Soudci rozhodli a je zde precedens pro vrácení vody do rukou obcíPěkný den,

zde máte ZDARMA výsledek mé 15 let trvající úmorné práce, přinášející pravomocné usnesení Vrchního soudu v Olomouci, které umožňuje vrátit vodu zpět do rukou městské vodárny a odinstalovat nemravný systém. Soud potvrdil, že kolaborace anti-politiků a jejich pokoutného jednání ve prospěch zahraničního koncernu Veolia nastala již v roce 2002. V roce 2004 nehoráznost poprvé vyvrcholila, když za úplatu cca 34 mil. Kč odsouhlasili vytunelování Vaku Zlín na 30 let. Darebáci jednali protiprávně a ve shodě na úkor lidí od úplného začátku, toto tajili před institucemi, popírali před soudci a jejich jednání bylo promyšlené, organizované a koordinované.

Je to první pravomocný rozsudek v ČR a výsledek mé 15 leté práce, resp. obrany vodárny u soudů před protiprávním procesem, který spustili a realizovali Hadi na radnici i v řadě dalších regionů v ČR.

Jde také o přímý důkaz, že obrana proti drancování peněženek lidí, tunelování našich vodáren a předávání vody do rukou cizinců, je přes české soudy možná. Protiprávní proces začal v roce 2002 a dosud, ale nyní ho lze ukončit a vodu lze vrátit do rukou měst a obcí.

  • icon
    Soudci prohlásili tunel vodárny Zlín za protiprávní a neplatný

    Soudci prohlásili proces vedoucí k vytunelování okresní vodárny Zlín za protiprávní a neplatný a své rozhodnutí na základě provedených důkazů patřičně zdůvodnili. 30.4.2004 byl dokonán cíl protiprávního jednání organizovné skupiny, v čele s vedením města a vodárny. Lidé na toto jednání léta doplácí.

  • icon
    Utajená Analýza vytunelované okresní vodárny Zlín za 500 tis.Kč

    Vedení města Zlín, si nechalo v roce 2011 udělat za 540 tis.Kč analýzu tunelu Vaku Zlín, na který lidé, města i vodárna léta doplácí. O nevýhodnosti tunelu velmi dobře ví. Když Analýzu dostalo, tak místo nápravy zatajili Analýzu před zastupiteli a začali dělat vše proto, aby tunel jel dál.

Dokonale doplňuje stanovisko soudců. Díky němu pochopíte, co se u nás děje a proč je náš boj o vodu třeba vyhrát. Odhaluje nekalé praktiky koncernů, které nastávají pokud se dostanou k vodě. Dodnes ho vidělo více než 2 miliony lidí.


POMOC A PODPORA

Soudy trvají již 15 let a právě na tom, že nebudu schopen soudy tak dlouhou ufinancovat, stojí obstrukční a zdržovací taktiky Hadů v oblecích, resp. vedení vodárny pracující skrytě v zájmu koncernu. Protiprávně jednají dokonce i některé články české justice. To samozřejmě nahrává koncernům a kolaborantům z řad anti-politiků. Nálezy Ústavního soudu ČR, na který jsem se z toho důvodu obrátil, to potvrzují.

Chcete-li podpořit mou snahu o vrácení vody do rukou městské vodárny přes soudy, takže protiprávní tunel okresní vodárny bude právní cestou ukončen, stejně jako působení cizinců u našich studní, pak mi můžete dle svého uvážení přispět:

Číslo účtu: 151 441 719 / 0300 ČSOB

DO POZNÁMKY PŘÍKAZU NAPIŠTE:  "DAR NA VODU"

vlastník účtu: Radek Novotný

"Voda je život a náš život, ani život našich dětí, do rukou zahraničních koncernů rozhodně nepatří."

Ing. Radek Novotný

autor projektu PRAVDA O VODĚ

Více o mně a o tom, co a proč dělám, najdete na: MŮJ PŘÍBĚH >>

Uložit

Uložit

Uložit