SOUD, NA ZÁKLADĚ ŽÁDOSTI VEOLIE, ZRUŠIL JEDNÁNÍ 16.4.2019 O "ŽALOBĚ" NA R. NOVOTNÉHO

Soud po cca 1,5 roku od podání žaloby Veolií nařídil jednání na 16.4.2019. R.Novotný na jednání soudu pozval veřejnost i novináře a Veolie těsně před veřejným jednáním soudu 8.4.2016 požádala o odročení jednání.

R.Novotný a jeho právní zástupce samozřejmě museli před jednáním soudu věnovat přípravě na soud čas, energii i peníze...  to, že jednání neproběhlo na tom nic nemění.

Veolia soudu tvrdí, že má dobré jméno.
Novotný důkazy soudu doložil, že nemá a to díky tomu, co sama dělá a páchá.

JAK VEOLIA VYDĚLÁVÁ NA VODĚ?

Co si myslíte? Proč Veolie podala žalobu a pak před jednáním požádala o odložení jednání?

CO PŘEDCHÁZELO NAŘÍZENÍ JEDNÁNÍ ZE STRANY VEOLIE?
PŘEDŽALOBNÍ VÝZVA VEOLIEa reakce na ni od R.Novotného
"ŽALOBA" NA EKONOMAa reakce na ni od R.Novotného

Kdo zadal příkaz "zaútočit žalobou" na R.Novotného?

Novotný pozval na jednání soudu veřejnost i média s tím, že se těší na to, jak bude Veolie dokazovat, jak má dobré jméno

Nadační fond PRAVDA O VODĚ

Nezajímají nás "hesla a volební sliby politiků", zajímá nás náprava a výsledky. Proto se Nadační fond PRAVDA O VODĚ a jeho zakladatelé protiprávní komercionalizaci vody v ČR postavili, např. přes soudy a ty potvrzují, že máme pravdu. Dějí se nemravné komploty na úkor lidí a státu.

Systém, kdy jsou zájmy soukromých firem nadřazeny zákonům a zájmům lidí, je ve svobodném státě neakceptovatelný.

Nadační fond PRAVDA O VODĚVoda je život ne zboží ke kšeftování

Proto sebe i vodu léta bráníme a prosazujeme vrácení priorit lidí do správy vody, odsun koncernů od české vody, garanci práva lidí na vodu v Ústavě ČR a vymahatelnost práva i odpovědnosti pachatelů.

DÁVÁ VÁM TO SMYSL?! PODPOŘTE NÁS

  • Radek Novotný Radek Novotný Ekonom, odborník na nekalé praktiky koncernů a politiků a spoluzakladatel Nadačního fondu PRAVDA O VODĚ
    Cíl podobných "žaloby" je:
    1. Zastrašit, zaměstnat a cucat časově, energeticky a finančně lidi, kteří vodu brání a současně odvést pozornost od toho, co se páchá a co Hadi na radnicích nemravně a často protiprávně kolem vody páchali a páchají.
    2. Pokud se o vodě nemluví, tak se nic nestalo, že? Lidé, kteří o vodě mluvím, lumpárnu odaljí a někteří se jí postavili přes soudy.
    Ano, Veolie tím vezme lidem, kteří vodu brání čas, energii i peníze, ale nevezme jim, že mají PRAVDU VODA JE ŽIVOT A NÁŠ ŽIVOT, ANI ŽIVOT NAŠICH DĚTÍ, DO RUKOU KONCERNŮ ANI PŘEKUPNÍKŮ ROZHODNĚ NEPATŘÍ.

Nadační fond PRAVDA O VODĚ

Obranu vody financujeme z vlastních zdrojů a z příspěvků od lidí, kteří na vodu mají stejný názor jako my.

Převodem na transparentní účet u ČSOB:

966665/0300

nebo

 

Každá částka pomáhá🍀, i moře se skládá z kapek. Děkujeme