PETICE

Už toho bylo dost

shadow-ornament

VODA JE ŽIVOT A NÁŠ ŽIVOT, ANI ŽIVOTY NAŠICH DĚTÍ, DO RUKOU KONCERNŮ ROZHODNĚ NEPATŘÍ

shadow-ornament

Dle čl. 18 Listiny základních práv a svobod a zákona č. 85/1990 Sb. o právu petičním:

My, níže podepsaní občané, prostřednictvím této petice žádáme, aby předseda vlády, vláda,  členové Parlamentu České republiky a zastupitelé měst a obcí respektovali náš výše uvedený názor a vyzýváme politiky, aby prosadili jeho realizaci.  Současně všechny politiky vyzýváme, aby se seznámili s obsahem "Výzvy k problematice vodárenství", zaslané 15 zastupiteli a vodárenskými odborníky dne 16.4.2015, mimo jiné k rukám předsedy vlády Bohuslava Sobotky.


Každý rok tečou naše miliardy za vodu tam, kam nemají!

Máme stejné zkušenosti jako politici ve Francii, tak podle toho jednejme!


Vážení zástupci občanů České republiky

Podpisem této PETICE vyjadřuji podporu Iniciativě VODA 300 a přidávám se k myšlence:

Vraťte vodu a hospodaření s ní zpět do rukou měst a obcí nebo státu, protože voda není samozřejmost, pro život je nezbytná a rozhodně nepatří do rukou koncernů!

Chci se přidat k Výzvě vládě

Vyplňte prosím všechny položky petice.

privacy Nemám rád SPAM, email můžete kdykoliv odhlásit

  • "Veškerá společnost začíná jedním člověkem - každým z nás." Zdeněk Weber

  • „Vše, co lidé zavedli, mohou lidé změnit, když se proto rozhodnou!“ Radek Novotný

Petici vyplňte pečlivě, úplně a pravdivě, aby nebyl znevažován smysl této aktivity, která má za cíl vrátit prodej vody zpět do rukou měst a obcí.

Děkujeme všem za ochotu vyjádřit podporu našemu snažení.

MUDr. Michal Chromec                         Ing. Radek Novotný 

 

Za petiční výbor:
Ing. Radek Novotný, Na Drahách 247, Sviadnov
MUDr. Michal Chromec, Alšova 2891/2a, Přerov I-Město, 750 02 Přerov

Podpisový arch k petici
Dle §4 zák. č. 85/1990 Sb., o právu petičním, uvádíme, že podpisový arch se týká petice „PRAVDA O VODĚ“. Dále uvádíme, že přílohou každé složky jsou citace z petičního zákona.

Přidejte svůj komentář

Autoři petice

Ing. Radek Novotný

Vodárenský konzultant a odborník na praktiky koncernů. Léta pomáhá zachovat vliv obcí na vodu a na to, aby peníze vybrané od lidí končili v obnově trubek a ne v zahraničí. Pojmenoval tunely - TUNELY - a v řadě regionů je pomohl obcím zastavit. Je autor portálu www.pravdaovode.cz a projektu PRAVDA O VODĚ, kde poskytuje informace o ceně vody, vodárnách a dění na radnicích. Učí zastupitele a lidi, jak ubránit vodárny před nájezdníky. Při obraně vodáren se obrátil na soudy, které mu dávají za pravdu.

MUDr. Michal Chromec

Dlouholetý zastupitel města Přerov a 12 let předseda představenstva Vodovodů a kanalizací Přerov, a.s., který s poctivými politiky opakovaně ubránil vodárnu před koncernovými nájezdníky. Inicioval Dohodu měst o společné strategii, která  zajistila suverenitu  rozhodování  měst ve vodárně. Díky tomu Vak Přerov dosáhl na dotace z EU, peníze od lidí investuje do rozvoje vodárny a cenu vody má přitom nižší než většina koncernů v okolí.


Zdražování vody neskončí, dokud bude kšeftem cizinců!

Cizince, kteří nám z našich studní prodávají českou vodu, nepotřebujeme. Vodu si umíme prodávat sami. To, co nepošleme do Francie, kde žádné trubky nemáme, můžeme investovat do obnovy nebo rozvoje trubek nebo o to můžeme zlevnit voda.

CHCI VODU V RUKOU STÁTU/SAMOSPRÁVPodívejte se a přidejte se

"Vážený pane Radku Novotný, děkuji Vám za Vaši neuvěřitelnou iniciativu. Jak hezky odhalujete zloděje v našich zastupitelstvech. Vynaložím také co nejvíce energie proto, aby např. moje vnučka neplatila za vodu více než je nutné. Vážím si Vás!"

 

- Josef Říhák
shadow-ornament