Objednávka e-knihy

Fakta ukazují důsledky dění za posledních 15-20 let ve vodárnách v ČR. Ukazují a dávají srovnání obchodu s vodou přes vodárny v rukou obcí a v rukou koncernů a ukazují alternativy výhodné pro města, a jiné výhodné pro koncerny.

Mohu si dovolit říct, že takto ucelený komplet informací o vodě, resp. o tom, co se kolem ní děje, nikde jinde není, a i kdyby byl, tak ho nedostanete. Lidé, kteří tyto informace mají, vám je nedají, protože jim platíte právě proto, že informace nemáte.

Cena

490 Kč

Tímto příspěvkem mi současně pomáháte aktualizovat a rozšiřovat obsah stránek www.pravdaovode.cz a také financovat obranu vodárny přes soudy s cílem vytvořit soudní precedens vrácení vody zpět do rukou měst a obcí, resp. do jejich vodáren po celé ČR.


E-kniha a k ní bonusy ZDARMA

  • 12 doplňujících videí o vodě a názor politiků na vodu v souhrnném čase cca 45 minut
  • Obchodní strategie, která prozrazuje, že zahraniční koncern nejdříve městské vodárny skrytě ovládl a poté si byznys s vodou upravil k obrazu svému. Vodárny tak nemohou čerpat dotace z EU a přišly o zisk z vody.

Reálné ukázky, jak to funguje v obchodu s vodou a stanovisko subjektu, který se pokoušejí obchod s vodou ovládnout. Dávám je k e-knize, aby lidé pochopili, co se děje, ale také aby věděli, co dělat pro nápravu a byli silní v argumentaci. BONUSY dokládají dění v řadě okresů.


Pokud informace v e-knize "PRAVDA O VODĚ: Fakta" pro vás nebudou užitečné nebo zjistíte, že jste nezískali přehled o tom, co se děje s penězi, které platíte z vodu, tak mi do 30 dnů od doručení e-knihy napíšete a já vám bez otázek VRÁTÍM částku za e-knihu v plné výši!

Video: Proč stále zdražuje voda?