SOUD, NA ŽÁDOST VEOLIE, TĚSNĚ PŘED JEDNÁNÍM, RUŠÍ JIŽ NAŘÍZENĚ JEDNÁNÍ K 1. ŽALOBNÍMU ÚTOKU

Ekonom Novotný předtím pozval na jednání soudu veřejnost i média s tím, že se těší na to, jak bude Veolie dokazovat své údajné dobré jméno

Ekonom Radek Novotný, doložil soudu vyjádření čítající 76 stran, v němž podrobně a konkrétně popsal nekalé praktiky Veolie a doložil manipulativní tvrzení Veolie v údajné "žalobě"a označil důkaz prokazující vlastní tvrzení, na nichž založil svou obranu.

Předložil soudu i nezávislý dokument, co a jak Veolie v řadě států páchá a to včetně domovské Francie

ŽALOBNÍ ÚTOK VEOLIEna ekonoma Radka Novotného
VYJÁDŘENÍ EKONOMA SOUDUk žalobnímu útoku Veolie

Kdo zadal příkaz "zaútočit žalobou" na R.Novotného?

P.Guitard

Rostislav Čáp

PŘÍBĚH R.NOVOTNÉHO

Pokud víte následující, pak o Veolii víte vše, stejně jako o justici a spravedlnosti v ČR a chápete další důvod, proč koncerny nemají u české vody co dělat

Soud po cca 1,5 roku od podání žaloby Veolií nařídil jednání na 16.4.2019 a Veolie těsně před veřejným jednáním 8.4.2016 požádala o odročení jednání.

Dobře ví, že R. Novotný a jeho právní zástupce musí před jednáním soudu věnovat přípravě na soud čas, energii a R. Novotný navíc peníze. To, že jednání neproběhne na tom nic nemění.

Když to udělá Veolia např. 10x za za 10 let a žádný soud 10 let nakonec neproběhne, protože žalobu stáhne tak žalovaného přesto léta "krásně vysává".

Poté, co žalobu stáhne, zaplatí za jen směšné poplatky za každý právní úkony advokáta žalovaného. To je  2.500 Kč, např. za převzetí a příprava zastoupení anebo vyjádření k žalobě atd..

Při této taktice zaplatí za 10 let žalobní šikany, měsíce času a statisícové náklady pouhých 25.000 tis. Kč.

Při znalosti těchto faktů, je údajná "žaloba" na ochranu dobrého jména fakticky rafinovaný žalobní útok ve stylu SLAPP, s cílem ho sát a s cílem zastrašit lidi, kteří informují co se děje a brání sebe a vodu.

Co si myslíte? Proběhne soud nebo bude Veolie ekonoma několik let "sosat" a pak žalobu stáhne?

Co si myslíte? Proběhne soud nebo bude Veolie "sosat" a pak žalobu stáhne?

Nadační fond PRAVDA O VODĚ

Nadační fond PRAVDA O VODĚ a jeho zakladatelé se proto proti protiprávnímu dění kolem vody postavili přes soudy a informování o tom jaké nemravné komploty na úkor lidí a státu se dějí.

Nadační fond PRAVDA O VODĚVoda je život ne zboží ke kšeftování

DÁVÁ VÁM OBRANA VODY A SPRAVEDLNOSTI SMYSL? PAK NÁS PODPOŘTE

[op_testimonial_slider testimonial_title_font_font="Open Sans" font_font="Open Sans" style="1" animation_type="fade" animation_loop="y" slideshow_autostart="y" animation_speed="700" slideshow_speed="7000" title="" subtitle="" title_color="#0c6e7b" background_color="#F2F9FF" columns="1"][op_testimonial_slide title="Radek Novotný" company="Ekonom, odborník na nekalé praktiky koncernů a politiků a spoluzakladatel Nadačního fondu PRAVDA O VODĚ" image="https://pravdaovode.cz/wp-content/uploads/2017/08/radek-novotny.jpg" button_color="#4881F5" button_text="Read story" href="" header_color="#00b7e2" background_color="" columns="1" ]Cíl útoků bílých límečků je:
  1. Zastrašit, zaměstnat a cucat časově, energeticky a finančně lidi, kteří vodu brání a současně odvést pozornost od toho, co se páchá a co Hadi na radnicích nemravně a často protiprávně kolem vody páchali a páchají.
  2. Pokud se o vodě nemluví, tak se nic nestalo, že? Lidé, kteří o vodě mluvím, lumpárnu odhalují a někteří se jí postavili přes soudy.
[/op_testimonial_slide][/op_testimonial_slider]

Obranu vody financujeme z vlastních zdrojů a z příspěvků od lidí, kteří na vodu mají stejný názor jako my. Od státu a politických stran nechceme ani korunu, aby nás nemohli ovlivňovat. To nám umožňuje řešit příčinu problému, tj. neznalost, i protiprávní jednání politiků v zájmu koncernů.

Převodem na transparentní účet u ČSOB

966665/0300

nebo

 

Děkujeme🐬

Názory lidí, kteří sdílí a podporují práci a cíle Nadačního fondu PRAVDA O VODĚ

[op_testimonial_slider testimonial_title_font_size="20" style="4" animation_type="slide" animation_loop="n" slideshow_autostart="y" animation_speed="700" slideshow_speed="7000" title="" subtitle="" title_color="#022A51" background_color="#F2F9FF" columns="1"][op_testimonial_slide title="Vlastimil Tvrzský 2000 Kč " company="https://www.darujme.cz/projekt/1201498" image="" button_color="#4881F5" button_text="Read story" href="" header_color="#00b7e2" background_color="" columns="1" ]Jsem zarputilý pravićák. Právě proto vím, že u přirozených monopolů nefunguje neviditelná ruka trhu. Tady angažmá soukromého subjektu vždy skonćí zestátněním nákladů a privatizací zisků. Tomu pokušení jeśtě nikdy nikdo neodolal. Přeji Vám mnoho zdaru v tomto nelehkém boji.[/op_testimonial_slide][op_testimonial_slide title="Jiří Kalvach 300 Kč " company="https://www.darujme.cz/projekt/1201498" image="" button_color="#4881F5" button_text="Read story" href="" header_color="#00b7e2" background_color="" columns="1" ]Výborně, určitě svoji vytrvalostí mnohé váhající přesvědčíte. Jsem rád, že za nás, kteří nemáme právě nyní dostatek času na spoluúčast, zvedáte hlas.[/op_testimonial_slide][op_testimonial_slide title=" Robert Krmenčík 500 Kč " company="https://www.darujme.cz/projekt/1201498" image="" button_color="#4881F5" button_text="Read story" href="" header_color="#00b7e2" background_color="" columns="1" ]Tento projekt sleduji už delší dobu a dokud nebude 100% vlastnictví v regionech, má smysl v tom pokračovat dál.

 

[/op_testimonial_slide][op_testimonial_slide title="Jiří Baroš 500 Kč " company="https://www.darujme.cz/projekt/1201498" image="" button_color="#4881F5" button_text="Read story" href="" header_color="#00b7e2" background_color="" columns="1" ]Boj za správnou věc se sám nevybojuje.[/op_testimonial_slide][op_testimonial_slide title="Ludmila Lacinová 200 Kč" company="https://www.darujme.cz/projekt/1201498" image="" button_color="#4881F5" button_text="Read story" href="" header_color="#00b7e2" background_color="" columns="1" ]Pan Radek Novotný to vyjádřil svou urputností naprosto přesně. Voda nepatří ani našim ziskuvtivým politikům či firmám ať jsou odkudkoli. Je to dar s kterým jen zloději mohou kšeftovat na úkor nás všech, protože mlčíme. Ano, voda musí být spravována jako veřejná služba ![/op_testimonial_slide][op_testimonial_slide title="Vladimír Falc 1000 Kč " company="https://www.darujme.cz/projekt/1201498" image="" button_color="#4881F5" button_text="Read story" href="" header_color="#00b7e2" background_color="" columns="1" ]Moře se skládá z kapek, jednu posílám.[/op_testimonial_slide][op_testimonial_slide title="Ludvík Fritscher 100 Kč" company="https://www.darujme.cz/projekt/1201498" image="" button_color="#4881F5" button_text="Read story" href="" header_color="#00b7e2" background_color="" columns="1" ]Naprosto souhlasím. Je třeba se začít efektivně bránit a ne se nechat ohlupovat politickými hrátkami, nezodpovědných politických bohapustých žvanilů. Děkuji[/op_testimonial_slide][op_testimonial_slide title="Jana Lorencová" company="přední česká investigativní novinářka, která rozkryla např. kauzy LTO a OKD" image="" button_color="#4881F5" button_text="Read story" href="" header_color="#00b7e2" background_color="" columns="1" ]Práce, kterou odvádíte pro nás všechny je nesmírně záslužná a já se jen obávám, že zdaleka ne všichni si uvědomujeme, jak moc je důležitá pro každého, doslova každého z nás, jak je důležitá každá kapka vody a také to, že jste pro její záchranu, proto, aby byla v rukou nás, kterým prýští pod nohama, abychom my mohli rozhodovat prostřednictvím měst a obcí o tom, zda ještě v příštích letech nějakou budeme mít udělal všechno, co je ve Vašich silách. [/op_testimonial_slide][/op_testimonial_slider]