Jsem blázen nebo se zbláznil svět kolem mne? Z vody má být plodič zisků koncernů?

Je Radek Novotný s projektem PRAVDA O VODĚ a argumenty o kolonizaci ČR mimo?

Voda jako politický nebo mafiánský byznys!

Jsem blázen, komunista, ruský nebo americký agent nebo říkám léta totéž, co říkají nyní experti v Německu? Děje se pro lidi a stát nemravný, nevýhodný a často protiprávní proces jen v České republice? Co z toho mají politici a politické strany a lidé stojící v zákulisí těchto stran? Nejde o spíše než o politiku o oficiální rozkrádání národních zdrojů a drncování státu i peněženek lidí? Nutí Evropská unie členské země předat do rukou koncernů zisky tvořící část obchodu s vodou do rukou koncenrů? Přihrává beztrestně, jen tak pro krásné oči lobbistek, miliardy eur koncernům?

Kdo jsem?

Jsem makroekonom, vodárenský konzultant a odborník na praktiky zahraničních koncernů. Vedu právní obranu Radek Novotnýprotiprávně TUNELIZOVANÝCH městských vodáren s cílem vrátit vodu do rukou měst. Poskytuji poradenské služby zastupitelům, vodařům a lidem, kteří chtějí zachovat vliv města na vodu a na to, kde končí peníze vybrané od lidí za vodu. Peníze lidí mají končit v obnově trubek a ne v zahraničí.

Jsem autor projektu PRAVDA O VODĚ, který poskytuje veřejný zdroj dat a informací  k vodě, vodárnám, prioritám koncernů  a měst,  ke skutečnému dění ve vodárnách i o pokoutných TUNELIZACÍCH.

Přivádím pozornost občanů, médií a politiků k dění kolem vody a spouštím proces zpětného převzetí kontroly nad vodou a obchodu s ní do rukou měst a jejich vodáren. Obdobný proces již probíhá ve Francii, Německu či Itálii.

Co dělám?

Přes 16 let vysvětluji a dokládám. V České republice poteče z kohoutků čistá voda, pokud budou obnovené trubky. Ty budou obnovené, pokud se do nich bude investovat. Investovat se bude, pokud peníze, které za vodu zaplatíme, skončí zpět v infrastruktuře a ne v zahraničí. Peníze vybrané od lidí musí sloužit prioritně k obnově vodárenské infrastruktury. Pak obce nebudou muset dotovat obnovu trubek z veřejných rozpočtů na místo vodáren, které dnes často na místo trubek financují jachty majitelů koncernů.

Přes soudy bráním sebe, svou rodinu, vodárny a díky charaktru vody i občany, měst a stát, proti moderní formě kolonizace. Jsem expert na praktiky Hadů v oblecích a Hadů na radnicích. Spustil jsem informování 300 vrcholových politiků o tom, jaké nemravnosti proběhly a probíhají ve vodárnách v ČR, včetně předání francouzského dokumentu dokladají rozsáhlé korupční praktiky koncenrů a napojení vrcholných politiků na koncernový tok peněz.  Pravda o vodě: Zkušenost v Západní Evropě s koncerny a politiky: Prorůstání koncernů nejen do veřejné správy ZDE

SOUV.ČLÁNKY

Voda vydělává, aneb jak korporace bohatnou na vodě.

dvd voda vydelava

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Podobné články