Trojůhelník se čtyřmi úhly, čtverec o pěti stranách, poctivý miliardář, nezávislá média a korporátní stát

Mediální manipulace psychopatů

PRAVDA O VODĚ se do zveřejňování kauz, které přímo nesouvisí s vodou nezapojuje. Mediální kauzy v České republice kupodivu o vodě nejsou, což je velmi podivné, protože je jasné, že v ČR probíhají stejné nekalé praktiky politiků s vodou jako ve Francii, kde soudy i policie, vyřešily neskutečné množství kauz, které dokládají korupční praktiky, kdy zkorumpovaní politici rozkrádali veřejný majetek a předávali vodu a hospodaření s ní, na úkor měst, obcí  i občanů, do rukou koncernů.

Ze své osobní zkušenosti vím, že i v ČR Hadi v oblecích i Hadi na radnicích jsou schopni vytvořit kauzu na kohokoliv. A přes média s ní léta ovlivňují veřejné mínění a tím odvádí pozornost od vlastních lumpáren, které sami páchají. Tím špiní a zastrašují mne a také zastupitele a občany, kteří brání tunelizacím městských vodáren anebo vedou boj za vrácení vody do rukou obcí. Během 15 let toto jednání zažívám od různých nezávislých přispěvovatelů do médií v podstatě každý rok.

Nedávno 15 minut poté, co začalo jednání starostů na Zlínsku, kde se probírala mnou pravomocně vyhraná žaloba umožňující ukončit tunelizaci Vaku Zlín, zaslal anonym, kterému evidentně nevyhovuje ukončení vyvádění zisků z vody inkasovaných od lidí do Francie, zastupitelům a médiím odkaz na anonymní web WWW.PRAVDAONOVOTNEM.COM, registrovaný v Dominikánské republice. Tvůrci psaný smog vylepšili o video „nahrávku“, kde nějaký komparz hraje korupční scénku, ve které herci vyslovují mé jméno, což má být údajný důkaz, že jsem korupčník. Požádal jsem policii o zjištění identity komparzistů a o prověření, kdo je platil poté, co toto natočili.

 

lži

Tato praktika je absurdní, ale nese ovoce. Dokazuje to jeden z nejvyšších představitelů poslanecké sněmovny ČR, který část z toho papouškuje svým spolustraníkům, některým poslancům a zástupcům médií. Dokonce si něco přidal a tvrdí, že jsem napojen na rusky mluvící skupiny, které touží české vodárny ovládnout. Miliardy z naší vody u cizinců mu ovšem evidentně nevadí.

Interview ČT24 s Andrejem Babišem

Kauza MAFRA vypovídá o tom, jak nejvyšší představitel státu ovlivňují média a jak „tvoří“ kauzy na zakázku. Pochybné kšefty s vodou, nebyly možné realizovat bez požehnání nejvyšších představitelů státu.  Žádný koncernofil, místní politik a už vůbec ne koncern nebyl schopen TUNELIZACI MĚSTSKCÝH VODÁREN realizovat, pokud by nespolupracovalo vedení státu a pokud by nemlčela média. Proto, přestože se na PRAVDĚ O VODĚ těmto kauzám většinou vyhýbám, záznam z tohoto rozhovoru přináším.

Interview ČT24, v němž redaktorka ČT24 Světlana Witowská hovořila s vicepremiérem Andrejem Babišem o vládní krizi i podezření z ovlivňování médií je ukázkový příklad.

 

Uložit

Podobné články