Jak zajistit, aby peníze občanů končily v obnově trubek a ne na účtech koncernů?

Vrátit vodu zpět do rukou okresních nebo krajských vodáren!Je třeba vrátit hospodaření s vodou zpět do rukou městských vodáren.

Jedině tak budou peníze vybrané od lidí za vodu reinvestovány do obnovy trubek a místo kšeftu a zisků bude prioritou veřejný zájem, obnova trubek a čistá voda. Pochopili to lidé a politici ve Francii, v Německu a pochopí to lidé a začali toto napravovat.

Mezi politiky jsou bohužel i Hadi na radnicích, kteří skrytě pracující pro koncerny. Koncerny navíc ovládly i vodárenská sdružení, kde zaměstnávají vysloužilé "politiky". Tito pak šíří mediální smog. Např. voda zdraží, protože chybí peníze na investice na obnovu trubek. Ano, ale chybí, často protože titíž lidé instalovali mezi vodu a lidi cizince a díky nim tečou naše peníze na účty koncernů místo do trubek.

Pochopí to i lidé a politici v České republice?


Proč je třeba vrátit vodu zpět do rukou samospráv?

Protože jedině tak mohou rozhodovat o všem co se vody týká.Politici jsou v postavení, kdy mohou prosadit zájem státu a lidí a vrátit vodu do rukou obcí.


Proto jsem založil s lidmi CHARTU VODA 300.


O tom, jak je to s vodou nastaveno rozhoduje 300 politiků! 81 senátorů, 200 poslanců, 17 členů vlády, ombudsman a nejvyšší státní zástupce. Rozhodují, zda je obchod s vodou nastaven pro 10 mil. občanů České republiky nebo pro zahraniční koncerny a oligarchy. Těchto 300 vrcholných politiků může pokřivený systém napravit.

Proto jsme jim v rámci CHARTY VODA 300 předali informace o tom, co se děje a požadujeme nápravu a znovunabytí kontroly nad vodou a zisky z vody veřejnoprávním sektorem. Voda nesmí být kšeft zahraničních koncernů NA ÚKOR LIDÍ a státu.


Vody je dost pro lidskou potřebu, ale nedostatek pro lidskou chamtivost.

Mahátma Gándhí

O vodě v České republice rozhoduje posledních 20 let především lidská chamtivost.Neposílejme naše peníze do Francie a daňových rájů. Investujeme je do obnovy a rozvoje vodárenských trubek nebo cenu vody zlevněme.

Stop dalšímu zdražování vody

Požaduje vrátit hospodaření s vodou zpět do rukou měst nebo státuPožadujeme přidat právo na vodu do listiny základních práv a svobod.

" Chci Vám poděkovat za práci, kterou děláte, protože má smysl. Kdyby každý člověk na planetě jen občas pohnul zadkem pro dobro společnosti, byli bychom dávno "za vodou" 🙂   A já věřím, že tento čas přichází. Ze stáda ovcí stále častěji vystupují berani a jdou svou cestou pro dobrou věc."

- Gabriela Fuksová
shadow-ornament

MUDr. Michal Chromec

"My se známe díky vodárnám nebo díky vodárenství. Myslím, že to bude přes dvanáct roků. Jak jsem tohoto člověka poznal? Když jsem se spolu s dalšími lidmi začal bránit tomu, aby se s našimi vodárnami stalo to, co se stalo s jinými. Zoufale jsem hledal argumentaci. Některé věci jsem sice byl schopen vypočítat, ale bylo lepší, když čísla poskytne inženýr, ne doktor. Tak jsem inženýra hledal a našel. Aniž bych ho vyzval, tak jsem dostal text, který přesně odpovídal mým potřebám a propočtům. Byl od inženýra Novotného.

MUDr. Michal Chromec
předseda představenstva Vak Přerov, a.s. a člen zastupitelstva města Přerov

Chceme platit za vodu jen to, co je skutečně třeba. Chceme, aby peníze, které platíme za vodu, byly reinvestovány zpět ve vodárenském odvětví a nekončily v cizině na účtech zahraničních koncernů. Chceme kontrolu a správu vody pro další generace v rukou státu.

Chcete totéž?

Pak, se přidejte k lidem, kteří již požadují nápravu ve prospěch lidí a měst

Pomozte poslat koncerny domů. Šlo to s armádou Sovětského svazu, půjde to i s koncerny.

Mám dost neustálého zdražování vody na úkor lidí