Okres Hradec Králové


Proč v Hradci Králové českou vodu prodávají Francouzi? Proč Hradečáci posílají stamilióny "frantíkům", vodárna Hradec Králové nemůže čerpat dotace na obnovu trubek a schází peníze na investice, přestože máte jednu z nejdražších cen vody v ČR? Co s tím dělat?


V H.Králové platíte léta jednu z nejdražší cen vody v ČR. Českou vodu vám prodávají Francouzi a zisky z vody, které platíte v ceně vody, tečou do zahraničí místo do obnovy trubek. Proto je Vak H.Králové a obece z regionu bez dotací. Kdo připravil Vak H.Králové i obce o dotace z EU? Kdo předal zisky z vody Francouzům?

Kdo je za to vše odpovědný?

Vedení Statutárního města H.Králové a Vodovodů a kanalizací H.Králové

Níže je celý pokoutný proces popsán. Projděte si je a pochopíte, co musíme udělat, aby prioritou v Hradci byla obnova trubek a ne zisky z vody v zahraničí. Aby toto skončilo, je třeba, aby lidé znali pravdu. Proto vznikly tyto stránky. Máte svolení informace šířit.

V platbách lidí za vodné a stočné odteklo díky "politikům" do Francie

6,5 miliardy korun z vašich peněženek

Funguje to tak, protože to lidé neví. Pokud nedojde k nápravě a voda nebude zpět v rukou měst, tak lidé přijdou o další stovky miliónů, které potečou vlastníkům koncernu.

Proces vedoucí k předání obchodu s vodou v H.Králové do rukou cizinců v letech 2000 - 2005, včetně vymývání mozků a manipulací se zastupiteli.

Proč máte drahou vodu? Jak se stalo, že českou vodu prodávají v Hradci Králové cizinci? Proč již není prioritou obnova trubek, ale co nejvíc peněz od lidí na účtech v zahraničí?

Oldřich Vlasák (ODA), Otakar Divíšek (ODS), Miroslav Uchytil (KDU-ČSL), Jiří Linke (advokát stojící u uzavření smluv s veolií Kladně a Zlíně), Zdeněk Kouba (ředitel Vaku H.Králové)

"Politici" lžou lidem o důvodech drahé ceny vody, o stavu vodovodů a kanalizací v Hradci i profitu Veolie z vodného a stočného, které platíte.

Hovno je růžové, voní a vy plaťte.

Za vyvedení zisků z vody na francouzský koncern Veolia jsou zodpovědní konkrétní politici. Vedení města Prahy má stanoviska znalců, že smlouvy s Veolií jsou neplatné, což umožňuje protiprávní a nevýhodný stav v Praze ukončit a vodu i zisky z vodného a stočného vrátit zpět do správy města.

Přesto penězovod, kterým peníze od lidí tečou do Francie, dál pokračuje.

Toto na politiky platí

Pokud chcete platit rozumnou cenu vody, mít opravené trubky v zemi, pít nezávadnou vodu a místo ze svého finacovat investice z dotací EU, volte politiky a strany, které vrátí prodej vody zpět do rukou města. Dosavadní zástupci Magistrátu města Prahy v tomto duchu pro vás rozhodně nepracují.

NEODCHÁZEJTE S PRÁZDNOU!

Nakolik je obchod s vodou výhodný? ....

Odpovědi na otázky o vodě, její ceně a dění kolem vodáren, který si můžete zdarma stáhnout:

Magazín Czechindustry a představení pravdaovode

%%_op_gdpr_consent_%%

privacy Nemám rád SPAM, svůj e-mail můžete vždy odhlásit


Jak se z veřejné služby dělá kšeft?Není důvod platit za českou vodu cizincům