Nadační fond PRAVDA O VODĚ Náprava

Dost keců a volebních slibů k vodě. Ptejme se, požadujeme odpověd a hned činy.

Dost keců a volebních slibů k vodě. Ptejme se, požadujeme odpověd a hned činy.

Pokládejte tyto otázky politikům, politickým stranám např. v příspěvcích na jejich FB, v komentářích u jejich prezentacích, přes e-maily i v dopisech.

Vyvolávají mezi politiky zděšení, protože musí říct, co si myslí a hned musí udělat reálný krok, kterým potvrdí, zda to co říkají/napíší myslí vážně. Současně je zavazují do budoucnosti – prostě žádné „píárové volební kecy agentur“.

 

1) KDO MÁ DLE VÁS MÍT V RUKOU VODU, VODÁRENSKOU INFRASTRUKTURU, PRODEJ VODY A PENĚŽNÍ TOKY Z VODY? KONCERNY NEBO MĚSTSKÉ VODÁRNY?

2) JSTE OCHOTNÝ/OCHOTNÁ PODEPSAT A POMOCT PROSADIT PETICI VODA JE ŽIVOT? www.pravdaovode.cz/petice

3) ZDE JSOU INFORMACE I S ROZSUDKY O TOM, CO SE VE VODÁRENSTVÍ PÁCHÁ. STAHNĚTE SI JE A NAPIŠTE MI, CO SI O NICH MYSLÍTE  www.pravdaovode.cz/petice-1-publikce

 

V každé partaji jsou lidé, kteří:

a) jasně odpoví a petici – podepíší a poděkují

b) darebáci, kteří v tunelech vodáren jedou – nepodepíší a budou na vás sprostí

c) neinformovaní, kteří nebudou vědět a ty vše otázky buď přinutí se vodu zabývat a pak odpoví a podepíší časem (volitelní) nebo budou líní a začnou dělat mrtvého brouka a nepodepíší (nevolitelní)

Pokud neodpoví nebo budou odpověď „obkecávat“, tak jsou NEVOLITELNÍ. Posílejte nám jejich odpovědi. Budeme je šířit a zveřejňovat.

Je třeba volit lidi a neřešit z jaké jsou partaje

Jen rozumní a odvážní lidé v partajích dělají revoluci, protože tlačí na vedení, že to je třeba řešit. My ovlivňujeme, kolik je těch, kteří vodu vidí stejně jako my. Když jich je tam málo, pak nemají šanci nápravu proti darebákům prosadit.  A evidentně je především ve vedení stran zatím více darebáků nebo oportunistů, kteří nechtějí vrátit do správy vody zájmy lidí, protože pracují pro koncerny.

 

966665/0300

nebo

Děkujeme🐬

Žádné komentáře

Comments are closed here.

Prosazujeme vyšetření protiprávní instalace koncernů k naší vodě a garanci práva lidí na vodu v ústavě. Petici již podepsalo přes 36.000 lidí.

CHCI PODPOŘIT

Voda je dar, proto ji a lidi bráníme.
Vše financujeme z vlastních zdrojů a z příspěvků lidí, jako jste vy.

Transparentní účet

966665 / 0300 ČSOB

NEBO

 

AUTOŘI PROJEKTU PRAVDA O VODĚ

AUTOŘI PROJEKTU PRAVDA O VODĚ

Českou vodu si prodávejme bez cizinců a překupníků. Lidé, města i voda na tom vydělají. Ne zisky v daňových rájích, ale čistou vodu, kvalitní trubky v zemi a rozumnou cenu vody.

SLEDUJTE A SDÍLEJTE