EKONOM ODPOVÍDÁ: CO UDĚLÁ VEOLIA S ÚDAJNOU "ŽALOBOU" NA OCHRANU DOBRÉHO JMÉNA? NAKONEC JI STÁHNE

Co předcházelo žalobním útokům Veolie v roce 2017? 

Veřejnost se začala dozvídat pravdu o vodě a mezi pachateli tunelů a kolaboranty roste strach a panika. Řada z nich sedí na vysokých postech v koncernech.

Natočil jsem rozhovor s M. Veselovským na DVTV a několik investigativních pořadů s REPORTÉRY ČT a ČT 2 NEDEJ SE PLUS .

Soudci mi dali zapravdu ve všem, co léta o dění kolem vodáren říkám. Při obraně tunelovaných městských vodáren jsem dosáhl pravomocné rozsudky. Opakovaně jsem uspěl u Ústavního soudu ČR.

Soudy potvrdily existenci organizované skupina nájezdníků, kolaboraci politiků a vodařů z vedení městských vodáren. Potvrdily, že darebáci odpovědní za vytunelování městských vodáren po vytunelování městské vodárny přešli na vrcholné posty v koncernu. V rámci projektu PRAVDA O VODĚ jsem vše zdokumentoval a ve veřejném zájmu zveřejnil.

Tím jsem dal lidem i rozumným politikům do rukou důkazy i argumenty. Spustil jsem projekt PRAVDA O VODĚ s cílem vrátit vodu do pdodoby veřejné služby a ukončit kšeftování s českou vodou. Parlamentu jsem předal dokumenty o to co se páchá a jak to napravit – přes CHARTU VODA 300.

V roce 2017 na mě spustila Veolia dva žalobní útoky

1. ŽALOBNÍ ÚTOK VEOLIEna ekonoma Radka Novotného
2. ŽALOBNÍ ÚTOK VEOLIEna ekonoma Radka Novotného

Kdo zadal příkaz "zaútočit žalobami"?

P.Guitard

Rostislav Čáp

PŘÍBĚH R.NOVOTNÉHO

Ten druhý těsně před nařízeným jednáním stáhla

Dobře ví, že R. Novotný a jeho právní zástupce musí před jednáním soudu věnovat přípravě na soud čas, energii a R. Novotný navíc peníze. To, že jednání neproběhne na tom nic nemění.

Když to udělá Veolia např. 10x za za 10 let a žádný soud 10 let nakonec neproběhne, protože žalobu stáhne tak žalovaného přesto léta "krásně vysává".

Poté, co žalobu stáhne, zaplatí za jen směšné poplatky za každý právní úkony advokáta žalovaného. To je  2.500 Kč, např. za převzetí a příprava zastoupení anebo vyjádření k žalobě atd..

Při této taktice zaplatí za 10 let žalobní šikany, měsíce času a statisícové náklady pouhých 25.000 tis. Kč.

Při znalosti těchto faktů, je údajná "žaloba" na ochranu dobrého jména fakticky rafinovaný žalobní útok ve stylu SLAPP, s cílem ho sát a s cílem zastrašit lidi, kteří informují co se děje a brání sebe a vodu.

VYJÁDŘENÍ EKONOMA SOUDUk žalobnímu útoku Veolie
VYJÁDŘENÍ EKONOMA K ODROČENÍna svém trvám a žádám soud o jednání

Medializace a zdokumentování a zpřístupnění žalobních útoků Veolie koncernu nevyhovuje

NFPOV zdokumentoval "žalobní" praktiky Veolie, obsah "žalob", vyjádření žalovaných i závěry soudů a vše zdarma lidem zpřístupnil

Co si myslíte? Proběhne soud nebo bude Veolie ekonoma několik let "sosat" a pak žalobu stáhne?

Co si myslíte? Proběhne soud nebo bude Veolie "sosat" a pak žalobu stáhne?

Nadační fond PRAVDA O VODĚ

Nadační fond PRAVDA O VODĚ a jeho zakladatelé se proto proti protiprávnímu dění kolem vody postavili přes soudy a informování o tom jaké nemravné komploty na úkor lidí a státu se dějí.

Nadační fond PRAVDA O VODĚVoda je život ne zboží ke kšeftování

DÁVÁ VÁM OBRANA VODY A SPRAVEDLNOSTI SMYSL? PAK NÁS PODPOŘTE

 • Radek Novotný Radek Novotný Ekonom, odborník na nekalé praktiky koncernů a politiků a spoluzakladatel Nadačního fondu PRAVDA O VODĚ
  Cíl útoků bílých límečků je:
  1. Zastrašit, zaměstnat a cucat časově, energeticky a finančně lidi, kteří vodu brání a současně odvést pozornost od toho, co se páchá a co Hadi na radnicích nemravně a často protiprávně kolem vody páchali a páchají.
  2. Pokud se o vodě nemluví, tak se nic nestalo, že? Lidé, kteří o vodě mluvím, lumpárnu odhalují a někteří se jí postavili přes soudy.

Obranu vody financujeme z vlastních zdrojů a z příspěvků od lidí, kteří na vodu mají stejný názor jako my. Od státu a politických stran nechceme ani korunu, aby nás nemohli ovlivňovat. To nám umožňuje řešit příčinu problému, tj. neznalost, i protiprávní jednání politiků v zájmu koncernů.

Převodem na transparentní účet u ČSOB

966665/0300

nebo

 

Děkujeme🐬

Názory lidí, kteří sdílí a podporují práci a cíle Nadačního fondu PRAVDA O VODĚ

 • Jsem zarputilý pravićák. Právě proto vím, že u přirozených monopolů nefunguje neviditelná ruka trhu. Tady angažmá soukromého subjektu vždy skonćí zestátněním nákladů a privatizací zisků. Tomu pokušení jeśtě nikdy nikdo neodolal. Přeji Vám mnoho zdaru v tomto nelehkém boji.
  Vlastimil Tvrzský 2000 Kč Vlastimil Tvrzský 2000 Kč https://www.darujme.cz/projekt/1201498
 • Výborně, určitě svoji vytrvalostí mnohé váhající přesvědčíte. Jsem rád, že za nás, kteří nemáme právě nyní dostatek času na spoluúčast, zvedáte hlas.
  Jiří Kalvach 300 Kč Jiří Kalvach 300 Kč https://www.darujme.cz/projekt/1201498
 • Tento projekt sleduji už delší dobu a dokud nebude 100% vlastnictví v regionech, má smysl v tom pokračovat dál.

   

   Robert Krmenčík 500 Kč Robert Krmenčík 500 Kč https://www.darujme.cz/projekt/1201498
 • Boj za správnou věc se sám nevybojuje.
  Jiří Baroš 500 Kč Jiří Baroš 500 Kč https://www.darujme.cz/projekt/1201498
 • Pan Radek Novotný to vyjádřil svou urputností naprosto přesně. Voda nepatří ani našim ziskuvtivým politikům či firmám ať jsou odkudkoli. Je to dar s kterým jen zloději mohou kšeftovat na úkor nás všech, protože mlčíme. Ano, voda musí být spravována jako veřejná služba !
  Ludmila Lacinová 200 Kč Ludmila Lacinová 200 Kč https://www.darujme.cz/projekt/1201498
 • Moře se skládá z kapek, jednu posílám.
  Vladimír Falc 1000 Kč Vladimír Falc 1000 Kč https://www.darujme.cz/projekt/1201498
 • Naprosto souhlasím. Je třeba se začít efektivně bránit a ne se nechat ohlupovat politickými hrátkami, nezodpovědných politických bohapustých žvanilů. Děkuji
  Ludvík Fritscher 100 Kč Ludvík Fritscher 100 Kč https://www.darujme.cz/projekt/1201498
 • Práce, kterou odvádíte pro nás všechny je nesmírně záslužná a já se jen obávám, že zdaleka ne všichni si uvědomujeme, jak moc je důležitá pro každého, doslova každého z nás, jak je důležitá každá kapka vody a také to, že jste pro její záchranu, proto, aby byla v rukou nás, kterým prýští pod nohama, abychom my mohli rozhodovat prostřednictvím měst a obcí o tom, zda ještě v příštích letech nějakou budeme mít udělal všechno, co je ve Vašich silách.
  Jana Lorencová Jana Lorencová přední česká investigativní novinářka, která rozkryla např. kauzy LTO a OKD