Gangsterské útoky, snaha mne zastrašit přes kampaně, křivá obvinění či žaloby a haterské praktiky

Na základě mých důkazů soudce došel k těmto závěrům

To, že soudcům dokládám protiprávní jednání organizované skupiny greenmailerů a bráním sebe, vodu a vodárny se některým lidem nelíbí. Proto jsem zažil zapálení auta, fyzické napadení, vyhrožování, anonymy, hanopisy, „zaručené“ PR články, sledování, křivá obvinění a na to navázaná mediální kampaň a haterské praktiky.

Vše, co odvádí pozornost od toho, co koncernoví naháněči a Hadi  na radnicích dělají a já na to upozorňuji a řeším přes soudy. Gangsterské praktiky přichází, aby lidi a zastupitelé měli strach, neověřovali a tupě hlasovali a voda, resp. zisk z ní končil v rukou koncernů.

Komplot "advokátů" koncernu ve formě křivého obviněné jsem za pouhých 19 dnů odrazil

Dozorujícíc státní zástupce navíc odhalil podivnou vstřícnost a "horlivost" policie a poté absurdní protiprávní obviněné zrušil.

Můj příběh

Komu vadí, že bráním vodu a vodárny v rukou měst? Kdo nechce, aby lidé měli  informace? Kdo financuje gangsterské praktiky?

 • 1. V roce 2002 jsem zaslal ministrům informace o protiprávním skupování vodáren pro koncerny. Zapálili mi u domu auto.
 • 2. V roce 2003 jsem předal Komisi ministerstev rozbor.Dokládal, že údajní strategičtí investoři - koncerny - peníze do vodárenství nepřinášejí, ale přichází si pro zisky. Přišel fyzický útok na mě a mou ženu, po kterém jsem skončil v nemocnici.
 • 3. Dva týdny poté, co mi sundali sádru, přišlo vyhrožování. Cizí muž mi na parkovišti popsal, kde vozí má žena děti, a otcovským tónem mi radil, abych se stáhl z Komise.
 • 4. Po valné hromadě Vaku Zlín 30.4.2004 mi při odchodu právník koncernu zastoupil cestu a vyhrožoval, že zase budu chodit do práce pěšky.
 • 5. Dva roky poté, v roce 2005, přišlo dokonce 2x křivé obvinění. "Právníci" koncernu tvrdili, že jsem jim v roce 2003 nabízel, že Komise půjde koncernům na ruku. Neuspěli. Nikdy jsem se s nimi nesešel a státní zástupce pochopil, že jde o pokus mne zdiskreditovat.
 • 6. V době, kdy jsem údajně nabídl jednání ve prospěch koncernů, někdo zaplatil dva borce, kteří mě zmlátili u domu. Na mou otázku, proč by někdo platil gangstery, když mě mohl předat spravedlnosti, státní zástupce řekl, že si položil stejnou otázku.
 • 7. Zloděj křičí: okradli mne. "Novinář" mě líčí jako škodiče a korupčníka. "Hadi na radnici" milující koncern jeho článek rozešlou zastupitelům a dají na židle akcionářům na valné hromadě vodárny místo doložení, že smlouvy s koncern povedou k drahé vodě a ztrátě dotací.
 • 8. Vedení tunelovaného Vaku Zlín mi vyhrožovalo trestním oznámením, pokud nepřestanu informovat o dění ve Vaku Zlín. Vyzval jsem je: Konejte, trestní oznámení podejte... Nepodali.
 • 9. GŘ Veolie p. Bernard na mne píše hanopisy Radě české televize a Radě pro rozhlasové vysílání
 • 10. Rok 2017. Je vydán pravomocný rozsudek a dokládá, že léta říkám pravdu o protiprávním tunelu ve Vaku Zlín.
 • 12. 2017 VEOLIE a MOVO na mne podávají žalobu, pro údajné poškození "dobrého" jména. Oběma šéfuje p. Bernard, člověk, který asistoval protiprávnímu vyvedení zisků z vody z Vaku Zlín na Veolii, což soudy potvrdily

Nic podobného nemusí nikdo v ČR řešit, pokud koncerny u našich studní nebudou

VÝZVA VODA 2018