Pěkný den,

děkuji za podporu iniciativy "300" týkající se vody v České republice. Vím, že to není samozřejmost a o to více si cením vaší ochoty jít do toho.

Fr. dokument na DVD pro vás bude k dispozici koncem srpna, kdy budu přebírat DVD pro politiky - zašlu vám ho na vaši adresu ihned poté, co DVD přeberu do firmy Harvest films.

Pokud jste objednali více DVD pro politiky, tak vám na email přijdou bonusy: má e-kniha PRAVDA O VODĚ: FAKTA, kde jsou shrnuty mé zkušenosti s vodou za posledních 15 let. Věřím, že vám bude k užitku. Bude Vám zaslána po zaplacení příspěvku na  dokument "Voda vydělává" na DVD.

Jako mé poděkování přijměte záznam z debaty mezi mnou a předsedou představenstva okresní vodárny Přerov, kterou jsme společně 3x ubránili proti koncernovým nájezdníkům. Obsah debaty je důkaz o tom, že v ČR se děje totéž, co ve Francii a dalších zemích. Pan Chromec je důkazem, že rozumní politici existují a jsou schopni hájit zájmy lidí opravdu s nasazením, které je hodno uznání. Navíc je jeho jednání úspěšné.

Mnohé odpovědi na řadu vašich otázek týkajících se vody a její ceny najdete na mém:

S pokorou k vodě

Ing. Radek Novotný
autor projektu PRAVDA O VODĚ
www.pravdaovode.cz
Přidejte se k těm, kteří informace o VODĚ ví a šíří : Facebook VODA LIDEM>>

Ing. Radek Novotný autor projektu PRAVDA O VODĚ