Pravomocný rozsudek

Ukončuje letité tunelované vodárny a drancování peněženek lidí. Rozsudek vrací vodu, hospodaření s ní, zisky z vody, rozhodování o ceně vody a o reinvestování peněz vybraných od lidí za vodu do rukou měst, resp. jejich vodárny.

Voda je život a náš život ani život našich dětí do rukou koncernů rozhodně nepatří!

Kolem vody v ČR se děje obrovská levota, kterou protiprávně realizují ve prospěch cizinců pracující Hadi na radnicích. Dochází k pokoutné privatizaci zisků a k zestátnění nákladů. Proto je u nás drahá voda, nemůžeme čerpat dotace, vodárenské trubky chátrají a moc nad strategickou surovinou mají v rukou cizinci. Česká republika se stává kolonií, díky čemuž občané platí za vodu miliardy, které končí v cizině, místo v obnově našich trubek.


Kde není žalobce, není soudce, ani rozsudek

Proto jsem se v roce 2002 obrátil na soudy, kdy jsem začal sebe a nás všechny bránit. Dne 22.11.2016, po neskutečných 14 letech, Vrchní soud v Olomouci potvrdil správnost mého názoru a také závěr soudce Krajského soud v Brně, který zní:

Proces, kterým byla voda předána do rukou zahraničního koncernu je nemravný, protiprávní a do samého počátku neplatný. Usnesení valné hromady, kterým byly 30.4.2004 schváleny smlouvy s Veolií zavádějící tzv. provozní tunel, jsou neplatné.

Obdobný pokoutný proces jako ve Zlíně proběhl v Kladně, Mělníku, Chrudimi, H.Králové, v Praze... Pokud někdo z politiků tvrdí, že soudní cestou nelze tunelování vodáren ukončit, pak vězte, že lze, pokud je vůle.


Závěr soudce Krajského soudu v Brně z roku 2014


Co bude následovat? Ukáže, zda politici hájí zájmy lidí nebo jde o Hady na radnici, kteří kolaborují s cizinci

Budou-li hájit zájmy občanů, pak převezmou správu vody zpět do městské vodárny. Tím získají dotace a plnou kontrolu nad vodou a její cenou.

Budou-li jednat jako Hadi na radnici, pak se pokusí zvrátit rozsudek a udržet koncern u koryta s vodou, např. přes nové "výběrové", kdy vítěz je už teď předem určený.

Krajský soud v Brně

Budu-li politici jednat v zájmu lidí, pak lidé na Zlínsku budou moci mít cenu vody opět obdobnou jako okolní vodárny v rukou obcí nebo dokonce nižší

Vodárna Zlín bude v pozici, kdy bude moci dostat stamilióny na obnovu trubek


V opačném případě, bez ohledu na rozsudek, potečou peníze lidí dál do ciziny. Koncern bude určovat dál vše, včetně ceny vody a svých zisků.

Budete poslouchat další lži a výmluvy, které budou zoufalým pokusem, paralyzovat starosty a obranu zájmu občanů, měst a Vaku Zlín.

Půjde o jasný důkaz, že ve vodárně a na městě pracují "politici" pro cizince a ne pro lidi. Přes rozhodnutí soudu budou dál udržovat tok zisků z vody na účty koncernů, i když soud toto umožnil okamažitě zastavit a umožnil:

  1. zrušit tunel, kterým tečou peníze od lidí ze Zlínska do Francie
  2. vrátit vodu a hospodaření s ní z rukou cizinců zpět do rukou měst a obcí
  3. vodárně i obcí v regionu získat zpět možnost čerpat dotace (cca 600 mil. Kč)
  4. získat neoprávněné obohacení na majetku vodárny (cca 750 mil. Kč)
  5. uplatnit škody a plně rozhodovat o ceně a ziscích z vody
  6. udělat z vodárny zpět funkčního správce monopolu vody v regionu

Mezi starosty již byla jedna lež vypuštěna. "Rozhodnutí soudu se prý netýká Smlouvy o nájmu a provozování." Ano, soud rozhodl o Smlouvě o prodeji části podniku, ale smlouvy o tzv. provozním modelu byly v roce 2004 uzavřeny dvě a byly vázané. Neplatnost jedné znamená neplatnost druhé.  


Celá kauza je krok za krokem zdokumentována

Krajský soud v Brně
arrow
DOST BYLO ZDRAŽOVÁNÍchci se přidat k petici