Migrace a voda Politici zahraniči a voda

Bez vody není život a tak bez respektu k historickým hodnotám není stát ani svoboda

Bez vody není život a tak bez respektu k historickým hodnotám není stát ani svoboda

S níže uvedeným projevem souzní můj rozum, mé srdce i má duše

Takto jasně, rozumně, jednoznačně, bez populismu a politických žvástů, se musí k zásadnímu problému, který EXISTUJE A ROSTE, vyjádřit vrcholní politici (prezident, vedení sněmovny, vedení senátu a vedení jednotlivých politických stran ve sněmovně) v ČR, aby lidé věděli, zda jim mohou věřit nebo je mají počítat mezi NEVOLITELNÉ, bez ohledu na to zda v jiných otázkách mají rozumné názory.

Bez respektu k historickým i současným hodnotám není svrchovaného státu ani svobody

Nevidím jediný důvod, proč by v našich městech měli chodit naše ženy zahalené a mezi nimi vojáci se samopaly, aby nás, naše ženy a naše děti “chránili” proti lidem, kteří prý přichází žádat o pomoc. ….. Nevidím jediný důvod neslavit advent, mazat kříže z obalů potravin, neudržovat či rušit naše tradice, kostely nebo ježíšky…. protože se to nelíbí někomu, kdo údajně přichází a prosí o pomoct … Řvát chci dávky a mobily a zahalte ženy, sundejte kříže, není prosba o pomoc.

Nevidím jediný důvod, aby politická reprezentace ČR, (stejně jako ta Polská), nebránila svrchovanost ČR. Jejich přísaha při převzetí funkcí, je k tomu přímo zavazuje.

Chlapi mají bránit pořádek a svobodu země a ne z ní utíkat

Vezměme do ČR děti z válkou zdevastovaných zemí a dejme jim možnost žít a vyrůst v míru. Chlapi nechť si dělají pořádek ve vlastních zemích. Nechat své děti a manželky v bídě či válce je zbabělost a důkaz, že mají jiné hodnoty k rodinám i vlastní zemi než my.

Nevidím jediný důvod, proč by tito lidé měli nastavovat své “pořádky” v naši zemi /kam to vedlo u nich vidíme/.

Naše země, naše pravidla, naše svoboda a naše hodnoty

Toto je dle mne třeba mít jako prioritu v celém pohledu na věc s migrací.  Poláci to tak evidentně nejen mají, ale i říkají a dělají.

Zveřejnil(a) Jana Lorencová dne 23. listopad 2017

SOUV.ČLÁNKY

VODA A BEZPEČNOST nejen ČR: Za masovou migraci může nedostatek vody

Novodobá válka o vodu: Převratný vodní projekt, který mohl změnit vše…

Žádné komentáře

Comments are closed here.

Prosazujeme vyšetření protiprávní instalace koncernů k naší vodě a garanci práva lidí na vodu v ústavě. Petici již podepsalo přes 36.000 lidí.

CHCI PODPOŘIT

Voda je dar, proto ji a lidi bráníme.
Vše financujeme z vlastních zdrojů a z příspěvků lidí, jako jste vy.

Transparentní účet

966665 / 0300 ČSOB

NEBO

 

AUTOŘI PROJEKTU PRAVDA O VODĚ

AUTOŘI PROJEKTU PRAVDA O VODĚ

Českou vodu si prodávejme bez cizinců a překupníků. Lidé, města i voda na tom vydělají. Ne zisky v daňových rájích, ale čistou vodu, kvalitní trubky v zemi a rozumnou cenu vody.

SLEDUJTE A SDÍLEJTE