Má dopověď fr. koncernu Veolia

Za tím, co léta tvrdím, dokládám, dělám a proti čemu bojuji, si stojím a budu stát dál! To, co se děje v českém vodárenství, není správné. Lidé, města i stát na to doplácí. Je třeba vrátit hospodaření s vodou zpět do rukou městských vodáren, bez ohledu na to, že se to koncernům nebo naháněčům koncernů či Hadům na radnicích nelíbí.

Informace sdílejte a šiřte. Čím více lidí ví, co se s vodou a kolem ní děje, tím dříve bude stav v ČR napraven zpět ve prospěch lidí.


Ing. Radek Novotný, autor projekt PRAVDA O VODĚ

Voda je život a můj život, ani život mých dětí, do rukou koncernů rozhodně nepatří!

Ing. Radek Novotný, tel. 774 774 680, RN@CCCFM.CZ

Projekt Pravda o vodě, jehož součástí jsou m.j. web www.pravdaovode.cz a faceboook www.facebook.cz/vodalidem, je projekt, který vznikl s cílem přivést pozornost občanů, zastupitelů měst a obcí a zástupců Parlamentu České republiky a Vlády ČR k dění kolem distribuce vody ve městech a obcích a hospodaření s vodou a spustit proces převzetí kontroly nad obchodem a hospodařením s vodou zpět do rukou měst a obcí, obdobně jako tento proces probíhá ve Francii, Německu či Itálii. Ve světě bývá tento proces označován např. remunicipalisation (francouzsky).

Jde o investigativní projekt, který se podílí na rozkrytí významných privatizačních kauz ve vodárnách a současně ukazuje reálné srovnání důsledků realizovaných priorit vodáren v rukou obcí a vodáren v rukou zahraničních koncernů. Za tím, co léta tvrdím, dokládám, dělám a proti čemu bojuji, si stojím a budu stát dál! Vytváří trvalý informační kanál o vodárnách, ceně vody a prioritách měst a koncernů a podporuje informovanost zastupitelů i občanů, v otázkách skutečného dění ve vodárenství České republiky a v zahraničí.

Projekt si dal za cíl informovat o problematice hospodaření s vodou v ČR a v zahraničí, spuštění celospolečenské diskuse k distribuci vody, prosazení v hospodaření s vodou veřejného zájmu, prosazení legislativního ošetření toho, aby ten, kdo financuje vodárenskou infrastrukturu, prioritně inkasoval zisk z prodeje vody, ukončení vazalských smluv a vrácení distribuce vody zpět do rukou samospráv. Má za cíl spustit vrácení hospodaření s vodou zpět do rukou měst a znovunabytí kontroly nad peněžními toky a zisky z vody veřejnoprávním sektorem.


shadow-ornament

Co proběhlo těsně před "akcí" VEOLIE?

Informace sdílejte a šiřte. Čím více lidí ví, co se s vodou a kolem ní děje, tím dříve bude stav v ČR napraven zpět ve prospěch lidí.

Dne 25.11.2016, ná základě mé žaloby, ukončil Vrchní soud protiprávní tunelování Vodovodů a kanalizací Zlín, a.s.. Hospodaření s vodou se tak vrací do rukou měst a do rukou Veolie se dostalo protiprávně.

INFORMACE ZDE

Dne 30.12.2016, jsem zveřejnil informaci, že mne oslovila ČT, pořad NEDEJ SE PLUS, zda v pořadu odpovím na jejich otázky. Např. Zda budu požadovat po Veolia vrácení práv do VAK Zlín, a neoprávněného obohacení od roku 2004?

INFORMACE ZDE

Bez ohledu na Veolii či jakýkoliv jiný koncern, jsem s ČT samozřejmě točil. Zda totéž udělala Veolia se ukáže. Při minulém natáčení psala na Radu ČT stížnost, proto věřím, že se před kameru postaví a lidé budou moci posoudit názory VEOLIE x PRAVDA O VODĚ a budou vědět, komu mají věřit a kdo jedná v jejich zájmu.


Zde je dopis, který mi údajně Veolia zaslala

Fr. koncern Veolia mi před natáčením pořadu NEDEJ SE PLUS poslal dárek k novému roku 2017.

To, co poslal zveřejňuji a budu veřejně informovat i o tom, co Veolii odpovím. Posuďte, zda jde o šikanozní pokus mne a vlastně všechny občany ČR zastrašit a zbavit rozumu, sebeúcty i svobody nebo o oprávněný požadavek ochrany jména.


Informace sdílejte a šiřte. Čím více lidí ví, co se s vodou a kolem ní děje, tím dříve bude stav v ČR napraven zpět ve prospěch lidí.


Chcete mne podpořit? Zde je odkaz, jak a čemu můžete pomoc

Co si o mém jednání, o projektu PRAVDA O VODĚ a o mých cílech myslíte, pište zde: