KAUZA VYTUNELOVÁNÍ OKRESNÍ VODÁRNY VAK PROSTĚJOV

Další soudní precedens k vrácení vody do rukou obcíPěkný den,

zde máte ZDARMA usnesení Krajského soudu v Brně, které dokládá, že kolaborace anti-politiků a jejich pokoutné jednání ve prospěch zahraničního koncernu Veolia nastala již v roce 2005 a vyvrcholila pokoutnou manipulací s akcionáři na valné hromadě 10.1.2006, kdy podvedení zástupci měst a obcí odsouhlasili uzavření nevýhodných smluv s Veolií, na 30 let.

Připravili vodárnu Prostějov i města v okrese o zisky z vody i o dotace z EU na obnovu infrastruktury. Darebáci zástupcům měst na valné hromadě lhali o údajné výhodnosti smluv s Veolií.

Obsah Usnesení soudu je přímý důkaz, že obrana lidí a vodárny přes soudy, proti drancování peněženek lidí, tunelování našich vodáren a předávání vody do rukou cizinců, je možná. Protiprávní stav lze ukončit a vodu lze vrátit do rukou měst a obcí.


Dokonale doplňuje stanovisko soudce. Díky němu pochopíte, co se u nás děje a proč je náš boj o vodu třeba vyhrát. Odhaluje nekalé praktiky koncernů, které nastávají pokud se dostanou k vodě. Dodnes ho vidělo více než 2 miliony lidí.


POMOC A PODPORA

Chci pomocVrátit vodu do rukou obcí/státu

"Voda je život a náš život, ani život našich dětí, do rukou zahraničních koncernů rozhodně nepatří."

Ing. Radek Novotný

autor projektu PRAVDA O VODĚ

Více o mně a o tom, co a proč dělám, najdete na: MŮJ PŘÍBĚH >>

Uložit

Uložit

Uložit