Pravda o vodě a iniciativa VODA 300

Iniciativa VODA 300 v České republice: VODA PATŘÍ DO RUKOU SAMOSPRÁV A STÁTU – tisková konference

Iniciativa VODA 300 v České republice má za cíl nastartovat celorepublikovou diskuzi k vodě, vedoucí k vrácení hospodaření s vodou zpět do rukou města a obcí.  

Je výzvou pro všechny slušné lidi a politiky, kterým není jedno, co se děje s českou vodou, kolik a komu platí za vodu a kde jejich peníze končí.

Na tiskové konferenci budete seznámeni s tím, co je to iniciativa VODA 300. Jaké informace a jakou výzvu obdrželo 300 vrcholových politiků, kteří rozhodují o tom, jak je systém hospodaření s vodou v ČR nastaven pro 10 mil. obyvatel.  

Bude uvedena ukázka z dokumentu „Voda vydělává aneb jak korporace bohatnou na vodě“, který by měl vidět každý občan, poslanec, senátor a člen Vlády ČR, státní zástupce i ombudsman.

Na tiskové konferenci vystoupí Ing. Radek Novotný, autor projektu Pravda o vodě a 2 zástupci měst, kteří léta brání vodárny proti pokoutným procesům instalujícím do vodárny soukromé penězovody

Očekáváme účast ministra Richarda Brabce, který nedávno vyzval k celonárodní debatě o ceně vody.

Místo konání: Bussiness centrum PVA EXPO PRAHA, Beranových 667, Praha 9

Den:  úterý 20.9.2016

Čas: 11.00 – 11.45 hod.

Organizátor:  PRAVDA O VODĚ

Vstupné zdarma v rámci vstupenky na veletrh

About The Author

Radek Novotný

VODA JE ŽIVOT A MŮJ ŽIVOT, ANI ŽIVOT MÝCH DĚTÍ, PROTO DO RUKOU KONCERNŮ ROZHODNĚ NEPATŘÍ! Inspiruji lidi, jak mít a říct svůj názor, jak se nebát, jak nebýt ovce a jak společně zabránit něčemu, co je v neprospěch lidí. Jsem makroekonom a vodárenský expert na praktiky zahraničních firem a Hadů na radnicích. Vysvětluji a dokládám, že koncerny přišly na nás a na vodě vydělat, ne řešit naše problémy. Problém nejsou koncerny, ale kolaboranti mezi politiky a nedostatek informací a manipulace se zastupiteli. 15 let dokládám, že v ČR poteče z kohoutků čistá voda, pokud budou obnovené trubky. Ty budou obnovené, pokud se do nich bude investovat a investovat se bude, pokud peníze, které za vodu zaplatíme, skončí zpět v infrastruktuře a ne v zahraničí. VODA patří do rukou měst či státu ne překupníků. Jsem autor projektu PRAVDA O VODĚ >>. Pomohl ubránit řadu vodáren před vytunelováním přes tzv. "provozní model" - Kroměříž, Přerov, Pardubice, Náchod ... Díky tomu zde dnes města čerpají dotace z EU na investice, hospodaření s vodou mají zcela v rukou a prioritou je rozumná cena vody a obnova sítí, ne peníze od lidí na účtech majitelů korporací v zahraničí. Informovanými lidmi nejde manipulovat, proto lidem informace poskytujiwww.PRAVDAOVODE.cz>>. Najdete zde takové, které jinde nejsou. Mají je max. soudci. Jsem spoluautor analýzy Transparency international: Kam odtékají zisky?>> a e-knihy PRAVDA O VODĚ: FAKTA?>> Spolu s lidmi jsem požádal 300 vrcholných politiků o nápravu systému s vodou v ČR: INICIATIVA VODA 300> Každý, se k ní může přidat:STOP ZDRAŽIVÁNÍ >> Staňte se fanouškem a sdílejte informace o VODĚ Facebook VODA LIDEM>>

Napište komentář

* Povinné údaje