisků z vody do rukou koncernů:  „Jsem blázen nebo se zbláznil svět kolem mne? Z vody má být plodič zisků koncernů?“

Záměrně jsem dal odkaz na tento článek do FB skupiny s názvem O vodě. Počítal jsem, že obsah videa vyvolá diskusi :-), protože zde jistý pan Patrik Janda o mně píše, že jsem podvodník, ulhaný hlupák …  a o mém webu www.pravdaovode.cz tvrdí, že to je hrozný web a podobně se vyjadřuje vlastně celém mém projektu PRAVDA O VODĚ.

„Diskuse“ s panem Jandou, by logicky měla vycházet z obsahu mého článku, resp. z obsahu sdělovaném německým reportérem o podivné aktivitě politiků  v Bruselu a pokusu propašovat do nařízení EU, privatizaci vody do rukou koncernu.

eu a privatizace vody

Ve skutečnosti pan Janda spustila zcela něco jiného :-):

Patrik Janda 1Patrik Janda 2

Koncernofilové jsou průhlední, protože jsou útoční, neslušní a arogantní

Výše uvedené zveřejňuji ne proto, abyste se naštvali. Z mých odpovědí tušíte, že mne pan „Janda“ a jeho způsob argumentace nijak z míry nevyvádí. Beru ho naopak jako dobrý příklad pro lidi, aby věděli, na co mají být předem připraveni- Někteří vykukové něco podobného na vás určitě vyzkouší, pokud o vodě přemýšlíte a trváte na tom, že je třeba vrátit vodu do rukou státu a ukončit tunelování vodáren a drancování našich peněženek.

Je dobré to vědět předem. Druhá strana nejedná korektně, slušně a je velmi často arogantní. Velmi dobrá obrana proti vulgaritám a aroganci je humor :-).

Arogance je parukou k zakrytí duševní pleše. –  Jan Werich

 

 

 

Uložit

Uložit

Podobné články