Nejdražší voda ve Zlínském kraji zůstane ve Zlíně. Bude o 14 Kč dražší než v sousední Kroměříži

Politici Zlína toto považují za úspěch. Já (a asi ani občané Zlínska) toto za úspěch nepovažuji. Navíc vím, co „Hadi na radnici“ Zlína slibovali občanům a zastupitelům měst a obcí, když s nimi manipulovali, aby souhlasili s privatizací zisků Vaku Zlín. Inflační růst ceny vody, dotace z EU, investovat bude „strategický investor“ na místo obcí a další a další ……. Jen díky tomu došlo v roce 2004 (dle názoru mého i soudu protiprávně) k privatizaci prodeje vody na Zlínsku.

V roce 2010 přišla nová garnitura politiků. Část z nich privatizaci kritizovala, ale reálně za 4 roky udělali 3x kroky, které znemožnily vrátit prodej vody zpět do rukou obcí a zrušit nevýhodné smlouvy. Odvolávají se proti stanovisku soudu, který systém označil za protiprávní!

Tak se podívejme na konkrétní čísla!

Co někteří „politici“ na Zlínsku lidem přibližně 4 roky říkají?

„Zmrazili jsme cenu vody!“  

PS: Zmrazit, dle mne znamená, že se nehýbe, ale ona se hýbe, asi se to tak nějak zmrazit nezmrzilo!

Co někteří „politici“ na Zlínsku lidem NEříkají?

Jak je to u okolních vodáren!

 co-politici-lidem-rikaji

Co někteří „politici“ na Zlínsku lidem VŮBEC NEříkají?

co-politici-nerikaji

 

Základní otázka, která většinu lidí napadne, pokud mají tyto informace:

Pro koho politici na Zlínsku pracují? Pro občany Zlínska?

Tak proč se odvolávají proti stanovisku soudu, které umožňuje ukončit tento systém toku peněz od lidí k zahraničnímu koncernu?

Chcete informace o tom, co se do vodáren zavedlo a jak se na podobný systém dívají v zahraničí?

Pak se podívejte na informace o zkušenostech s koncerny v zahraničí a o tom, co bylo zavedeno v ČR:

CHCI DALŠÍ INFORMACE

About The Author

Radek Novotný

VODA JE ŽIVOT A MŮJ ŽIVOT, ANI ŽIVOT MÝCH DĚTÍ, PROTO DO RUKOU KONCERNŮ ROZHODNĚ NEPATŘÍ! Inspiruji lidi, jak mít a říct svůj názor, jak se nebát, jak nebýt ovce a jak společně zabránit něčemu, co je v neprospěch lidí. Jsem makroekonom a vodárenský expert na praktiky zahraničních firem a Hadů na radnicích. Vysvětluji a dokládám, že koncerny přišly na nás a na vodě vydělat, ne řešit naše problémy. Problém nejsou koncerny, ale kolaboranti mezi politiky a nedostatek informací a manipulace se zastupiteli. 15 let dokládám, že v ČR poteče z kohoutků čistá voda, pokud budou obnovené trubky. Ty budou obnovené, pokud se do nich bude investovat a investovat se bude, pokud peníze, které za vodu zaplatíme, skončí zpět v infrastruktuře a ne v zahraničí. VODA patří do rukou měst či státu ne překupníků. Jsem autor projektu PRAVDA O VODĚ >>. Pomohl ubránit řadu vodáren před vytunelováním přes tzv. "provozní model" - Kroměříž, Přerov, Pardubice, Náchod ... Díky tomu zde dnes města čerpají dotace z EU na investice, hospodaření s vodou mají zcela v rukou a prioritou je rozumná cena vody a obnova sítí, ne peníze od lidí na účtech majitelů korporací v zahraničí. Informovanými lidmi nejde manipulovat, proto lidem informace poskytujiwww.PRAVDAOVODE.cz>>. Najdete zde takové, které jinde nejsou. Mají je max. soudci. Jsem spoluautor analýzy Transparency international: Kam odtékají zisky?>> a e-knihy PRAVDA O VODĚ: FAKTA?>> Spolu s lidmi jsem požádal 300 vrcholných politiků o nápravu systému s vodou v ČR: INICIATIVA VODA 300> Každý, se k ní může přidat:STOP ZDRAŽIVÁNÍ >> Staňte se fanouškem a sdílejte informace o VODĚ Facebook VODA LIDEM>>

Napište komentář

* Povinné údaje