Koncerny Pravda o vodě zahraniči a voda

Jsem blázen nebo se zbláznil svět kolem mne? Z vody má být plodič zisků koncernů?

Je Radek Novotný s projektem PRAVDA O VODĚ a argumenty o kolonizaci ČR mimo?

Voda jako politický nebo mafiánský byznys!

Jsem blázen, komunista, ruský nebo americký agent nebo říkám léta totéž, co říkají nyní experti v Německu? Děje se pro lidi a stát nemravný, nevýhodný a často protiprávní proces jen v České republice? Co z toho mají politici a politické strany a lidé stojící v zákulisí těchto stran? Nejde o spíše než o politiku o oficiální rozkrádání národních zdrojů a drncování státu i peněženek lidí? Nutí Evropská unie členské země předat do rukou koncernů zisky tvořící část obchodu s vodou do rukou koncenrů? Přihrává beztrestně, jen tak pro krásné oči lobbistek, miliardy eur koncernům?

Kdo jsem?

Jsem makroekonom, vodárenský konzultant a odborník na praktiky zahraničních koncernů. Vedu právní obranu Radek Novotnýprotiprávně TUNELIZOVANÝCH městských vodáren s cílem vrátit vodu do rukou měst. Poskytuji poradenské služby zastupitelům, vodařům a lidem, kteří chtějí zachovat vliv města na vodu a na to, kde končí peníze vybrané od lidí za vodu. Peníze lidí mají končit v obnově trubek a ne v zahraničí.

Jsem autor projektu PRAVDA O VODĚ, který poskytuje veřejný zdroj dat a informací  k vodě, vodárnám, prioritám koncernů  a měst,  ke skutečnému dění ve vodárnách i o pokoutných TUNELIZACÍCH.

Přivádím pozornost občanů, médií a politiků k dění kolem vody a spouštím proces zpětného převzetí kontroly nad vodou a obchodu s ní do rukou měst a jejich vodáren. Obdobný proces již probíhá ve Francii, Německu či Itálii.

Co dělám?

Přes 16 let vysvětluji a dokládám. V České republice poteče z kohoutků čistá voda, pokud budou obnovené trubky. Ty budou obnovené, pokud se do nich bude investovat. Investovat se bude, pokud peníze, které za vodu zaplatíme, skončí zpět v infrastruktuře a ne v zahraničí. Peníze vybrané od lidí musí sloužit prioritně k obnově vodárenské infrastruktury. Pak obce nebudou muset dotovat obnovu trubek z veřejných rozpočtů na místo vodáren, které dnes často na místo trubek financují jachty majitelů koncernů.

Přes soudy bráním sebe, svou rodinu, vodárny a díky charaktru vody i občany, měst a stát, proti moderní formě kolonizace. Jsem expert na praktiky Hadů v oblecích a Hadů na radnicích. Spustil jsem informování 300 vrcholových politiků o tom, jaké nemravnosti proběhly a probíhají ve vodárnách v ČR, včetně předání francouzského dokumentu dokladají rozsáhlé korupční praktiky koncenrů a napojení vrcholných politiků na koncernový tok peněz.  Pravda o vodě: Zkušenost v Západní Evropě s koncerny a politiky: Prorůstání koncernů nejen do veřejné správy ZDE

SOUV.ČLÁNKY

Voda vydělává, aneb jak korporace bohatnou na vodě.

dvd voda vydelava

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Žádné komentáře

Comments are closed here.

Prosazujeme vyšetření protiprávní instalace koncernů k naší vodě a garanci práva lidí na vodu v ústavě. Petici již podepsalo přes 36.000 lidí.

CHCI PODPOŘIT

Voda je dar, proto ji a lidi bráníme.
Vše financujeme z vlastních zdrojů a z příspěvků lidí, jako jste vy.

Transparentní účet

966665 / 0300 ČSOB

NEBO

 

AUTOŘI PROJEKTU PRAVDA O VODĚ

AUTOŘI PROJEKTU PRAVDA O VODĚ

Českou vodu si prodávejme bez cizinců a překupníků. Lidé, města i voda na tom vydělají. Ne zisky v daňových rájích, ale čistou vodu, kvalitní trubky v zemi a rozumnou cenu vody.

SLEDUJTE A SDÍLEJTE