Důležité informace pro ekonomy, vodaře, zastupitelé, znalce, odborníky v ochraně životního prostředí, soudce, vyšetřovatele, BIS a lidi, kterým není stav kolem "vody" a vlastně v celé České republiky lhostejný.

VÍTE, JAK ZAJISTIT ROZUMNOU CENU VODY, ZÍSKAT DOTACE A ZAJISTIT KONTROLU MĚST A OBCÍ NAD MONOPOLEM?

Toto know-how existuje

ALE NENÍ PRO KAŽDÉHO A NENÍ ZADARMO

Představte si, že máte nenahraditelný monopol. Lidé vám za něj platí a NEMAJÍ MOŽNOST OD VÁS NEKOUPIT. Máte totiž studnu a to jedinou široko daleko. Již v minulosti ji vyhloubil váš předek. Stálo to peníze i úsilí, ale díky tomu váš rod léta prodává vodu a z peněz, které utrží, váš děda a jeho děda hloubili další studny.

A NYNÍ PŘICHÁZÍ NABÍDKA JAKO Z RÁJE

Objeví se Had a ten začne našeptávat:

"Mám pro tebe nabídku! Už se nebudeš muset o nic starat. Studnu si necháš a vodu místo tebe bude prodávat "NĚKDO JINÝ". Ty už si budeš jen užívat a jen na vše dohlídneš. Ničeho se nemusíš bát, studna ti přece zůstane a tak máš své jisté!"

"NĚKDO JINÝ" si studnu jen pronajme a zaplatí ti nájem a investice do ní se ti vrátí. Sice až za 30-50 let, ale po celou tu dobu už nebudeš muset nic dělat, protože vše další za tebe zajistí "NĚKDO JINÝ" ... Taková výhodná nabídka se nebude opakovat", opakuje stále dokola Had a k němu se přidávají další a další...

Tady ráj končí ...

Mezi rozhodnutím vyslyšet nebo nevyslyšet nabídku Hada je velmi tenká linie

A nezáleží jenom na tom, zda dostatečný počet lidí věnuje pozornost správným detailům toho, co vlastně Had říká. Nejdůležitější věc pro SPRÁVNÉ rozhodutí zda PRODAT NEBO NEPRODAT MONOPOL VODY "NĚKOMU JINÉMU", je mít a vědět ty správné informace a to vše ve správný čas.

Na základě čeho provádí politici svá rozhodnutí? S jakými informacemi pracují a kdo jim informace poskytuje?  Jak zajistit, aby co nejvíce z nich činilo rozhodnutí ve prospěch lidí, měst a ne pro "NĚKOHO JINÉHO"?

Existuje OVĚŘENÝ POSTUP, který u nás zná málokdo, přitom skvěle funguje.

Díky němu regiony, které mé postupy a doporučení používají nebo používají své, které jsou založené na podobných informacích, generují miliony korun ročně a další milióny dostávají z dotací EU.

A ono to není to tak složité, jak řada Hadů všem kolem tvrdí. V jednoduchosti je síla, a proto vám nabízím informace, které vám "linii rozhodování" určí velmi zřetelně.

PS: Jednu věc vím jistě: předám vám takový přehled informací, který pokud využijete v praxi, pak se lidé ve vašem regionu nemusí bát nejvšších cen vody a přitom se příjmy vodáren a tím i měst a obcí  znásobí.

VIP INFORMACE S KNOW-HOW, KTERÉ TADY JEŠTĚ NEBYLO:

1. ČÁST

Prodej vody - provozování infrastruktury - provozní model - stroj na peníze

Nyní již od startu chápete, co v podnikání s vodou generuje peníze. V sekci VIP INFORMACE dostanete informace, které vám to nejen potvrdí, ale především zjistíte, o jaký objem peněz se jedná. V jednoduchosti je síla. Dám Vám kompletní informace o dvou možných variantách.

 1. Tyto peníze zůstávají ve vodárně a ta je používá k financování rozvoje vodárenských sítí
 2. Tyto peníze tečou " NĚKOMU JINÉMU" a ten je posílá do zahraničí

Tyto informace málokdo má, málokdo je zná a vlastně nikdo je nezveřejňuje. Tam, kde s nimi pracují, díky nim zmnohonásobili investice do vodárenských sítí a cena vody přitom nenarostla do závratných výšin.

2. ČÁST

Jak manipulací vzbuzují "nahaněči koncernů" touhu předat monopol vody "NĚKOMU JINÉMU"?

Snažíte se přijít na to, proč 30 km vedle vás sousedi čerpají dotace a mají cenu vody o 20 Kč/m3 levnější než vy? Někteří "politici" využívají zahraniční poradce, chytré strategie a různé analýzy, aby lidem "vysvětlili", že je normální, že cena vody je nejvyšší v kraji a že dotace z EU vodárna nedostane, protože byrokrati z Bruselu jsou kreténi. Ale u sousedů, kde "vodu" neprivatizovali nic z toho neplatí.... VIP INFORMACE k tomuto tématu jsou příběh o manipulacích se zastupiteli strachem, nátlakem, nedostatkem ...... a také slibovaném „ekonomickému zázraku“.....

3. ČÁST

Kdo "VELÍ" předání vody "NĚKOMU JINÉMU" a kdo má pravdivé informace?

Nejen v politice platí, že lidskou přirozeností je následovat dav. Političtí lídři jsou lidé, někteří jsou solidní a jiní jsou darebáci, ale vždy ukazují lidem směr! Přivést platby lidí za vodu vodárně nebo "NĚKOMU JINÉMU"? Jaké manipulační argumenty používají manipulátoři, aby v zastupitelích vzbudili důvěru? JAK JE POZNAT A ODRAZIT? Co udělat, aby zastupitelé NEdělali to, co manipulátoři chtějí?  VIP INFORMACE vám na tyto otázky odpoví.

4. ČÁST

Jak se zastupitel rozhoduje o tom, komu bude voda vydělávat?

Proč jeden otevře peněženky lidí „NĚKOMU“ a vedle v regionu dělá druhý vše proto, aby peníze z peněženky lidí netekly do zahraničí a aby zůstaly k dispozici rodinám? Existují politici, kteří řeknou: "Voda je drahá, no a co, však to lidé stejně zaplatí – vodu koupit musí." A existují tací, kteří řeknou: "Privatizovat vodu je blbost, na to všichni doplatíme!" Rozhodnutí zastupitelů není náhoda a funguje na principech, o kterých jste možná neslyšeli. Tyto principy a také to, jak byly využity, vám ukáží VIP INFORMACE.

5. ČÁST

Čtete mezi řádky a cítíte, že tady něco nesedí?

Automaticky posloucháte a čtete, co vám jiní sdělují a považujete je za chytřejší, než jste sami? Nebo přemýšlíte, čtete mezi řádky a cítíte, že tady něco nesedí? Kladete si otázku PROČ a hledáte na ni odpověď? Jste tady, proto dobře víte, že patříte k té druhé skupině, která si dělá vlastní názor a chce mít VIP INFORMACE. Z informací pochopíte, jak se dívat na to,  co někteří politici prezentují vám a zastupitelům, proč chtějí, aby se vám jejich prezentace líbila. Pochopíte, proč jsou naštvaní a prakticky okamžitě na vás útočí nebo vším možným odvádí pozornost, když se ptáte na věci, které se k jejich prezentaci nehodí.

6. ČÁST

Skrze správné informace k levnější vodě a k rozvoji vodárenských sítí

Zamysleli jste se někdy nad tím, proč některé regiony mají drahou vodu a vodárnám přesto peníze vybrané od lidí za vodu nestačí na pokrytí nákladů a investic? Proč tyto vodárny znovu a znovu zdražují? Proč to jinde funguje s levnou vodou a přitom se investují miliardy? Jak to tedy je? Jak vychází srovnání vodáren privatizovaných a neprivatizovaných? Co je pro lidi a města výhodnější?

A když už víte, co je výhodnější, tak co je třeba dělat? Co na to, co se děje, říkají soudy a další instituce? Jaký názor mají soudci, kteří posuzují manipulace a protiprávní postupy vedoucí k předání vody „NĚKOMU JINÉMU“? O tyto stanoviska soudů se můžete opřít ve vašem regionu. Právě tyto stanoviska soudců, informace a odpovědi najdete ve VIP INFORMACÍCH.

DŮVOD, PROČ MI "VIP INFORMACE" A VLASTNĚ CELÝ PROJEKT  "PRAVDA O VODĚ" DÁVÁ SMYSL

Tento důvod se dá shrnout větou: "VODA JE NENAHRADITELNÁ, ALE DÍKY KOLABORACI NĚKTERÝCH „POLITIKŮ“ SE Z NÍ STÁVÁ KŠEFT PRO „VYVOLENÉ“, KTEŘÍ VYVOLENÍ NEJSOU."

Možná máte podobný názor a máte již i své informace z regionu. Dokud však nemáte v rukou komplexní informace, porovnání v rámci ČR a k tomu i stanoviska soudů a rozbory, tak vše co máte je vám k ničemu. Budete neustále o krok POZADU proti „politikům“, kteří rozjeli privatizační karavanu a dělají vše proto, aby vodu prodával „NĚKDO JINÝ. 

Toto si mohu dovolit říci, protože se poradenství a konzultacím ve „vodě“ věnuji 15 let. Vím, že největší problém je to, že lidé nemají informace a hned za tím stojí to, že je nemají včas a navíc nemají komplexní pohled na to, co se v danou chvíli děje a kam to celé směřuje.

Pochopil jsem, jak funguje prodej vodáren a byznys koncernů kolem vody nejen v ČR již v roce 2002. Další vývoj v ČR mi můj názor již jen potvrdil. Znám regiony, kde vše funguje pro lidi, pro města a obce. I zde cena vody roste, ale peníze, které se vyberou od lidí, končí v rozvoji vodárenských sítí v daném okrese. Cena vody je zde vesměs nižší než tam, kde přišel „NĚKDO JINÝ“.

Jste právě teď na mých stránkách a zvažujete, zda VIP INFORMACE koupit? Přemýšlejte. Možná právě to je tím nejlepším důkazem.

V RÁMCI VIP ČLENSTVÍ ZÍSKÁTE

1) PŘÍLEŽITOST

 1. Na konkrétním příkladu pochopit, jak funguje systém privatizací zisků a zestátnění nákladů, co pro jeho zavedení musí být realizováno, co jeho zavedení provází a jaké jsou důsledky pro lidi i pro města a obce.
 2. Mít k dispozici stejné dokumenty jako soudci, kteří posuzovali dlouholeté protiprávní dění v kauze "privatizace" zisků společnosti Vodovody a kanalizace Zlín, a.s., seřazené v časové řadě i s vysvětlením souvislostí. Příležitost vědět na co se ptát, co chtít doložit a vysvětlit.
 3. Mít a znát dokumenty dokládající dění NEJEN kolem "privatizační" kauzy jedné konkrétní vodárny. Daný proces probíhal po celé ČR.
 4. Mít dokumenty, které dokládají kroky jednotlivých osob a subjektů organizované skupiny,  osob provádějících vyvedení zisků z okresních vodáren na soukromý subjekt.
 5. Pochopit, jak dochází k "zprivatizování" ziskových částí podniků v majetku měst a obcí a to nejen u vodáren, ale také u technických služeb, odpadového hospodářství, městské dopravy, teplárenství či nemocnic.
 6. Pochopit, co taková negativní "privatizace" zisků přináší městům, obcím a občanům. Příležitost pochopit, proč Francouzi a Němci tyto modely ukončují.
 7. Pochopit, jak může několik kolaborujících politiků z velkého města v okrese, dovést manipulacemi monopolní podnik, na kterém jsou lidé v regionu zcela závislí, do pozice absolutní závislosti na zahraničním koncernu. Přitom následně zisky končí v zahraničí a investice dál financuje veřejný sektor.
 8. Pochopit, že obdobné pokusy probíhají po celé ČR a záleží jen na kvalitě "zastupitelů" a informovanosti veřejnosti, zda tento proces proběhne nebo ne.
 9. Pochopit, že informované lidi  Hadi na radnici jen velmi těžce zmanipulují a to je důvod, proč informace neposkytují, odpovídají jen z části a vyhýbavě.
 10. Získat důkazy a dokumenty na základě kterých soudci Vrchního soudu v Olomouci a Krajského soudu v Brně rozhodli, že v případě okresní vodárny Zlín jde o dlouholeté protiprávní jednání, vedoucí k nastavení fatálního stavu, který je celospolečensky velmi závažný a nežádoucí.

Jedná se o stovky miliónů korun

Stamilióny z dotací můžete do vodáren či regionů získat. Pomohou vám k tomu i mé informace, protože se budete správně orientovat v tom, co je třeba dělat.

2) USNESENÍ SOUDŮ A INSTITUCÍ

Každé získané usnesení soudu Vám ušetří roky práce a nejistoty a také statisíce korun za právníky a soudy. Příklady stanovisek soudů, které najdete ve VIP SEKCI:

 1. Protiprávní neposkytování informací ze strany představenstva vodárny.
 2. Protiprávní přidání údajně přijatého usnesení valné hromady do zápisu o průběhu VH, které akcionáři vůbec neschvalovali.
 3. Neplatnost výplaty tantiém členům orgánů akciové společnosti, když nebyly akcionářům vyplaceny dividendy.
 4. Neplatnost valné hromady vodárny, kde "NĚKDO JINÝ" ovládal v rozporu se stanovami hlasovací práva.
 5. Neplatnost valné hromady vodárny, kde se schvalovalo předání monopolu prodeje vody "NĚKOMU JINÉMU".
 6. Nález Ústavního soud o závažném porušení práv akcionářů vodáren na spravedlivý proces.
 7. Rozhodnutí Komise pro cenné papíry v případě Vaku Zlín a Vaku Hradec Králové.

Než byla většina z těchto stanovisek soudů vyhlášena, proběhlo 12 let soudních sporů, dokazování a právních kliček zastánců procesu - dáme prodej vody a zisky z ní  "NĚKOMU JINÉMU". Tato stanoviska jsou unikátní nejen v ČR, ale v celé EU.

10 mil. korun a 12 let práce!

Toto je objem nákladů za právníky, znalce a jejich zastoupení či posudky jen v soudních sporech v kauze Vak Zlín.

3) PŘEHLED O DLOUHODOBÉM DĚNÍ VE 24 VELKÝCH VODÁRNÁCH - JEJICH POČET POROSTE

Dlouhodobé přehledy vodného a stočného u jednotlivých vodáren

Umožňují posoudit růst cen v čase u jednotlivé vodárny nebo mezi vodárnami navzájem. U privatizovaných vodáren, mají tyto informace hodnotu také z pohledu posouzení dodržování slibů o inflačním růstu cen vodného a stočného po privatizaci.

Dlouhodobé přehledy dosahovaných zisků u vodáren

Umožňují pochopit priority vedení vodárny a rovněž porovnání zisků vodáren okresních a soukromých, kde proběhla privatizace zisků.

Tyto PŘEHLEDY nejsou dostupné ani ve sbírce listin, ani na stránkách vodáren

4) VÝJIMEČNOST INFORMACÍ

Tento souhrn informací nikde jinde nenajdete. Naopak, osoby a subjekty, kterých se informace týkají, tyto informace často tají, nezveřejňují nebo tvrdí, že je skartovaly apod.

5) AKTUALIZACE VIP INFORMACÍ

Všechny informace o vodárnách, cenách a zveřejněných kauzách jsou v průběhu roku aktualizovány!

INFORMACE A JEJICH AKTUALIZACE nejsou nikde jinde na jednom místě přehledně dostupné a soukromé vodárny je často odmítají zveřejnit.

JAKÁ JE CENA ROČNÍHO VIP ČLENSTVÍ A VIP INFORMACÍ?

ROČNÍ VIP ČLENSTVÍ A TÍM AKTUALIZOVANÉ VIP INFORMACE O "VODĚ"!

8.000 Kč/rok+ DPH

(9.680,- Kč vč. DPH)

ANO, CHCI ZÍSKAT VIP INFORMACE

100% GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

To co nabízím má hodnotu!

Proto mám pro vás GARANCI

NIC NERISKUJETE

Jsem si jistý, že VIP ČLENSTVÍ A VIP INFORMACE pomohou přinést vodárnám stamilióny na investice, lidem rozumnou cenu vody, zastupitelům měst a obcí trvalou a úplnou kontrolu nad vodou v regionech. České republice jistotu, že z veřejných rozpočtů nebude financován "SYSTÉM CEDNÍK“, kdy do vodárenství veřejné rozpočty nalévají peníze a ty poté v nemalé výši odtékají v podobě zisků z vody do zahraničí.

Jsem si jistý, že VIP INFORMACE v souhrnu předčí vaše očekávání. Proto nabízím garanci. V případě, že VIP INFORMACE nesplní vaše očekávání během prvních 14 dnů od jejich zaplacení, vrátím vám na vaši žádost vaše peníze.

Najdou se zajisté „vykukové“, kteří hledají jen „NĚCO“, např. nějaký rozsudek, či číslo, přehled. Touto formou se k  informaci dostanou a hned požádají o vrácení peněz. Prostě informaci dostanou a odejdou. Ale jsem přesvědčen, že pro většinu z vás mají VIP INFORMACE daleko vyšší cenu a navíc jsou komplexní, aktualizované a doplňované o další stanoviska institucí a soudů.

Jsem přesvědčen, že většina z vás má stejný názor na vodu jako já a tímto začíná naše dlouhodobá spolupráce.

Nemůžete nic ztratit, můžete jen získat

ANO, CHCI ZÍSKAT VIP INFORMACE

Reference

důkazy místo slibů

Proč mne lidé doporučují?

 • MUDr.Michal Chromec, předseda představenstva Vak Přerov, a.s. a člen zastupitelstva města Přerov

  „My se známe díky vodárnám nebo díky vodárenství. Myslím, že to bude přes dvanáct roků. Jak jsem tady tohoto člověka poznal? Když jsem se spolu s dalšími lidmi začal bránit tomu, aby se s našimi vodárnami stalo to, co se stalo s jinými, tak jsem zoufale hledal argumentaci. Některé věci jsem sice byl schopen vypočítat, ale některá ta čísla bylo lepší, když je poskytne inženýr ne doktor. Tak jsem hledal inženýra a našel jsem ho. Aniž bych ho vyzval, tak jsem najednou dostal text, který přesně odpovídal, těm mým propočtům a byl od inženýra a to byl inženýr Novotný.

   

 • Ing. Hana Orgoníková, bývalá poslankyně poslanecké sněmovny a zastupitelka Statutárního města Hradec Králové

  Jste první člověk, který jednoduše a výstižně popsal, o co jde při privatizacích městských vodáren. Vaši definici tzv. provozního modelu, „Jde o privatizaci zisků a zestátnění nákladů“, budou v budoucnu lidé opakovat, stejně jako věty „Zeměkoule je kulatá“ a „A přece se točí“

 • Svatopluk Kvaizar, bývalý místopředseda Vak Mladá Boleslav a primátor Statutárního města Mladá Boleslav

  „Pane Novotný! Děkuji nejen za video, ale především za Váš aktivní přístup k uvedené problematice. Přerovský příklad přesně popisuje i situaci v r. 2002 u nás v Mladé Boleslavi. Chválabohu jsme byli rozdílem dvou hlasů v zastupitelstvu rozumní a nepodlehli jsme stranou ODS prosazovanému „odprodeji hlasovacích práv“ VaKu MB. Dnes sice nemáme nejnižší cenu vody, ale díky evropským fondům ve výši tří čtvrtin miliardy zhodnocený majetek pro budoucnost a tím i vysoce ceněnou společnost pro svou stabilitu a racionální kroky ve správě „obecní studny“. Ještě jednou děkuji“

 • Mgr.Eva Štauderová, zastupitelka Statutárního města Zlína

  „Mohu shrnout, že pan Ing. Radek Novotný je jediným člověkem v ČR, který se tématu vodárenství věnuje tak komplexně, podrobně a poctivě. Navíc má nezdolnou vytrvalost, za což má můj obdiv. Informace jím poskytované jsou spolehlivé a zaručené, neboť jsou vždy založené na faktech, které dává otevřeně k dispozici. Ochotně informace vysvětluje a skládá tak dokonalou mozaiku informací, které nebýt jeho, zůstaly by nám utajeny a koncerny by dál neomezeně inkasovaly zisky z prodeje vody, které pak chybí na obnovu infrastruktury. Tyto informace jsou důležité pro každého. Zejména však jsou cenné pro politiky komunální, v parlamentu i ve vládě. Pro ně by mělo být proniknutí do tématu vodárenství povinností. Pokud by totiž měli informace od pana Ing. Novotného, nemohl by nikdo rozumný znovu schválit nevýhodné provozní modely.

  Navíc mohu s jistotou říci, že pan Ing. Novotný se tématu vodárenství nevěnuje jen kvůli ekonomickým, právním a odborným parametrům. Dobře totiž ví, že vody si musíme vážit, protože voda znamená život. A to je něco, co dává hlubší smysl, a pro co stojí zato pokračovat a informace předávat dál, aby si toho bylo vědomo co nejvíce lidí. Jen informovaný člověk pak může dělat správná rozhodnutí.“

 • Mgr. Eva Mucková, starostka Meziměstí, které je akcionář Vodovodů a kanalizace Náchod, a.s.

  Díky informacím získaným od pana Novotného se nám v Měziměstí podařilo jako prvnímu městu bývalého okresu Náchod v roce 2005 neschválit vstup „strategického partnera“ Veolie do VaKu Náchod – hlasování bylo naprosto jednoznačné. Všichni zastupitelé byli proti vstupu „strategického partnera“.

  Od pana Ing. Novotného jsem měla objektivní a velmi cenné informace týkající se společností, do kterých Veolia vstoupila. Na několika společných schůzkách jsme probírali situaci do detailů, dívali se na hospodaření společností před vstupem a po vstupu „strategického partnera“, zabývali se investicemi do infrastruktury, problematikou dotací atd.

  Podařilo se nám rozjet aktivity v ostatních městech a obcích, předávat informace od pana Ing. Novotného tam, kde je neměli, takže Veolie na Náchodsku tvrdě narazila a vstup nebyl schválen. Tuto svoji angažovanost v daném problému vidím dnes jako jeden z mých nejvýznamnějších kroků během 12 let na radnici. Kdyby se nic jiného nepovedlo (jakože se povedlo zrealizovat spoustu projektů), tak mohu z radnice odejít spokojená, že jsem udělala něco zásadního pro lidi.

  S panem Ing. Novotným jsem byla ve stálém kontaktu během pokusů o schválení „strategického partnera“ v ostatních městech a obcích na Náchodsku, prožívali jsme společně drobná vítězství, upozorňovali na různá nebezpečí a i v dnešní době od něj získávám cenné informace týkající se vody jako takové. Věřím, že naše spolupráce bude trvat i nadále.

 • MVDr. Stanislav Mišák, hejtman Zlínského kraje

  S Ing. Radkem Novotným jdeme již dlouhou dobu deseti let na společné cestě, na které se snažíme zvrátit nehoráznost ve vodárenství.

  Velice si vážím pana Novotného za vše, co v dokazování týkajícího se poškozování občanů v souvislosti s děním ve vodárenství udělal. Má můj obdiv i podporu. Každý chápe, že dát oprávnění prodávat cizímu vodu z vlastní studny, o kterou se ale dál musíme starat je nesmysl a okrádání vlastní rodiny. Tak proč to nejsou schopni pochopit v této zemi a dopustí to ve vodárenství. Zjednodušeně řečeno „jde o zprivatizování zisků a znárodnění nákladů“.

  Proto budu podporovat každého, tak jako pana Novotného, v boji o nápravu zhůvěřilosti v současném vodárenství.

ANO, CHCI ZÍSKAT VIP INFORMACE