VYJÁDŘENÍ EKONOMA A ZAKLADATELE NF PRAVDA O VODĚ, K ODROČENÍ SOUDU OHLEDNĚ ÚDAJNÉHO DOBRÉHO JMÉNA VEOLIE

...

CELÉ VYJÁDŘENÍ RN a žádost o nařízení jednání

Byl jsem právní zástupkyní vyrozuměn, že jednání nařízené na 16. 4. 2019 bylo na návrh žalobců zrušeno na neurčito... Trvám na tom, co říkám celou dobu, probíhá:

Zveřejňování pravdy o tom co se děje a o praktikách organizované skupiny, nájezdníků vadí, protože to přibližuje odhalení, co se v ČR spáchalo a kdo to páchá.

Vše, co zveřejňuji je založeno na faktech a když fakta popisuji a hodnotím tím, že je dávám do lidové mluvy např. označením „lumpárny, pokoutné jednání, dojení spotřebitelů, kořistnění trhu ...“, pak to je popis skutečného stavu o stavu vodárenství jako věci veřejné, provozovaného "žalobci".

Nadále považuji "žalobu" za nedůvodnou, účelovou, šikanózní  a za útok bílých límečků. Jsem připraven  a chci své postoje před soudem obhájit.

Dovoluji si proto soud požádat o to, aby jednání ve věci nařídil co nejdříve.

Radek Novotný

Takto si Veolie tvoří své reálné jméno

VEOLIA ÚČTUJE LIDEM LÉTAdo cen protiprávně náklady v řádech miliónů
VEOLIA PROVOZUJE NAČERNO MAJETEK MĚSTAneoprávněně inkasuje milióny

Plné moci k spuštění žalobního útoku podepsali

P.Guitard

Rostislav Čáp

PŘÍBĚH R.NOVOTNÉHO

Žalobní útok a vyjádření žalovaného na "atak" Veolie 10.2.2017

ŽALOBNÍ ÚTOK VEOLIEna ekonoma Radka Novotného
VYJÁDŘENÍ EKONOMA SOUDUk žalobnímu útoku Veolie

Co si myslíte o žádosti p. Novotného, aby soud útok projednal?

Nadační fond PRAVDA O VODĚ

Nadační fond PRAVDA O VODĚ a jeho zakladatelé se postavili protiprávní komercionalizaci vody v ČR, přes informování a soudy a ty potvrzují, že máme pravdu.

Systém, kdy jsou zájmy soukromých firem nadřazeny zákonům a zájmům lidí, je ve svobodném státě neakceptovatelný.

Nadační fond PRAVDA O VODĚVoda je život ne zboží ke kšeftování

DÁVÁ VÁM SMYSL BRÁNIT SEBE I VODU? PAK NÁS PODPOŘTE

[op_testimonial_slider testimonial_title_font_font="Open Sans" font_font="Open Sans" style="1" animation_type="fade" animation_loop="y" slideshow_autostart="y" animation_speed="700" slideshow_speed="7000" title="" subtitle="" title_color="#0c6e7b" background_color="#F2F9FF" columns="1"][op_testimonial_slide title="Radek Novotný" company="Ekonom, odborník na nekalé praktiky koncernů a politiků a spoluzakladatel Nadačního fondu PRAVDA O VODĚ" image="https://pravdaovode.cz/wp-content/uploads/2017/08/radek-novotny.jpg" button_color="#4881F5" button_text="Read story" href="" header_color="#00b7e2" background_color="" columns="1" ]Cíl útoků bílých líměčků je:
  1. Zastrašit, zaměstnat a cucat časově, energeticky a finančně lidi, kteří vodu brání a současně odvést pozornost od toho, co se páchá a co Hadi na radnicích nemravně a často protiprávně kolem vody páchali a páchají.
  2. Pokud se o vodě nemluví, tak se nic nestalo, že? Lidé, kteří o vodě mluvím, lumpárnu odaljí a někteří se jí postavili přes soudy.
VODA JE ŽIVOT A NÁŠ ŽIVOT, ANI ŽIVOT NAŠICH DĚTÍ, DO RUKOU KONCERNŮ ANI PŘEKUPNÍKŮ ROZHODNĚ NEPATŘÍ.[/op_testimonial_slide][/op_testimonial_slider]

Obranu vody financujeme z vlastních zdrojů a z příspěvků od lidí, kteří na vodu mají stejný názor jako my. Od státu a politických stran nechceme ani korunu, aby nás nemohli ovlivňovat. To nám umožňuje řešit příčinu problému, tj. neznalost, i protiprávní jednání politiků v zájmu koncernů.

Převodem na transparentní účet u ČSOB:

966665/0300

nebo

 

Děkujeme🐬