Seminář „LEVNÁ VODA NA DOSAH“ pro zastupitele, občany i podnikatele

Na Zlínsku probíhá léta protiprávní proces a na který doplácí lidé a města, přitom mám v rukou řešení. Před zastupiteli a občany na Zlínsku, jsou léta tajeny pravdivé a závažné informace týkající se vody, ceny za ní, investic, dotací z EU a stavu kolem Vodovodů a kanalizací Zlín, a.s. (Vak Zlín) a to včetně rozhodnutí soudů, které potvrzují dlouholeté protiprávní jednání na které spotřebitelé i města či obce 10 let doplácí.

Dnes je v kraji nejdražší cena vody. Společnost Vodovody a kanalizace Zlín, a.s. (Vak Zlín) nemůže čerpat dotace a peníze vybrané od lidí za vodu tečou do zahraničí. Na tato negativa byli politici Zlína a Vaku Zlín upozorněni. Někteří přesto jednali a jednají ve prospěch koncernu.

Po 12 letech soudy kauzu pochopily. Soud v březnu 2014 shledal protiprávnost kroků vedoucích k uzavření nevýhodných smluv mezi Vak Zlín a Veolia (Moravská vodárenská). Vedení Vaku Zlín dál brání zrušení protiprávní stav odvoláním, přestože ví, že nic z toho, co se před uzavřením smluv s Veolií slibovalo, neplatí! Nevýhodný systém tak funguje dál a „politici“ jednající v zájmu koncernu dál tají před lidmi informace.

Rozhodl jsem předat zastupitelům a veřejnosti informace a na Zlínsku uspořádám expertní semináře, určený zastupitelům, ale také podnikatelům i široké veřejnosti, kterou téma VODA zajímá, neboť jejich peníze za vodu tečou do zahraničí, místo do sítí. Jen informovaní lidé mohou chtít od svých zástupců nápravu.

Seminář

„LEVNÁ VODA NA DOSAH“

Prodej vody na Zlínsku zpět do rukou měst a obcí!

Cílem je vrátit prodej vody městům obcím do Vaku Zlín. Vodu prodávat bez překupníků, určovat cenu vody, zisky pro obnovu infrastruktury a čerpat dotace EU.

Předpokládám, že většina rozumných a slušných zastupitelů preferuje:

1)      financování sítí z peněz vybraných za vodné a stočné a čerpání dotací z EU

2)      cenu vody jako v okolních vodárnách a nikoliv nejdražší v kraji

3)      z peněz vybraných od lidí financovat na Zlínsku rozvoj regionu  

Pro lidi nevýhodný systém prodej vody přes překupníka lze ukončit. Funguje to v okolních regionech, může to fungovat i na Zlínsku. Právo je na straně občanů a zástupců měst. Soudní rozhodnutí musí být respektována a uvedena do života.

Řešení je na dosah ruky.

Máte-li zájem o informace, potom se podívejte na informace o seminářích a vyberte si jeden ze tří termínů:

  •   8.9.2014 ve Fryštáku

  •   9.9.2014 ve Zlíně

  • 10.9.2014 v Napajedlích 

Začátek semináře vždy v 16 hodin.

Při registraci na seminář vyplňte město, kde se chcete zúčastnit. Registrace je nutná z důvodu zajištění prostor! Neregistrovaným nelze garantovat vstup na seminář!

Dle počtu registrovaných zájemců upřesním 4.9.2014 konkrétní místo semináře. Dovolím si Vás požádat, abyste mi za obec, město, společnost či vaši osobu potvrdili, kolik osob má zájem o účast na semináři a v který termín.  

Registrace na seminář, informace a program semináře najdete na:

http://www.vodalidem.cz/seminarzl/

Informujete vaše zastupitele, občany, podnikatele a pozvěte je na seminář. Více o mě, včetně referencí zastupitelů z ČR na www.vodalidem.cz/muj-pribeh.

VODA JE ŽIVOT A MŮJ ŽIVOT, ANI ŽIVOT MÝCH DĚTÍ, PROTO DO RUKOU KONCERNŮ ROZHODNĚ NEPATŘÍ!

Inspiruji lidi, jak mít a říct svůj názor, jak se nebát, jak nebýt ovce a jak společně zabránit něčemu, co je v neprospěch lidí.

Jsem makroekonom a vodárenský expert na praktiky zahraničních firem a Hadů na radnicích. Vysvětluji a dokládám, že koncerny přišly na nás a na vodě vydělat, ne řešit naše problémy. Problém nejsou koncerny, ale kolaboranti mezi politiky a nedostatek informací a manipulace se zastupiteli.

15 let dokládám, že v ČR poteče z kohoutků čistá voda, pokud budou obnovené trubky. Ty budou obnovené, pokud se do nich bude investovat a investovat se bude, pokud peníze, které za vodu zaplatíme, skončí zpět v infrastruktuře a ne v zahraničí. VODA patří do rukou měst či státu ne překupníků.

Jsem autor projektu PRAVDA O VODĚ >>.

Pomohl ubránit řadu vodáren před vytunelováním přes tzv. „provozní model“ – Kroměříž, Přerov, Pardubice, Náchod … Díky tomu zde dnes města čerpají dotace z EU na investice, hospodaření s vodou mají zcela v rukou a prioritou je rozumná cena vody a obnova sítí, ne peníze od lidí na účtech majitelů korporací v zahraničí.

Informovanými lidmi nejde manipulovat, proto lidem informace poskytujiwww.PRAVDAOVODE.cz>>. Najdete zde takové, které jinde nejsou. Mají je max. soudci.

Jsem spoluautor analýzy Transparency international: Kam odtékají zisky?>> a e-knihy PRAVDA O VODĚ: FAKTA?>>

Spolu s lidmi jsem požádal 300 vrcholných politiků o nápravu systému s vodou v ČR: INICIATIVA VODA 300> Každý, se k ní může přidat:STOP ZDRAŽIVÁNÍ >>

Staňte se fanouškem a sdílejte informace o VODĚ Facebook VODA LIDEM>>

About The Author

Radek Novotný

VODA JE ŽIVOT A MŮJ ŽIVOT, ANI ŽIVOT MÝCH DĚTÍ, PROTO DO RUKOU KONCERNŮ ROZHODNĚ NEPATŘÍ! Inspiruji lidi, jak mít a říct svůj názor, jak se nebát, jak nebýt ovce a jak společně zabránit něčemu, co je v neprospěch lidí. Jsem makroekonom a vodárenský expert na praktiky zahraničních firem a Hadů na radnicích. Vysvětluji a dokládám, že koncerny přišly na nás a na vodě vydělat, ne řešit naše problémy. Problém nejsou koncerny, ale kolaboranti mezi politiky a nedostatek informací a manipulace se zastupiteli. 15 let dokládám, že v ČR poteče z kohoutků čistá voda, pokud budou obnovené trubky. Ty budou obnovené, pokud se do nich bude investovat a investovat se bude, pokud peníze, které za vodu zaplatíme, skončí zpět v infrastruktuře a ne v zahraničí. VODA patří do rukou měst či státu ne překupníků. Jsem autor projektu PRAVDA O VODĚ >>. Pomohl ubránit řadu vodáren před vytunelováním přes tzv. "provozní model" - Kroměříž, Přerov, Pardubice, Náchod ... Díky tomu zde dnes města čerpají dotace z EU na investice, hospodaření s vodou mají zcela v rukou a prioritou je rozumná cena vody a obnova sítí, ne peníze od lidí na účtech majitelů korporací v zahraničí. Informovanými lidmi nejde manipulovat, proto lidem informace poskytujiwww.PRAVDAOVODE.cz>>. Najdete zde takové, které jinde nejsou. Mají je max. soudci. Jsem spoluautor analýzy Transparency international: Kam odtékají zisky?>> a e-knihy PRAVDA O VODĚ: FAKTA?>> Spolu s lidmi jsem požádal 300 vrcholných politiků o nápravu systému s vodou v ČR: INICIATIVA VODA 300> Každý, se k ní může přidat:STOP ZDRAŽIVÁNÍ >> Staňte se fanouškem a sdílejte informace o VODĚ Facebook VODA LIDEM>>

Napište komentář

* Povinné údaje