Voda nemusí stále zdražovat. Stačí, když naše peníze skončí zpět v odvětví a ne v zahraničí.

Je potřeba vrátit vodu a hospodaření s ní zpět do rukou okresních/státních vodáren a totéž říkají i Francouzi!

Pak budou peníze vybrané od lidí za vodu reinvestovány do obnovy trubek a místo kšeftu a zisků, pak bude prioritou veřejný zájem, obnova trubek, čistá voda a rozumná cena vody.

Pochopili to lidé a politici ve Francii, v Německu. Je načase, aby to pochopili i politici v České republice. Jsou v postavení, kdy mohou nápravu prosadit.

Jak poznáte, zda politik pracuje pro lidi nebo pro koncerny?

Požadujete odpověď na otázku. Kdo má mít v rukou vodu-hospodaření s vodou- vodárenskou infrastrukturu? Stát/města nebo zahraniční koncerny?

Jiná odpověď než města/stát je důkaz, že politik pro lidi nepracuje. Možná není Trojský kůň, ale to, že vodě  nevěnuje pozornost vlastně znamená, že pro lidi nepracuje. Stává se NEVOLITELNÝ a volby jsou vlastně pořád 🙂 - komunální, poslanecké i senátní.

Pozor. Často lidé, kteří před 10-15 lety protiprávně vyváděli vodu do rukou koncernů, dnes v médiích hlásají, že voda musí zdražit, protože chybí peníze na investice do vodárenských trubek.

Ano, chybí, protože zavedli pochybný  systém privatizace zisků a zestátnění nákladů a díky tomu končí čím dál více našich peněz v cizině a ve vodárenství schází.

Voda je dar a s darem se nekšeftuje

Souhlasíte?

Přidejte svůj podpis k tisícům lidí, kteří požadující toto respektovat.

Petice VODA JE ŽIVOTPožadujeme zachovat vodu v rukou měst/státu

Petici již podepsalo

4533 občanů

12,1 miliard korun!

Odteklo z našich kapes do zahraničí za období 2012-2016. Za to lze bez zdražení vody postavit čistírny pro dvě Prahy nebo 121 čistíren pro menší města.

Neposílejme naše peníze do Francie, Španělska, Rakouska, Japonska nebo do daňových rájů.

Investujeme je do obnovy a rozvoje vodárenských trubek nebo cenu vody zlevněme.

Voda je život, ne zbožíVodu je proto třeba spravovat ne s ní kšeftovat

Co o PoV říkají občané?

  • Jana Svobodová, České Budějovice Jana Svobodová, České Budějovice

    "Čím víc mám roků, tím víc si považuji charakterů lidí a moc mě povzbuzuje v mých snahách pomáhat lidem, kde jsem schopna, když vidím, že je nás víc, kteří nejsou jen slepé ovce. Proto jsem nevydržela a musela jsem Vám napsat, kterak si Vás vážím. Taky proto, že o Vás vím už dlouho. Takže znovu děkuji a VYDRŽAŤ!!! Obdivuji to, co děláte. Mějte vždy po ruce někoho, kdo i Vás povzbudí a podpoří, i když s naší vládou to není jednoduché, stejně jako s národem, který ještě spí......nebo čeká, až to druzí zařídí, aby se svezl. No, důležité je to, abychom měli čisté svědomí. Dávejte na sebe pozor!"

  • Gabriela Fuksová Gabriela Fuksová

    " Chci Vám poděkovat za práci, kterou děláte, protože má smysl. Kdyby každý člověk na planetě jen občas pohnul zadkem pro dobro společnosti, byli bychom dávno "za vodou" 🙂   A já věřím, že tento čas přichází. Ze stáda ovcí stále častěji vystupují berani a jdou svou cestou pro dobrou věc."

Nadační fond PRAVDA O VODĚ

DÁVÁ VÁM NÁŠ BOJ ZA VODU SMYSL?! PODPOŘTE NÁS

Převodem na transparentní účet u ČSOB:

966665/0300

nebo