Každý tunel má slabý článek - pravda o vode.cz

Konce tunelů ve vodárnách a drancování peněženek lidí v České republice?

Soudci rozhodnou, zda jde v ČR odinstalovat tunel, kterým tečou peníze od lidí za vodu do zahraničí

Jak mnozí tušíte, v České republice proběhl za posledních 15 let velmi pokoutný a dle mne protiprávní proces, kterým byly v řadě regionů vyvedeny zisky z prodeje vody na zahraniční koncerny. Tomuto procesu jsem se postavil již v roce 2002. Jednak tím, že společně s rozumnými politiky, jsem v řadě regionů vytunelování vodáren zabránili – Náchod, Pardubice, Kroměříž, Přerov, Slovácko, M. Boleslav, Břeclav. A v dalších regionech jsem začal vodárny bránit přes soudy, protože političtí sluhové koncernů zde dosáhli vyvedení hospodaření s vodou na věčné časy do rukou cizinců. Tento proces přitom provázely často manipulace, lži, falešné sliby i korupce. U soudů jsem to doložil a žádám prosazení práva a obrany vodáren před tunelováním. Nečekal jsem, že na konečný verdikt budu čekat neuvěřitelných 15 let, ale věřím, že přes šílené peripetie a právní kličky protistran dochází ke zúčtování.

Rozhodování v kauze společnosti Vodovody a kanalizace Zlín může být průlomové pro celou ČR. Může jít o první a rozhodně ne poslední okresní vodárnu, ze které bude právní cestou odinstalován protiprávně zavedený soukromý penězovod mezi lidi a vodu. V takovém případě se hospodaření s vodou v celém okrese vrátí zpět do rukou okresní vodárny Vak Zlín a pod vliv měst a obcí. Vodárna a celý Zlínský okres budou znovu v postavení oprávněných žadatelů o dotace z EU. Zisky z vody, které platí lidé v ceně vodného a stočného přestanou téct  do Francie a budou moci být reinvestovány do obnovy trubek v okrese. Koncern bude muset vrátit to, co si za léta od lidí nahrabal.

Vyvádění zisků z vody na fr. koncern Zlín

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

— Co bude možné v ČR ukončit? —

Vyvádění zisků z vody na fr.koncern

Vyvádění zisků z vody na fr.koncern v Olomouci

Kde končí zisky z vody v PrazeLepší příležitost na to udělat si vlastní názor na to, kdo hájí zájmy občanů, města okresní vodárny již ani nebudete hned tak mít.

Každého, koho zajímá, zda půjde tunely odinstalovat nebo ne a zda justice v ČR funguje nebo ne, zvu na jednotlivá jednání soudů, která jsou nařízena na září. Jednání budou veřejná, bude probíhat rozsáhlé dokazování a můžete na nich slyšet argumentaci obou stran sporu.

Přehled NAŘÍZENÝCH jednání Vrchního soudu v Olomouci v kauze vytunelovaného Vaku Zlín

VaK Zlín, a.s. 30.4.2004 VS Olomouc 8.9.2016 v 8:30 hod.
č.dv. 104/přízemí, síň č. 4
o vyslovení neplatnosti valné hormady
a přiznání přiměřeného zadostiučinění
VaK Zlín, a.s. 28.8.2002 VS Olomouc 13.9.2016 v 8:30 hod.
č.dv. 109/přízemí, síň č. 6
o neplatnosti usnesení valné hromady
VaK Zlín, a.s. 3.12.2002 VS Olomouc 13.9.2013 v 13 hod.
č.dv. 109/přízemí, síň č. 6
o vyslovení neplatnosti usnesení valné hromady
VaK Zlín, a.s. 2.6.2008 VS Olomouc 14.9.2016 v 8:30 hod.
č.dv. 104/přízemí, síň č. 4
o vyslovení neplatnosti usnesení valné hromady
VaK Zlín, a.s. 11.12.2003 VS Olomouc 15.9.2016 v 8:30 hod.
č.dv. 104/přízemí, síň č. 4
o vyslovení neplatnosti usnesení valné hromady
VaK Zlín, a.s. 8.6.2005 VS Olomouc 15.9.2016 v 13:00 hod.
č.dv. 104/přízemí, síň č. 4
o vyslovení neplatnosti usnesení valné hromady

Cizince pro prodej české vody nepotřebujeme. Naši vodu si umíme prodávat sami.

Souhlasíte?

Přidejte se k iniciativě VODA 300.

Chceme vodu a obchod s ní , zpět v rukou státu / samospráv

Podívejte na praktiky koncernů a přidejte se k lidem, chtějí vrátit vodu zpět do rukou státu/samospráv a jejich vodáren.

Mám dost zdražování vodyChci se přidat k iniciativě 300


Související články

Ústavní soud dne 3.3.2015 vyhověl mé ústavní stížnosti v kauze vytunelování vodárny

Průlomové rozhodnutí soudu: Prodej vody se může vrátit zpět do společnosti Vak Zlín

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

About The Author

Radek Novotný

VODA JE ŽIVOT A MŮJ ŽIVOT, ANI ŽIVOT MÝCH DĚTÍ, PROTO DO RUKOU KONCERNŮ ROZHODNĚ NEPATŘÍ! Tím co dělám a jak žiji, jsem se naučil nebát se říct svůj názor, stát si za ním a tím bránit pokračování systému nastaveném v neprospěch lidí. Jsem ekonom a expert na praktiky koncernů a Hadů na radnicích. Vysvětluji a dokládám, že koncerny pro prodej české vody nepotřebujeme, přišly na vodě vydělat, ne nám pomáhat a řešit naše problémy. Problém nejsou koncerny, ale kolaboranti, nedostatek informací a manipulace se zastupiteli. Bez nich koncerny monopol vod nikdy neovládnou a nevyinkasují z vody ani korunu. 17 let dokládám, že v ČR poteče z kohoutků čistá voda, pokud budou obnovené trubky. Ty budou obnovené, pokud se do nich bude investovat a investovat se bude, pokud peníze, které za vodu zaplatíme, skončí zpět v infrastruktuře a ne v zahraničí. VODA patří do rukou měst či státu ne překupníků. Jsem autor projektu PRAVDA O VODĚ >>  a spoluzakladatele NADAČNÍHO FONDU PRAVDA O VODĚ. Pomohl ubránit řadu vodáren před vytunelováním a tzv. "provozním modelem" - Kroměříž, Přerov, Pardubice, Náchod ... Díky tomu dnes městské vodárny čerpají dotace z EU na investice, hospodaření s vodou mají zcela v rukou a prioritou je rozumná cena vody a obnova sítí, ne peníze od lidí na účtech majitelů korporací v zahraničí. Informovanými nejde manipulovat, proto vznikl datový portál www.PRAVDAOVODE.cz >> a YOU TUBE KANÁL PRAVDA O VODĚ>> Kde jsou informace, které jinde nejsou a darebáci je tají. Mají je max. soudci. Jsem spoluautor analýzy Transparency international: Kam odtékají zisky?>> a e-knihy PRAVDA O VODĚ: FAKTA?>> Spolu s lidmi jsem požádal 300 vrcholných politiků o nápravu systému s vodou v ČR: INICIATIVA VODA 300>  a spolu s cca  14.000 občany požaduji  po politicích v Parlamentu ČR nápravu a každý, se k nám může přidat:  VODA JE ŽIVOT - POŽADUJEME JI SPRÁVOVAT JAKO VEŘEJNOU SLUŽBU A NE KŠEFT Staňte se fanouškem a sdílejte to, co vás o vodě zaujme Facebook VODA LIDEM>>

1 Komentář

  • Josef Trnka

    Odpověď Odpovědět 9 srpna, 2016

    Moc si vážím lidí kteří mají sílu a odvahu bojovat za spravedlnost i pro ostatní !!! Jsem rád,že se ještě nějací takoví najdou !!! P
    (Abych toto podpořil, budu info o tomto rozšiřovat)

Napište komentář

* Povinné údaje