VÁŽENÍ ZÁSTUPCI OBČANŮ ČESKÉHO STÁTU

Toto se děje

Náprava je ve vašich rukách. Takže vás prosím a vyzývám, zjednejte ji!Jak požádat politiky o pomoc a jednání v zájmu lidí, měst a státu?

Zašlete politikům, ministrům, stranám za sebe e-mail nebo dopis s tím, že je s námi také žádáte o pomoc a nápravu ve "vodě". Můžete, ale nemusíte, k vaší žádosti přidat jako přílohu naši prosbu.

Pozn: Žádost zašlete politikům, kterým věříte nebo stranám, které volíte, případně s nimi sympatizujete. Nejde o to zahltit politikům a stranám e-maily.

7 kroků: Jak poslat žádost a pomoct tomu, aby se přidali další lidé?

  • 1. Níže najdete e-mailové adresy na presidenta, vládu, ministerstva, poslaneckou sněmovnu, senát a vedení politických stran
  • 2. Klikněte na e-mailovou adresu politika, kterému chcete svou prosbu o pomoc zaslat. Otevře se vám program na odesílání e-mailů, kde již bude zadaná adresa odesílatele nebo tuto adresu zkopírujte do "seznamu"
  • 3. Zkopírujte níže uvedený text nebo napište žádost vlastními slovy do textu e-mailu
  • 4. Odešlete email
  • 5. Pokud chcete poslat žádost na více politiků, tak postup zopakujete
  • 6. Požádajete je o jejich názor na vodu a ať vám ho zašlou. Pošlete mi ho a budeme je postupně zveřejňovat.
  • 7. Dejte vědět vašim známým, kolegům, a členům rodiny, že se mohou přidat a sdílejte tuto Výzvu přes soc.sítě a e-maily.

Návrh textu k zaslání

"Souhlasím s obsahem Prosby o pomoc, zaslanou 15 lidmi  předsedovi vlády a politikům, která má za cíl napravit pro stát a občany nevýhodný systém prodeje vody, přes různé soukromé firmy, které stojí mezi občany a vodárnami. Proto se k prosbě připojuji a žádám vás, jako občan České republiky, o zjednání nápravy. Text prosby, ke které se připojuji, naleznete na: https://pravdaovode.cz/vyzva-text/ 

Žádám Vás, jednejte tak, aby voda, její dodávka, odvádění i čištění a také veškeré peněžní toky z vody, byly trvale pod kontrolou a správou výhradně měst, obcí nebo státu. Sjednejte nápravu systému distribuce a odvádění vody tak, aby peníze, které za vodu platím, končily ve vodárnách, které je investují zpět do obnovy a rozvoje vodárenských sítí. Jednejte v zájmu státu a pracujte pro občany, ne pro koncerny."

Vodárny v rukách měst a obcí jsou důkazem, že vodu si umíme prodávat sami. Žádné zahraniční firma nebo různé překupníky pro prodej české vody nepotřebujeme.Dejte vědět lidem kolem vás, ať osloví své politiky

Je čas problém s "vodou" řešit. Jinak ztratíme kontrolu nad "vodou" úplně a všechno zaplatíme 3x dráž, než když bude obchod s vodou v rukou měst a státu. Tím, že se na politiky obrátí řada občanů, se s problematikou vody a s názorem lidí, seznámí všechny politické strany.

A MOHOU SPOLEČNĚ ZJEDNAT NÁPRAVU!

Info zastupitelům

VIDEO: Českou vodu si umíme prodávat sami, žádné koncerny nebo různé překupníky k tomu nepotřebujeme

Vodovody a kanalizace Přerov, a.s. zůstaly v rukou obcí, čerpají dotace, více investují a cenu vody mají nižší než okolní „privatizované“ vodárny

%%_op_gdpr_consent_%%

privacy Nemám rád SPAM, vždy se můžete odhlásit


KONTAKTY NA POLITIKY

Ministerstva

Ministerstvo financí
Ministerstvo zemědělství
Ministerstvo průmyslu a obchodu
Ministerstvo obrany
Ministerstvo vnitra
Ministerstvo spravedlnosti
Ministerstvo pro místní rozvoj 

Státní úřady

Bezpečnostní informační služba
Úřad pro hospodářskou soutěž

ČSSD

Ing.Martin Starec
JUDr.Michal Hašek
Mgr.Roman Sklenák
Ing.Petr Vícha

ANO

Martin Komárek
Jaroslav Faltýnek
Petr Vokřál
Radmila Kleslová

KDU - ČSL

Ing.Jan Bartošek
Ing.Roman Línek,MBA
Mgr.Jiří Mihola,Ph.D.
Ing.Klára Liptáková

KSČM

JUDr. Vojtěch Filip
Ing. Miloslava Vostrá
Ing. Pavel Kováčik
Ing. Jiří Dolejš

TOP 09

Karel Schwarzenberg
Pavel Severa
Mgr. Helena Langšádlová
Miroslav Kalousek

ÚSVIT a SPD

Tomio Okamura
Černoch Marek
Jan Zilvar
Ing.Jaroslav Holík

ODS

prof. Petr Fiala
Ing. Evžen Tošenovský, Dr.h.c
Ing. Zbyněk Stanjura
RNDr. Miloš Vystrčil

STAN

Petr Gazdík
Věra Kovářová
Ing. Radim Sršeň
JUDr. Stanislav Polčák


Posílejte reakce politiků na váš požadavek na rn@cccfm.cz. Zveřejníme je.


Napište vlastní názor. Kdo má vlastnit vodárenské sítě? Kdo má dodávat vodu a tu čistit městské vodárny nebo cizí koncerny? Kdo má inkasovat peníze od lidí za vodu? Kde má končit zisk z provozování sítí? Co preferujete obnovu odvětví nebo vám to jedno, co se děje, komu platíte, kolik?

Váš názor k vodě ve 2-3 větách!


Zdražování vody neskončí, dokud bude voda kšeft cizinců!

To lze zastavit, jen pokud lidé budou vodě věnovat pozornost a pokud bude existovat

veřejné mínění

shadow-ornament

VODA JE ŽIVOT A NÁŠ ŽIVOT ROZHODNĚ DO RUKOU KONCERNŮ NEPATŘÍ

shadow-ornament

Cizince, který nám z našich studní prodává českou vodu, nepotřebujeme. Vodu si umíme prodávat sami. To, co nepošleme do Francie, kde žádné trubky nemáme, můžeme investovat do obnovy nebo rozvoje trubek nebo o to může zlevnit voda.

Co proto dělám?Podívejte se a přidejte se

"Vážený pane Radku Novotný, děkuji Vám za Vaši neuvěřitelnou iniciativu. Jak hezky odhalujete zloděje v našich zastupitelstvech. Vynaložím také co nejvíce energie proto, aby např. moje vnučka neplatila za vodu více než je nutné. Vážím si Vás!"

 

- Josef Říhák