PRAVDA O VODĚ V KROMĚŘÍŽI

DRAHOU VODU A NEOBNOVENÉ SÍTĚ NEMAJÍ, PROTOŽE ZABRÁNILI VYTUNELOVÁNÍ VAKU KROMĚŘÍŽ

V Kroměříži prodává českou vodu vodárna v rukou měst a obcí. To, co lidé platí, vodárna reinvestuje od obnovy a rozvoje trubek. Peníze od lidí netečou do zahraničí, přestože část "politiků" z měst Holešov, Hulín, Chropyně  a také z Kroměříže hájila zájmy koncernu a ne občanů. Většina však zůstala na straně občanů a vodárnu se nám podařilo před vytunelováním ubránit.

Pokusy vytunelovat vodárnu a vyvést monopol vody a zisky z vody proběhly v Kroměříži opakovaně a mohou přijít znovu. Obrana vodárny nebyla jednoduchá. Mezi politiky se našla část darebáků, kteří se pokoušeli ostatní kolegy zmanipulovat. Proto, aby lidé i zastupitelé věděli, o co jde a jaké jednání pokusy ovládnout vodu provází, vznikly tyto stránky.

Níže je popsán pokoutný proces, který probíhal při snaze vyvést zisky z Vaku Kroměříž na rakouský koncern Energie AG. Máte svolení informace šířit. Projděte si je a pochopíte, co je třeba hlídat, aby prioritou v Kroměříži byla obnova trubek a ne zisky z vody v zahraničí.

Předání obchodu s vodou v Praze do rukou cizinců 1999 - 2000

Dění kolem společnosti Pražské vodovody a kanalizace, a.s., Fondu národního mjateku a Komerční banky v období let 2001 - 2003

Rozpuštěný a vypuštěný. Jak nám vodu prodávají cizinci? Prioritou již není obnova trubek, ale co nejvíc našich peněz na účty v zahraničí.

Dění ve společnosti Pražské vodovody a kanalizace, a.s. a Pražské vodohospodářské společnosti, a.s., na Magistrátu města Prahy od roku 2000

Květoslava Kořínková (ČSSD), Jiří Paroubek (ČSSD), Pavel Bém (ODS),

„Nelze opravit ani rozvíjet právně relevantně něco, co bylo zavedeno protiprávně, je neplatné a jde o tunel – tečka."

"Politici" vám lžou o důvodech drahé ceny vody, stavu vodovodů a kanalizací v Praze i profitu Veolie z vodného a stočného, které platíte.

Hovno je růžové, voní a vy plaťte.

Řada "politiků" z Prahy hájí zájmy koncernu a ne občanů.

Za vyvedení zisků z vody na koncern Veolia jsou zodpovědní politici. Vedení města Prahy má stanoviska znalců, že smlouvy s Veolií jsou neplatné, což umožňuje přes soudy protiprávní a nevýhodný stav v Praze ukončit a vodu i zisky z vodného a stočného vrátit zpět do správy města, ale vše pokračuje dál.

Pokud chcete platit rozumnou cenu vody, mít opravené trubky v zemi, pít nezávadnou vodu a místo ze svého finacovat investice z dotací EU, volte politiky a strany, které vrátí prodej vody zpět do rukou města. Dosavadní zástupci Magistrátu města Prahy v tomto duchu a pro vás rozhodně nepracují.

Toto na politiky platí

NEODCHÁZEJTE S PRÁZDNOU!

Nakolik je obchod s vodou výhodný? ....

Odpovědi na otázky o vodě, její ceně a dění kolem vodáren, který si můžete zdarma stáhnout:

Magazín Czechindustry a představení pravdaovode

%%_op_gdpr_consent_%%

privacy Nemám rád SPAM, svůj e-mail můžete vždy odhlásit


STOP "VYVÁDĚNÍ" ZISKŮ Z VODY DO ZAHRANIČÍ

Výzva vládě a politikůmNení důvod platit za českou vodu cizincům