Hanopisy a hateři. Jak se s nimi vypořádat? Překvapivě jednoduché řešení

Některým lidem se nelíbí, co léta dělám kolem vody a vodáren

Nelíbí se jim, že informuji občany, zastupitele, parlament, že bráním vodárny u soudů proti pochybným „privatizacím“ a vyzývám vrcholné politiky, aby mysleli a jednali v zájmu lidí, měst a státu. Nelíbí se jim projekt PRAVDA O VODĚ, stránky www.pravdaovode.cz, semináře pro zastupitele, které vedu, ani legislativní podněty či charta VODA 300 požadující zakotvit právo lidí na vodu do Ústavy nebo listiny práv a svobod.  had na radniciNelíbí se jim požadavek na řešení otázek kolem vody a informování parlamentních stran o neutěšeném stavu ve vodárenském odvětví. Vlastně se jim nelíbí nikdo, kdo dělá něco podobného jako já.

Je to logické. Instalátoři tohoto stavu, ani zahraniční koncerny nepotřebují a nechtějí informované lidi, protože pak s nimi již nejde dál manipulovat. Koncerny chtějí inkasovat zisky od lidí z vody. Hadi na radnicích, kteří pro ně pracují a sedí v orgánech jejich společností, se třepou na odměny s již nastavených korýtek a mé informace a informovaní lidé tunely ve vodárnách a korýtka pro politiky ruší.

Kdo je to Hater, či Koncerno-mil?

Hater je pojem převzatý z angličtiny.kontrola a moc

Je to „žoldáček“ placený nebo jinak motivovaný, který píše a zveřejní cokoliv, pokud dostane odměnu od toho, kdo si ho najal. Snaží se např. tvořit náladu ve fórech, odvádět pozornost v diskuzích nebo špinit jméno a povědomí o člověku např. v diskusních fórech, v mediích. Vesměs šíří polopravdy anebo informace vytržené z kontextu. Pokud se dostane do úzkých, přichází na řadu lži, které ničím nedokládá. Vesměs je z počátku asertivní až slizký. Když jde do tuhého, tak odmítá tvrzení doložit důkazy a místo toho slovně útočí a snaží se odvést pozornost tím, že v odpovědích úkoluje toho, koho předtím napadal.

Někteří Hadi na radnicích  a to především instalátoři „soukromých penězovodů“ do městských okresních vodáren používají a najímají hatery a ti o mně píší věci, nad kterými zůstává rozum stát. Ale to, kdo na systému prodeje vody přes překupníky vydělává, obkecat stejně nezvládají. Ono vysvětlit nejdražší cenu vody, ztrátu možností čerpat dotace z EU a tok peněz z vody na zahraniční účty, ani rozumně vysvětlit nejde.

„HATER“ tvrdí cokoliv, co odvádí pozornost od problému, jeho řešení a zejména těch, kdo problém způsobil. Sem tam mi nějaké někdo zprostředkovaně z „ověřených zdrojů“ pošle a já se dozvím, že jsem korupčník, komunista, nastrčený pracovník nějakého jiného koncernu, vyděrač, nepřítel privatizací, škodič, ekonomický nýmand a bla bla bla   ….

Má reakce na toto jednání?

Kdysi jsem to řešil

Dotýkalo se mne to. Vysvětloval jsem, snažil se argumentovat, předkládal důkazy, dokonce jsem se bránil i soudní cestou… Stálo to mnoho  úsilí, času a také peněz. Pak jsem pochopil, že toto je cíl těch, kteří si Hatery najímají a platí.   Pochopil jsem, že lidé pracující pro koncerny a jejich poskoky toho nechat nechtějí ani nemůžou. Jde jim o zaměstnání a těm, co jsou ve vyšších pozicích o prémie. Když toho nechají někteří „novináři“ či politici, tak se prostě objeví další a začnou psát tytéž bláboly jiní  …

Tito lidé nemají za cíl diskutovat, argumentovat či věci řešit na základě důkazů, rozsudků a čísel. Mají za cíl hodit na vás hnůj a křičet on smrdí, on smrdí. A vy tím, že vysvětlujete, že jde o hnůj a to daného hatera, ztratíte mnoho času a energie. Mají jiný cíl než já, mají to uvnitř nastavené jinak a tak to je.

Dnes je má reakce prostá

medvěd ve vodě

Vyzvu daného koncerno-mila, ať zveřejní důkazy a pokud tvrdí něco o protiprávní činnosti, tak ho požádám, ať se obrátí na soudy a policii a zveřejní rozsudky. Celé jeho vystoupení zdokumentuji, zveřejním a dokumentaci o daném haterovi předám právníkům. Krásně z toho v čase plyne, jak všichni používají stejný scénář a mají obdobné „argumenty“.

Naháněči různých koncernů a goril se  mně pokusili zastrašit žalobami a křivým trestním obviněním a stále někdo zkouší. Světe div se, ono to je jinak než hlásají – žádné žaloby, ani trestní oznámení na mne neuspěly, trestní rejstřík mám čistý a soudci naopak dávají za pravdu mým názorům a důkazům.

Články HATERŮ, výkřiky koncernových předáků a naháněčů, anonymní zdroje zaručených informací  prostě byly a budou. Neznamená, že si člověk má nechat kálet na hlavu, je třeba zvolit rozumný postup a vše zdokumentovat a poté jim nemá smysl věnovat více pozornosti a času, než tento příspěvek nebo odkaz na něj :-).

Víte, co mi hodně pomáhá a co je pro mne podstatné?

Podstatné je pro mne to, zda to co dělám je pro lidi užitečné. Jsem spokojený, že se ve více než jedné třetině vodáren v ČR podařilo zastavit nemravné „privatizace“ zisků z vody a toto, pro koncerny obrovské neštěstí, považuji i za svůj úspěch, protože jsem mu svou prací také trochu pomohl.

Pomáhá mi reakce lidí na to, co dělám:

  • Díky za to co děláte, je mi jasné, že to není snadné, ale o to více je to záslužné pro nás obyčejné „normální“ občany.
  • S přátelským pozdravem … Zlámal Jiří
  • Mnohokrát děkuji a spolu s Vámi věřím, že se naši spoluobčané probudí a přestanou se chovat jako poslušné nemyslící ovce, kterým stačí sbírat ubohé zbytky po zemi. Děkuji Vám, že jste takové informace dali dohromady a velice ráda je budu šířit.   S pozdravem Kranjčevičová Ludmila
  • Vážený pane, chci Vám velmi poděkovat za Vaši neúnavnou práci. Myslím, že předmětné záležitosti nejsou jen věcí vodárenství, ale že podobné lze vysledovat i v elektrárenských a plynárenských komoditách. Kéž byste i do těchto vod mohl zabrousit. Ještě jednou díky Josef Vašina
  • Děkuji, moc dobra zprava. Je dobře, že bojujete za dobrou věc!   Jsme kolonie s názvem ČR. S pozdravem Berger
  • Gratuluji, obdivuji Vaši vytrvalost!!!  Jitka Požárová
  • Pomáhá mi reakce zastupitelů a soudců, jak dobře to dělám reference

 

NADAČNÍ FOND PRAVDA O VODĚ

Protiprávní komercionalizaci vody v ČR jsme se postavili. Není důvod, aby voda byla zdroj dolování zisků cizinců a zájmy koncernů byly nadřazeny zákonům ČR a zájmům lidí.

Proto prosazujeme:
Vrácení priorit lidí do správy vody, odsun koncernů od české vody a garanci práva lidí na vodu v Ústavě ČR

Transparentní účet

966665 / 0300 ČSOB

nebo

Každá částka pomáhá?. I moře se skládá z kapek?. Děkujeme

 

nfpov - souvis članky

Co jsem zažil a prošel?

MŮJ PŘÍBĚH

Uložit

Uložit

Podobné články