Objednávka semináře

"LEVNÁ VODA NA DOSAH ON-LINE"

10 hlavních témat

  • Čistá, nebo protiprávní "privatizace" okresních vodáren? Co se slibovalo a jaká je realita?
  • Proč nemá privatizovaný VAK dotace z EU a jak je může získat? O jaký objem peněz se jedná?
  • Léta nejdražší vodné a stočné! Voda prodávaná koncernem, nebo vodárnou v rukách měst a obcí?
  • Jak jsou na tom vodárny v kraji? Srovnání vodáren z pohledu zisků i čerpání dotací z EU!
  • Stanoviska soudů! Jaké jsou závěry soudů o protiprávním průběhu privatizace vodáren?
  • Protiprávní stav! Jak dlouho trvá a jak ho lze ukončit? Co to lidem a městům přináší?
  • Náprava ve prospěch lidí! Jak vrátit prodej vody zpět do rukou měst a obcí?
  • Co probíhá ve vodárenství ČR a pro koho je to výhodné? Jak jednají politici?
  • Proč schází vodárnám peníze na investice, když přitom mají nejdražší cenu vody?
  • Co pochopili lidé v zahraničí a postupně i v ČR ohledně správy vodárenských sítí a prodeje vody?

PRŮBĚH SEMINÁŘE

Ihned po jeho zaplacení obdržíte přístup k SEMINÁŘI ON-LINE. Seminář absolvujete formou 3 informačních bloků ve formě videí, zveřejněných postupně během 9 dnů. Každý blok se skládá z videa, které obsahuje samostatné téma a odpovídá na řadu otázek. Ve třech blocích najdete odpovědi na 10 výše uvedených okruhů. Ihned se můžete podívat na první blok. Abyste měli čas porozumět informacím nebo si je ověřit, uvolním druhý a třetí blok informací vždy za tři dny po předchozím bloku. K základním tématům dostanete na konci semináře ZDARMA 3 BONUSY, které doplňují informace ze semináře o "pohled lidí z venčí".

ÚKOLY

Abyste informace pochopili, dostanete na konci každého bloku úkol. Jeho splnění vás dovede k vlastnímu ověření stavu prodeje vody ve vašem regionu. Na splnění úkolu by vám měl stačit internet a čas do zaslání dalšího bloku informací.

GARANCE

Pokud vás 1. blok informací nezaujme, případně zjistíte, že pro vás seminář není, můžete do zveřejnění 2. bloku informací (2.video), tj. do konce druhého dne od získání přístupu do členské sekce, požádat o vrácení platby a seminář ukončit - pošlete mi na rn@cccfm.cz zprávu, že končíte, a já vám  zruším členský přístup a pošlu vám zpět vaše peníze. Seminář nebudete dál absolvovat a neobdržíte BONUSY.

BONUSY

Názory 3 hostů z fyzického semináře ve Zlíně na dění kolem a ve  Vaku Zlín a dopady, které toto jednání má na lidi, cenu vody, rozpočty měst a stav vodárny.

VÝHODY

Příležitost získat informace v době, kdy máte chuť a čas se tématem zabývat. Na rozdíl od fyzického semináře máte u varianty ON-LINE možnost se během celého průběhu (9 dnů) k obsahu opakovaně vracet. Informace si tak můžete projí vícekrát. Rychlá dostupnost kdekoliv, kde je internet. Přístup k informacím z ON-LINE  semináře budete mít ještě 5 dní do zveřejnění 3. bloku (VIDEA) informací z ON-LINE semináře, během té doby obdržíte také BONUSY.

Dotazy a diskuse k tématu mezi absolventy probíhá i po ukončení semináře přes facebook.cz10. den obdržíte slíbené BONUSY.