Kolonizace ČR Lobbisti a naháněči koncernů Politici

Vedení STAN změnilo stranu v S(a)TAN a to vede stranu do pekel

KDU-STAN LOGO

V minulosti jsem napsal, že koalice KDU – STAN bude mít jepičí život a rozpadne se před volbami

A má. Proč? Protože politická strana, která se snaží být seriózní KDU, se spojila s lidmi, kteří jsou schopni pro své “blaho” zaprodat vodu i lidi STAN. Vedení KDU buď pochopí, co je p. Gazdík a p. Adámek zač, pro koho pracují a lidé, města a stát to nejsou nebo to nepochopí a KDU díky tomu skončí v propadlišti dějin stejně jako STAN nebo kdysi Věci veřejné.

Jak jsem k tomu došel? Vlastní zkušeností. Pana Gazdíka jsem v roce 2016 informoval o tom, co se s vodou v ČR děje a jak se mezi lidi a vodu instalují soukromé penězovody a Jak koncerny bohatnou na vodě v rámci CHARTY VODA 300.  Následně v roce 2017 jsem ho informoval o tom, že zástupce STAN ve Zlíně, udržuje léta v chodu PROTIPRÁVNÍ tunel vodárny, i když od roku 2010 existuje díky mně rozsudek, který umožňuje tunel ukončit a vodu i zisky z ní vrátit do okresní vodárny a tím do rukou měst.

Žádost o pomoc odhalila, co jsou zač

Požádal jsem p. Gazdíka a celé vedení STAN o pomoc s vodou a s jejím vrácením do rukou měst ve Zlíně. Doložil jsem všem, co léta páchá jejich stranický kolega, “primátor” Zlína p. Adámek S(a)TAN. Ten léta, navzdory ekonomickým “dopadům”, léta nejdražší ceně vody ve  Zlínském kraji, okresní vodárny Zlín bez možnosti čerpání dotací z EU, bez zisků z vody, vodárny bez zaměstnanců, udržuje v chodu nemravný tunel. To činí s plným vědomím negativních dopadů tzv. provozního tunelu  na občany i obce a vodárnu, navzdory rozsudkům soudů, které dokládají, že tunel vodárny realizovalo ve prospěch cizinců vedení města Zlín a organizovaná skupina právnických a fyzických osob, což potvrzují i závěry soudců.

Pan Adámek (STAN), jako primátor Zlín od podzimu r. 2010, má od roku 2011 v rukou vlastní analýzu neutěšeného stavu Vaku Zlín, za kterou město Zlín zaplatilo 500  tis. Kč. Je v ní uvedeno:  Vak Zlín je formální slupka, zcela závislá na koncernu.  Navíc od roku 2010 ví a zná rozsudek soudu, který říká, že ve Vaku Zlín proběl nemravný a protiprávní tunel a celé je to neplatné, nemravné a protiprávní. Rozsudek umožňuje vrátit vodu i neoprávněné obohacení v řádech stovek miliónů korun, zpět do okresní vodárny Zlín, tudíž do rukou měst a obcí a vedení vodárny Zlín dosazené městem Zlín se proti tomuto rozsudku ve prospěch Vaku Zlín a lidí odvolávalo a protiprávní systém udržují v chodu.

Pan Adámek (STAN) a jeho pravá ruka p. Březík, ve vedení vytunelované okresní vodárny Zlín, kterou si do Vaku Zlín pan Adámek sám dosadil, dělají léta vše proto, aby peníze od lidí, které platí za vodu, dál končily v rukou koncernu stejně jako zisky z vody v zahraničí. O tom, pro koho pracují, mnoho lidí pochybnost nemá.

Na CHARTU VODA 300 pan Gazdík a nikdo z vedení STAN a lidí za STAN v poslanecké sněmovně neodpověděl a situaci ve Zlíně léta ignorují, i když jsou informovaní, čímž umožňují p. Adámkovi udržovat nemravný chod toku zisků z vody do ciziny.

STAN u moci se změnil v S/a/TAN

Pan Gazdík, kterého jsem požádal o pomoc a kterému jsem doložil, co ve Zlíně jeho kolega léta páchá mi místo pomoci vrátit vodu do rukou samospráv odepsal fráze a to, že věří, že pan Adámek dělá pro nápravu vše, co umí. Měl ode mne doloženo, že to, co p. Adámek umí, stálo občany Zlínska již cca půl miliardy korun. Ty skončily vesměs v zahraničí, místo v obnově trubek Zlínského regionu.

Pochopil jsem, že pan Adámek a pan Gazdík ve vedení (STAN) pro lidi nepracují.  STAN se pro mne stal díky nim NEVOLITELNÝ. Panu Gazdíkovi a vedení STAN jsem to napsal, s tím, že obsahu odpovědi STAN je pro mne důkazem, že  STAN nemá ve vedení státu, ani měst co dělat. Místo kroků k nápravě a vrácení vody do rukou obcí napsal p. GAZDÍK přes svého asistenta svým kolegům na mně hanopis, ve kterém o kritické situaci ve Zlíně s vodou v ČR, nebylo ani slovo. Za to se mu nelíbilo, že část návrhu vládního usnesení (o tom, jak se voda dostává protiprávně do rukou cizinců) byla napsána na hlavičkovém papíru mé firmy, což popsat bylo mým úkolem v roce 2003 a já to politikům popsal a poslal.

Znám ve STANu slušné lidi na komunální úrovni, dokud jsem nedostal odpověď od pana Gazdíka, tak to byla strana pro mne volitelná, dokud se nezačal projevovat p. Gazdík, pak jsem pochopil, že STAN s vedením, které reprezentuje pan Adámek a p. Gazík nemají ve vedení státu, ani ve vedení měst co dělat.

Napsal jsem svou zkušenost s nimi lidem na PRAVDĚ O VODĚ i vedení KDU

Doložil jsem, že dochází ke spojení nespojitelného, ke spojení “Křesťanů” a “Satánků”. Dnes už to začínají chápat i lidé z KDU a volební potenciál” STAN je nulový. Věřím, že jsem informováním lidí o tom, co STAN činí ve vodě a ve prospěch koho jedná, pomohl tento nulový potenciál odhalit. Jsem rád, že lidé chápou, co jsou zač a co se děje, ale je mi smutno. Vím, že ve STANU existují i rozumní lidé ve STAN, ale o tom, co strana dělá, rozhoduje bohužel její vedení a to STAN změnilo v S(a)TAN a vede stranu do pekel.

SOUV.ČLÁNKY

  1. Zdrzený hejtman a oloupeni akcionáři i občané Zlína?
  2. STAN nebo S(a)TAN
  3. Rozvod lidovců se Starosty? Koalice zlákala osobnosti, rozpad je pro ně zklamáním

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Žádné komentáře

Comments are closed here.

Bráníme vodu a vracíme do správy vody zájmy lidí. Dává vám to smysl?

Pak to co děláme podpořte!

Transparentní účet u ČSOB

966665/0300

Podpořit obranu vody můžete i přímo zde:

 

AUTOŘI PROJEKTU PRAVDA O VODĚ

AUTOŘI PROJEKTU PRAVDA O VODĚ

Českou vodu si prodávejme bez cizinců a překupníků. Lidé, města i voda na tom vydělají. Ne zisky v daňových rájích, ale čistou vodu, kvalitní trubky v zemi a rozumnou cenu vody.

SLEDUJTE A SDÍLEJTE

Odebírat novinky