Mnipulace se soudci

Slib inflačního růstu cen byl podvodný argument, který měl zblbnout zastupitele, aby předali zisky z vody koncernu?

Takto se koncern dostával do vodáren a k ziskům z vody nejen ve Zlíně!

Oblíbeným „neodolatelným“ argumentem různých naháněčů koncernů, kteří se pokoušeli vlomit mezi vodu a lidi zahraniční koncern, přes manipulace se  zastupiteli, byl slib inflačního růstu cen vody, pokud zastupitelé předají monopol hospodaření s vodu do rukou koncernu a to po celou délku trvání kontraktu, nejčastěji šlo o 30 let, (pozn. Ve skutečnosti to znamenalo „navěky“, což nedávno přiznal p. Březík z vedení vytunelované vodárny Zlín, kdy veřejně přiznal že 450 mil. Kč, na to abychom to odkoupili zpět, nemáme).

24.1.2002 Zaslala Česká spořitelna pracující pro soukromý subjekt napojený na koncern Veolia (Vivendi) městu Zlín nabídku na „odkup“ akcií vodárny Zlín, a již za 4 měsíce na to, soukromý subjekt ovládl v rozporu se zákonem a stanovami Vodovody a kanalizace Zlín. Jedním z důvodů bylo, že zastupitelé města Zlín, které ovládalo Vak Zlín byli nalákáni na falešný slib, ohledně budoucího inflačního růstu ceny vody, což byl argumente lživý a patrně i podvodný a velice účinný, protože zněl fantasticky a vlastně proti němu nebylo obrany.

str. 15 nabídky České spořitelny na odkup akcií Vaku Zlín učiněné městu Zlín 21.1.2002 

Falešný slib a manipulace se zastupiteli

Realita je ovšem zcela jiná a dokládá, že slib inflačního růstu byla obrovská lež, která měla zblbnout zastupitele a zajistiti vyvedení monopolu vody do rukou koncernu!

Koncern již 1. rok poté, co převzal hospodaření s vodou na Zlínsku, v roce 2005 zvedl cenu vody o 9,87 %, zatímco inflace byla pouhé 1 %. Nikomu z politiků města Zlín a lidem ve vedení Vaku Zlín toto nevadilo!

růst ceny a inflace

Na jednání Vrchního soudu v Olomouci 14.9.2016 jsem senátu soudu sdělil:  „Jsem přesvědčen, že v roce 2004 30.4. na valné hromadě Vaku Zlín došlo k zavedení protiprávního systému, který je nevýhodný pro společnosti i akcionáře a dochází ke každoročnímu tunelování vodárny VaK Zlín, což se projevovalo i na každoročním schvalování valných hromad VaKu Zlín, kde se schvalují účetní uzávěrky, výsledovky. Celý ten proces dle mého názoru přesahuje rovinu obchodního práva, ale v rovině obchodního práva chci navrhnout několik důkazů, které ponechávám na senátu, zda je provede nebo neprovede. Dle mého názoru prokazují organizovaný komplot, který vedl k důsledkům, které můj právní zástupce v tomto materiálu předložil, kdy z VaKu Zlín bylo vyvedeno řadu aktiv, a to bezúplatně. A požitek z těchto aktiv požívá subjekt, který se sám přiznal, že VaK ovládá, rozdělí a to, co je ziskové, si nechá, zbytek vrátí obci.“  

Nemravný komplot jsem mimo jiné doložil srovnáním cen vody ve Zlínském kraji a postavením Vaku Zlín mezi místními vodárnami. Vak Zlín se z pozice 2 nejlevnější vodárny ve Zlínském kraji, velmi rychle vyšplhal na pozici vodárny s nejdražší cenou vody ve Zlínském kraji.  Od roku 2008 až do roku 2016 si tuto pozici pohodlně udržuje a falešné sliby, že zahraniční „know-how“ zajistí inflační růstu cen, nikoho z politiků nezajímá a proto lidé platí jako mourovatí. Poté, co koncern ovládl Vak Zlín a zisky z vody začaly téct od zahraničí, cena vody nejen, že neroste o inflaci, ale ona roste daleko více než ve všech okolních vodárnách Zlínského kraje, které zůstaly v rukou měst a obcí Vak Kroměříž, Vak Vsetín a Slovácký Vak.

     Zahraniční know-how a nejdražší cena vody v kraji

 

 Advokátka Vaku Zlín, M. Šourková, dle mého názoru, stejně podváděná a manipulována, jako předtím zastupitelé měst a akcionáři Vaku Zlín, v reakci na tyto informace sdělila soudu nepravdivé informace a ty předložila soudu. Poté, co jsem se ji ptal, zda má ověřené informace, které předkládá soudu, mu sdělila, že je takto dostala od klienta a pravdivost neověřovala.

Předložila tabulku vodáren seřazených od nejnižší ceny vodného a stočného k nejdražší ceně a soudu tvrdila: „Pokud jde o argumentaci vodného, stočného, já si nevzpomínám všechny obce, které jsme zaslechli ve Zlínském kraji, pamatuji si Kroměříž, ty další dvě vodárny nikoliv, ale v tu chvíli jsem se dívala tady do pořadí vodáren dle aktuálních cen vodného a stočného a ani jedna z těchto vodáren není před VaKem Zlín.“

Vedení Vaku Zlín prokazatelně nedává svému advokátovi pravdivé informace a ten nepravdivými informacemi argumentuje u soud.

Pořadí vodáren dle výše cen vody ve Zlínském kraji

Falešné a se zatupiteli manipulující „sliby“ infačnéího růstu cen, které je měla zblbnout, aby předali monopol vody do rukou koncernu, byly předkládány po celé České republice!

Oblbování zastupitelů sliby infl. růstu cen
shadow-ornament

Související články:

  1. Advokátka Vaku Zlín, M. Šourková, informuje nepravdivě soud nebo byla sama podvedena!
  2. Jaké stanovisko na kauzu Vaku Zlín a jeho vytunelování má státní zástupce?
  3. Pravda o vodě dnes i v České televizi: Zisk, který teče ze Zlína do zahraničí.
  4. Dokumenty o kauze Vaku Zlín, dokládající pokoutnost, nemravnost a protiprávnost celého dění
  5. Zlín: Co nevíte a proto platíte drahou vodu?
shadow-ornament

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

About The Author

Radek Novotný

VODA JE ŽIVOT A MŮJ ŽIVOT, ANI ŽIVOT MÝCH DĚTÍ, PROTO DO RUKOU KONCERNŮ ROZHODNĚ NEPATŘÍ! Tím co dělám a jak žiji, jsem se naučil nebát se říct svůj názor, stát si za ním a tím bránit pokračování systému nastaveném v neprospěch lidí. Jsem ekonom a expert na praktiky koncernů a Hadů na radnicích. Vysvětluji a dokládám, že koncerny pro prodej české vody nepotřebujeme, přišly na vodě vydělat, ne nám pomáhat a řešit naše problémy. Problém nejsou koncerny, ale kolaboranti, nedostatek informací a manipulace se zastupiteli. Bez nich koncerny monopol vod nikdy neovládnou a nevyinkasují z vody ani korunu. 17 let dokládám, že v ČR poteče z kohoutků čistá voda, pokud budou obnovené trubky. Ty budou obnovené, pokud se do nich bude investovat a investovat se bude, pokud peníze, které za vodu zaplatíme, skončí zpět v infrastruktuře a ne v zahraničí. VODA patří do rukou měst či státu ne překupníků. Jsem autor projektu PRAVDA O VODĚ >>  a spoluzakladatele NADAČNÍHO FONDU PRAVDA O VODĚ. Pomohl ubránit řadu vodáren před vytunelováním a tzv. "provozním modelem" - Kroměříž, Přerov, Pardubice, Náchod ... Díky tomu dnes městské vodárny čerpají dotace z EU na investice, hospodaření s vodou mají zcela v rukou a prioritou je rozumná cena vody a obnova sítí, ne peníze od lidí na účtech majitelů korporací v zahraničí. Informovanými nejde manipulovat, proto vznikl datový portál www.PRAVDAOVODE.cz >> a YOU TUBE KANÁL PRAVDA O VODĚ>> Kde jsou informace, které jinde nejsou a darebáci je tají. Mají je max. soudci. Jsem spoluautor analýzy Transparency international: Kam odtékají zisky?>> a e-knihy PRAVDA O VODĚ: FAKTA?>> Spolu s lidmi jsem požádal 300 vrcholných politiků o nápravu systému s vodou v ČR: INICIATIVA VODA 300>  a spolu s cca  14.000 občany požaduji  po politicích v Parlamentu ČR nápravu a každý, se k nám může přidat:  VODA JE ŽIVOT - POŽADUJEME JI SPRÁVOVAT JAKO VEŘEJNOU SLUŽBU A NE KŠEFT Staňte se fanouškem a sdílejte to, co vás o vodě zaujme Facebook VODA LIDEM>>

Napište komentář

* Povinné údaje