Co je za intelektuální fasádou Petra Fialy? 🎭 Leader, pitomec nebo podvodník a politický šmejd?

Previous slide
Next slide

🎯Pan Fiala: Politik s vizí a božími signály

Pan Fiala má u mě 1* a já ho prostě žeru a to nejsem na kluky. Za posledních 30 let je jediný politik, který je čestný, duchaplný, pravdu šířící a své sliby dodržující. Má jasné vize, vysílá boží signály a co řekne, to dodrží. Prostě chlap s kulema, za kterého mluví činy a výsledky.

Nežvaní, neslibuje, nelže, nemanipuluje, nepodvádí, není zbabělé prase, které svádí vlastní neschopnost na předchůdce nebo na konflikty v jiných zemím či mezi mimozemšťany. Chlap, který za za štěstí občanů ČR hrdě padne na barikádě.

💼 Muže dělají činy a výsledky a ne řeči

Díky p. Fialovi naše země vzkvétá. Občané ČR v příjmech dohnali a předehnali občany západních zemí. Snížil daně,  zavřel zloděje z koalic či vlád ODS – ČSSD – KDU atd., kteří jsou odpovědní za rozkrádání ČR v letech 1990-2020,  př. kauzy LTO, vodárenství nebo solárních baronů

🤗 ODS nezvýší Poplatky za ČT. Prý je zruší!

Pan Fialy zajistil, že za funkční období jeho vlády nedojde k zvýšení televizních poplatků. Nebudou placeny ani z daní. Prý již uvažuje, že je budou platit proradní politici, kteří v médiích lhali ve volbách a podvedli občany, kteří se museli dívat na jejich mordy.

💣 Válka nevydělává jen zbrojovkám, ale díky genialitě p. Fialy i občanům ČR

P. Fiala je první politik, který cizí válkou vydělá občanům miliardy. Zavedením válečné daně – windfall tax – se z cizí války stal zdroj 100 miliard Kč do rozpočtu ČR, tzn. válka státu vydělá více, než jsou dividendy ČEZu.

👨‍💼 Za Fialou stojí stovky odborníků a proto stát jede jako po másle

Politici si zaslouží navýšení platů. Připravenost ODS vládnout po 10 letech v opozici je fantastická. Pro ODS pracuje tým se stovkou odborníků. Proto p. Fiala ví, co a jak dělat. Skvěle připravený tým, plní do puntíku vše, co občanům ODS slíbila. 

🚫 Konec korupce: Fialova spravedlivá ruka

Mafie, oligarchové a korporace u našich strategických monopolů končí před soudy a řada z nich v base, jako např. ve Francii. Voda konečně opět vydělává obcím, jako v Paříži či v Berlíně  (energie, plyn, teplo také). Za katrem sedé i ti, kdo je tam instalovali.

⚖️ Mír: Fialův globální zásah

P. Fiala, je světový leader.  Vyjedná trvalý mír mezi východem a západem i severem a jihem, ale také jihem a jihem…

💪 Chuck Norris prohrál s P. Fialou ve všem

Fiala porazil Chucka Norrise nejdrříve v počtu kliků a pak ve všem. Lidé v nouzi volají „Pane Bože“. Pan Bůh vodlá „Chacku Norrisi“ a Chuck Norris volá „Petře Fialo“.

💪 Petr Fiala dal šanci vládnout pidi-stranám

P. Fiala se nezištně dělí o moc se stranami, které nemají co nabídnout a proto nemají podporu ani 5 % voličů. O to více prosazují „novátorské myšlenky“ EURO či manželství pro všechny. Nejdříve pro stejné páry a časem na zkoušku třeba pro Kozu s mužem nebo Capa s ženou. Tím vyřeší populační krizi v ČR.

🌐 Pan Fiala: Akademik hrdina v akci

P. Fiala je jediný politik, který zatočil s namyšlenými miliardáři i s psychopaty v korporacích a v politice v EU, Americe, Číně i v Rusku, Indii a v ČR.

🗃 Vítězství zdravého rozumu Fialy nad Nemocným rozumem EU

EU nefuguje. Nefunguje na jihu Evropy EURO? Asi tam mají moc horko. Jsou drahé energie? Tak EU nařídí povinné odvody obnovitelných zdrojů a zakáže jadernou energii. Fiala toto zruší. Energii zelvní a to nastartuje konkurenceschopnost EU

🤗 Pan Fiala: Moudrý správce pro všechny

Nikoho nenechá padnout a to nejen občany, ale ani např. p. Křetinského, Komárka či Krejčíře. Všichni pod jeho těžíme z ekonomického růstu. Žádné, ráj bude až umřete nebo sliby, že do 10 let budou platy jako na západě. Už je to tady a žijeme v ráji.

🏖️ Fialové Ladovské zimy, prostě pohoda

Už se těšme na další zimu. P. Fiala zajistí dostatek sněhu a mráz, který dá odpočinout přírodě. Současně, ale pro občany zajistí levný plyn, uhlí i energii. Plyn dodají levně přátelé z USA a levnou energii přátelé z Německa. A uhlí? No přece přátelé ODS – uhlobaroni.

🌍Fialova vize: Levná energie pro všechny

Fiala zrušil emisní povolenky v celé EU. Elektřina je za hubičku z větru, slunce a moře. Obce mají svou jadernou elektrárnu a kryt pro občany pro případ pádu meteoritu, s bazénem a Netflixem na tři roky zdarma. Peníze zajistit p. Fiala zabavením majetku solárních baronů a rozkrádačů a korupčníků z tunelovaných vodáren.

🚫 Fiala zničil byrokracií

Vše zdigitalizoval a naučil český stát soužit občanům. Všichni ušetří spoustu peněz a času. Občan neběhá po úřadech. Po nástupu do funkce se zbavil 13% úřednických míst a jejich počet dál klesá.

🥇 Sportovní úspěchy jsou a přijdou další

Muži vyhráli MS v plážovém volejbale. Proto se už těším na příští rok.  Vyhrajeme MS v hokeji. Ve finále porazíme Rusko nebo Kanadu. A za další 4 roky, bude ČR hrát finále MS v Ragby, kde čestně podlehne All Blacks z Nového Zélandu. Nemá se to říkat, ale prý je za tím p. Fiala.

🎅Přijetí uprchlíků a Vánoční magie

ODS přijme africké a jiné uprchlíky. Ty, kteří se nebudou ochotni asimilovat, budou ze svého živit členové ODS nebo budou vysláni jako mírový sbor na pomoc např. do Afganistánu. Ostatní budou pracovat a odvádět daně. S vděčnosti budou našim dětem vždy 24. v měsíci nosit dárky, jen v prosinci je o donese i jim Ježíšek.

🙏 Fiala symbol sjednocení všeho a všech

Pan Fiala sjednotí vše. Politické strany, občany,  ale i Rusy s Američany a všechna světová náboženství. Za necelé tři měsíce bude pro křesťany Ježíš, pro budhisty Buddha a pro muslimy Alláh…

🎬 Závěr: S p. Fialou nastal čas, kdy včera znamená zítra.

Už na tom všem tvrdě pracuje, vše má promyšleno, připraveno, spuštěno a na to se můžete spolehnout.

 

Pokud jsem nějaký úspěch p. Fialy přehlédl, popište ho a pošete mi ho na radek.novotny@pravdaovode.cz  nebo na můj FB a já ho zde rád přidám. 

Pan Fiala si to zaslouží.

 

O tom, co vám dává smysl informujte lidi ve svém okolí 

  • 🌊 Čtěte můj Blog o vodě: Klikněte ZDE
  • 📜 Přidejte se k mému Facebooku Připojit se
  • 💧 Pomozte bránit vodu – podepište petici VODA JE ŽIVOT: Podepsat
  • 🎥 Staňte se členem našeho YouTube kanálu: Připojit se
  • 👥 Přidejte se do komunity VODA LIDEM na Facebooku: Připojit se
 

Odkazy na důkazy

 

Externí odkazy

 


Jak můžete pomoct:
Jsou pro vás tyto informace užitečné? Pak je šiřte a podpořte zveřejnění dalších.

Převodem na transparentní účet nadace u ČSOB
966665/0300 nebo rychlou QR platbou

200 Kč
500 Kč
1000 Kč

nebo přes darujme.cz

 

anebo


Fandíte-li více soudům a rozsudkům, pak podpořte přímo mě.
Soudy na obranu vodáren financuji ze svého přes 20 let.

Převodem na můj účet u ČSOB
151441719/0300

děkuji


Související články

Podobné články