Pěkný den,

během chvíle Vám na e-mail přijde text Výzvy. Mezitím se podívejte na konkrétní příklad, jak politici jednají ve prospěch měst a lidí. Stejné koncerny, které nyní působí u nás v České republice, působily dříve ve Francii. Město Paříž převzalo zpět do svých rukou prodej vody občanům. Zástupkyně města Paříž mluví velmi rozumně.

Pokud chcete vědět o vodě více, podívejte se na:

  1. Cenovou mapu vody v  ČR - najdete v menu CENA VODY 16
  2. Mapu prodejců vody a informace o vodárnách - najdete v menu VODÁRNY
  3. Projděte si stránky www.pravdaovode.cz
  4. Podívejte se, jaké informace dávám zastupitelům www.pravdaovode.cz/zastupitelum

Bonus

Jako Bonus vám posílám odkaz na dokument "Voda vydělává aneb Jak soukromé korporace na vodě bohatnou?", který odhaluje nekalé praktiky firem jako Veolia a Suez a konstatuje celosvětový trend návratu správy vody do obecních rukou. Dodnes ho vidělo více než 2 miliony lidí.

Ukázka z filmu: Koncerny dostaly v Paříži padáka. Vodu prodává lidem znovu město Paříž.

Sdílejte toto video. Systém prodeje vody může i v ČR fungovat ve prospěch lidí.

Chcete pomoci?

Chci pomoct

Ing.Radek Novotný

autor projektu PRAVDA O VODĚ

Ing. Radek Novotný, autor projektu PRaAVDA O VODĚ
Mudr. Michal Chromec, předseda představenstva Vak Přerov

Radek Novotný

Odborník na metody koncernů používané při ovládnutí zisků z prodeje vody. Vodárenstvím se zabývá více než 12 let. Provádí konzultace a se slušnými politiky a občany zachránil řadu okresních vodáren před „vytunelováním“. Díky tomu tečou každoročně miliardy placené lidmi za vodu zpět do rozvoje odvětví, ne do zahraničí. Do vodáren tečou také miliardy z dotací EU a lidé platí za vodu jen to, co skutečně musí. Realita a soudy potvrzují protiprávní jednání při “privatizacích“, na které léta upozorňuje a aktivně proti nim jedná.

Michal Chromec

Působí 12 let jako předseda představenstva okresní vodárny Vodovody a kanalizace Přerov, a.s. S dalšími poctivými komunálními politiky opakovaně ubránil vodárnu před koncernovými nájezdníky a inicioval Dohodu o společné strategii, která  zajistila suverenitu  rozhodování  měst a obcí ve společnosti. Díky tomu Vak Přerov dosáhl na dotační tituly z EU, peníze od lidí investuje do rozvoje vodárny a cenu vody má přitom nižší než většina koncernů v okolí.

Ing.Radek Novotný, autor projektu PRAVDA O VODĚ, rn@cccfm.cz, více o mně na MŮJ PŘÍBĚH