PTÁME SE, PTEJTE SE S NÁMI

"Voda je nás všech a Vy máte právo vědět, proč peníze z vody mizí za našimi hranicemi, i to proč ani rozsudky politiky neaktivují s tímto udělat rázný konec. Níže je seznam senátorů, kteří mlčí a doufají, že zájem občanů o vodu přečkají s hlavou v písku. Jsem si jistý, že Vy to tak nenecháte. Zaslali jste jim požadavek k nápravě (petici) i informace a závěry soudců. Politici jsou tady pro Vás. Na odpověď máte legitimní nárok." - Ing. Radek Novotný MBA

Máme v republice nevěstinec, který politici nechtějí řeši ani, když dostali informace i s rozsudky doslova pod nos:

Já jsem dostal desítky e-mailů s žádostí, abych odpověděl na dotazy,... Je to něco tak obtěžujícího. Já jsem ani na jeden neodpověděl... senátor Chaloupek

Postavili jsme se zlořádu přes soudy a informování politiků. Nyní od nich požadujeme konkrétní odpovědi a kroky k nápravě.

PTEJTE SEPokud se Vám korupce a pletichy ohledně naší české vody nelíbí, napište e-mail senátorům. Budete-li mít hotovo a zbyde-li Vám pár minut, pište i stranám a hnutím. Žádost o odpověď si dle vlastního názoru upravte a doplňte.

Pokud Vás peníze za českou vodu mizející v zahraničí roztáčí opravdu do běla, jako nás, domluvte si osobní schůzku. Rádi Vám pomůžeme s přípravou na schůzky.

3. Proberte petici a obsah publikace s politikem osobně

Mají své kanceláře (platíme jim je z daní). Můžete se k nim objednat. Stáhněte si 1. díl publikace VODA JE ŽIVOT ZDE a ať vám na informace řeknou názor osobně!

Odpovědi politiků nám prosím pošlete, zveřejníme je.

Nenechte se odradit neodpovědí ani ukolébat odpovědí na něco jiného. Veďte konverzaci dokud nedostanete odpověď na své otázky X, Y, Z. I neodpověď je odpověď.

PTEJTE SE

Senátor Drahoš v petičním výboru 2.6.  řekl:

"E-maily jsme dostali všichni a myslím si, že je většina z nás bez přečtení mazala."

Lidé nám posílají tyto "odpovědi"

Reakce občana, který se nenechal "opít rohlíkem"

"Děkuji za odkaz, ale jeho obsah neodpovídá na to, na co se ptám, proto vám píšu znovu."

Výsledek? Už se neozval. Všichni další z petičního výboru, kterým jsem také psala se neozvali vůbec. Asi si práci pro občany představují jinak, než občané.

Můj názor - Radek Novotný

radek-novotny"Předali jsme politikům informace a chceme znát jejich názor na ně. Pokud neodpovídají a jsou pobouřeni, že se jich lidé ptají, pak to vyvolává důvodné podezření, že materiály nestudovali, tzn. vodu v zájmu občanů neřeší. Za 15 dnů poté, co 90 stránkový materiál (+ cca 400 stran příloh) obdrželi, rozhodli, že petice je údajně nedůvodná. Za tu dobu se nedá informace nastudovat, natož ověřit.  

35.780 občanů podepsaných pod peticí VODA JE ŽIVOT a 50.792 občanů na FB VODA LIDEM mají stejně informace k dispozici cca měsíc. Složili 260 tis.Kč, aby senátoři dostali rozsudky a důkazy o tom, co se kolem vody páchá. Znají obsah publikace VODA JE ŽIVOT, proto logicky chtějí znát názor senátorů.

Na tom není nic pobuřujícího, naopak.

"Demokracie je nesmyslný systém ve chvíli, když není občan. Demokracie pro poddané je na prd. Politikovi se nedůvěřuje, politk se kontroluje, věří se v Boha nebo přírodu." Karel Kryl

 Ptejte se. Napište e-mail senátorům a napište i stranám a hnutím. Žádost o odpověď si samozřejmě dle vlastního názoru upravte.

Česká voda je i Vaše a Vy máte právo se za ni bít!

Přidejte podpis pod petici a odkaz sdílejte

 

Petici již podepsalo:

60.022 kapek💦

Malé kapky společně tvoří moře