Pěkný den,

v e-knize vám ukážu vše, co vám pomůže pochopit, jak souvisí to, kolik a komu za vodu platíte, s tím, zda a jak kvalitní pitnou vodu pijete. Pochopíte, proč lidé platí v řadě okresů ČR za vodu stále více a přitom vodárenské potrubí dál chátrá. Pochopíte, proč není divné, že platíme víc a více, ale vodárnám pořád scházejí peníze na investice.  Pochopíte, co s tím je třeba dělat.

Užijte si čtení.

Zde je vaše e-kniha!

  • e-kniha: PRAVDA O VODĚ: FAKTA
    e-kniha: PRAVDA O VODĚ: FAKTA

    Pochopíte vše. Budete vědět, co je třeba udělat a změnit, aby cena vody pořád nerostla, aby naše peníze tekly zpět do obnovy infrastruktury, a nikoliv do daňových rájů! Pochopíte, proč Ne /budeme pít nezávadnou vodu za rozumnou cenu.

Chci vám ukázat nejen to, že existuje problém, ale také to, že existuje alternativa a jeho řešení. S vodou může být vše nastaveno ve prospěch lidí. To nastane, pokud lidé budou mít informace a budou vodě věnovat svou pozornost. Pak systém bude nastaven v jejich prospěch.

Informace jsou již lidem dostupné, ale ne všichni to vědí. Řada věcí a informací vám nyní bude více zřejmá a například porovnání vaší vodárny s okolními nebo "privatizovaných" a městských si nyní budete schopni udělat sami.

Z informací o vodě, její ceně a o vodárnách si můžete vybrat:

Slíbené bonusy a stanoviska soudců

Děkuji za zájem o informace i za platbu, resp. finanční podporu. Pomáháte mi financovat doplňování a aktualizaci webu www.pravdaovode.cz. To mi umožňuje dát většinu informací na webu lidem zdarma. Díky tomu roste zájem lidí o vodu.

Kampaň přes sociální sítě, kterou jsem 2 měsíce financoval, mi z 1/4 pomohli financovat právě platby od lidí za rozsudky a e-knihu. Za dva měsíce se o „vodu“ začalo zajímat 93.421 lidí a počet lidí stále roste.

Chcete pomoci k nápravě? Pak klikněte na tlačítko:

Pokud vám po přečtení e-booku nějaké otázky vyvstanou, pošlete mi je prosím na rn@cccfm.cz. Jednak jako zpětnou vazbu a také jako inspiraci.

S pokorou k vodě

Ing.Radek Novotný

Přidejte se k fanouškům, kteří šíří informace o VODĚ: Facebook VODA LIDEM>>

Více o mně najdete na:  MŮJ PŘÍBĚH >>