Voda je život a náš život, ani život našich dětí, do rukou koncernů rozhodně nepatří

DĚKUJEME VÁM!

Vážíme si toho, že jste se připojili k výzvě "VODA 2018", má to smysl!

Tento projekt můžete podpořit dalšími kroky:

Tento projekt můžete podpořit také sdílením:

Vraťte vodu a hospodaření s ní zpět do rukou měst a obcí nebo státu, protože voda není samozřejmost, pro život je nezbytná a rozhodně nepatří do rukou koncernů!

Za petiční výbor:
Ing. Radek Novotný, Na Drahách 247, Sviadnov
MUDr. Michal Chromec, Alšova 2891/2a, Přerov I-Město, 750 02 Přerov

Podpisový arch k petici
Dle §4 zák. č. 85/1990 Sb., o právu petičním, uvádíme, že podpisový arch se týká petice „PRAVDA O VODĚ“. Dále uvádíme, že přílohou každé složky jsou citace z petičního zákona.

AUTOŘI PETICE

Ing. Radek Novotný

Vodárenský konzultant a odborník na praktiky koncernů. Léta pomáhá zachovat vliv obcí na vodu a na to, aby peníze vybrané od lidí končili v obnově trubek a ne v zahraničí. Pojmenoval tunely - TUNELY - a v řadě regionů je pomohl obcím zastavit. Je autor portálu www.pravdaovode.cz a projektu PRAVDA O VODĚ, kde poskytuje informace o ceně vody, vodárnách a dění na radnicích. Učí zastupitele a lidi, jak ubránit vodárny před nájezdníky. Při obraně vodáren se obrátil na soudy, které mu dávají za pravdu.

MUDr. Michal Chromec

Dlouholetý zastupitel města Přerov a 12 let předseda představenstva Vodovodů a kanalizací Přerov, a.s., který s poctivými politiky opakovaně ubránil vodárnu před koncernovými nájezdníky. Inicioval Dohodu měst o společné strategii, která  zajistila suverenitu  rozhodování  měst ve vodárně. Díky tomu Vak Přerov dosáhl na dotace z EU, peníze od lidí investuje do rozvoje vodárny a cenu vody má přitom nižší než většina koncernů v okolí.

12,1 miliard korun!

Odteklo z našich kapes do zahraničí jen v období 2012-2016. BEZ ZDRAŽENÍ VODY, za to lze postavit 2 čistírny odpadních vod 1.200.000 lidí (pro Prahu) nebo 121 čistíren pro menší města.

S tímto nám pomáháte skoncovat a vrátit české peníze do české infrastruktury.