Politici Videa

Wollner: Babiš nazývá demokracii korupčním systémem

Wollner: Babiš nazývá demokracii korupčním systémem

Babiš chce mít vliv na ČT, jeho média o něm nepíšou

DVTV M.Wolner

22. 3. | Jde o podstatu demokracie, na české politické scéně je něco, co tady nikdy nebylo, je tady hnutí, v jehož čele stojí podnikatel, který má řadu teoretických střetu zájmů a vlastní řadu podniků, které podnikají se státem a berou dotace, ten člověk nám zabraňuje v základní funkci, kterou máme, tedy v kontrole mocných, situace je o to komplikovanější, že ten představitel vlastní sdělovací prostředky, ve kterých se nevěnuje jeho kauzám dostatečná pozornost, říká šéfredaktor reportážní publicistiky ČT Marek Wollner a dodává, že se Andrej Babiš snaží zajistit si mlčení ve svých kauzách. Babišovy stížnosti prý vysílají minimálně varovný signál, že chce mít veřejnoprávní televizi pod kontrolou.

Uložit

Žádné komentáře

Comments are closed here.

Prosazujeme vyšetření protiprávní instalace koncernů k naší vodě a garanci práva lidí na vodu v ústavě. Petici již podepsalo přes 36.000 lidí.

CHCI PODPOŘIT

Voda je dar, proto ji a lidi bráníme.
Vše financujeme z vlastních zdrojů a z příspěvků lidí, jako jste vy.

Transparentní účet

966665 / 0300 ČSOB

NEBO

 

AUTOŘI PROJEKTU PRAVDA O VODĚ

AUTOŘI PROJEKTU PRAVDA O VODĚ

Českou vodu si prodávejme bez cizinců a překupníků. Lidé, města i voda na tom vydělají. Ne zisky v daňových rájích, ale čistou vodu, kvalitní trubky v zemi a rozumnou cenu vody.

SLEDUJTE A SDÍLEJTE